Jak připojit iPhone k iTunes?

Proč mi nejde připojit iPhone k iTunes

Zkontrolujte připojení

Odpojte zařízení a znova ho připojte. Podívejte se, jestli kabel nevypadl z počítače nebo jestli není připojený jen volně. Podívejte se, jestli je zařízení připojené k USB rozbočovači nebo ke klávesnici. Pokud ano, připojte ho přímo do USB portu počítače.

Jak připojit uzamčený iPhone k iTunes

Držte tlačítko až do okamžiku, kdy se na obrazovce objeví obrazovka s režimem obnovení. Na počítači se zobrazí zpráva, že byl detekován iPhone v režimu obnovení. Potvrďte obnovení iPhone a počkejte, až se proces dokončí. Po dokončení budete mít možnost nastavit iPhone jako nové zařízení nebo obnovit ze zálohy.
Archiv

Jak zobrazit telefon v iTunes

Zobrazení zařízení v iTunes

Pokud Mac používá macOS Mojave nebo starší, nebo používáte Windows PC, zobrazí se ikona vašeho připojeného zařízení v levém horním rohu okna iTunes. Kliknutím na ikonu zařízení zobrazíte jeho podrobnosti.

Proč mi nejde přidat Hudba do iTunes

Ujistěte se, že na všech zařízeních máte zapnutou synchronizaci knihovny a jste na nich přihlášení stejným Apple ID, které používáte pro Apple Music. Pokud je vaše hudební knihovna uložena v počítači, zkontrolujte stav skladeb v cloudu, abyste našli chybějící hudbu a vyřešili problémy.

Proč mi nejde připojit iPhone k PC

Vyzkoušejte jiný port, kabel nebo počítač

Je možné, že za problém může počítač, jeho USB port nebo USB kabel, kterým zařízení připojujete. Pokud máte možnost, vyzkoušejte jiný počítač, USB port nebo USB kabel. Taky zkuste z nabíjecího portu na spodní straně iPhonu nebo iPadu odstranit případné nečistoty.

Jak odblokovat iPhone bez počítače

Pokud se ptáte, jak v tomto případě odblokovat iPhone bez PC, není to možné.

Jak obnovit iPhone z iTunes

Obnovení nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch v iTunes na PCPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Souhrn.Klikněte na Obnovit a dále postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak Odemčít zablokovaný iPhone

Přihlaste se pomocí Vašeho Apple ID. Vyberte aplikaci Najít iPhone. V seznamu Všechna zařízení vyberte zablokovaný iPhone, který chcete vymazat a klikněte na Smazat iPhone. Nyní můžete iPhone buď obnovit ze zálohy, nebo nastavit jako nový.

Jak najít iPhone v iTunes

Chcete-li své zařízení najít, přihlaste se na webu iCloud.com/find. Nebo použijte aplikaci Najít na jiném zařízení Apple, které vlastníte. Pokud se iPhone, iPad nebo iPod touch v seznamu zařízení neobjeví, funkce Najít pro něj nebyla zapnuta. Ale stále můžete ochránit svůj účet, i když jste nezapnuli funkci Najít.

Jak dostat hudbu do iPhone přes iTunes

V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes. Na bočním panelu vlevo klikněte na položku Hudba pod položkou Na mém zařízení. V místní nabídce v dolní části panelu Hudba klikněte na Naplnit a potom vyberte skladby, které chcete synchronizovat.

Jak dostat hudbu do iTunes

V aplikaci iTunes na PC použijte příkaz Soubor > „Přidat soubor do knihovny“ nebo „Přidat složku do knihovny“. Vyhledejte soubor nebo složku a potom klikněte na volbu Otevřít. Pokud do knihovny přidáte složku, budou do ní přidány také všechny soubory z této složky.

Jak připojit iPhone k počítači

Jestliže jste s iPhonem obdrželi kabel Lightning–USB a počítač je vybavený USB‑C portem, připojte USB koncovku na kabelu k počítači přes adaptér USB‑C – USB (prodává se zvlášť) nebo použijte kabel USB‑C – Lightning (prodává se zvlášť).

Jak připojit iPhone k PC bez kabelu

Zapnutí Wi-Fi synchronizace

V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes. Klikněte na volbu Souhrn. Zaškrtněte políčko „Synchronizovat s tímto [zařízením] přes Wi-Fi“. Klikněte na volbu Použít.

Jak odblokovat iPhone když je zablokovaný vlastnikem

Pokud si ani při opakovaném pokusu na svůj kód nevzpomenete, přepněte iPhone pomocí počítače do režimu zotavení. Režim zotavení umožní vymazat iPhone, čímž získáte přístup k jeho opětovnému nastavení. Po vymazání iPhonu můžete data a nastavení obnovit ze zálohy.

Jak odblokovat iPhone přes iTunes

Ve Finderu (na počítačích Mac) či v iTunes (na Windows) klikněte na zobrazený iPhone a vyberte možnost Obnovit. Pokud se iPhone dostane mimo režim zotavení ještě před dokončením procesu v iTunes, po chvíli iPhone vypněte a začněte znovu.

Jak odblokovat zablokovaný iPhone

Přihlaste se pomocí Vašeho Apple ID. Vyberte aplikaci Najít iPhone. V seznamu Všechna zařízení vyberte zablokovaný iPhone, který chcete vymazat a klikněte na Smazat iPhone. Nyní můžete iPhone buď obnovit ze zálohy, nebo nastavit jako nový.

Jak odblokovat iPhone od operátora

Obraťte se na svého operátora

iPhone může odblokovat jenom váš operátor. Kontaktujte ho a požádejte o odblokování. Vyřízení žádosti může trvat několik dní. Na stav vyřizování se případně můžete informovat přímo u operátora.

Jak odblokovat kradený mobil iPhone

Odblokování iPhone zahajuje jeho smazání

Přístupový kód musíte znovu nastavit, a neexistuje jiný způsob, než-li iPhone nejdříve kompletně smazat. Je proto dobré data z iPhonu pravidelně zálohovat, přinejmenším po nějaké významné události – třeba máte-li v telefonu důležité fotky.

Jak přenést hudbu do iPhone

Stahování veškeré přidané hudby: Přejděte do Nastavení > Hudba a zapněte volbu Automatická stahování. Skladby, které přidáte, budou do iPhonu automaticky staženy. Zobrazení průběhu stahování: Na obrazovce Knihovna klepněte na složku Stažená hudba a potom na Stahování.

Jak přenést mp3 do iPhone

Přes program iTunes.Nainstaluji si program iTunes.řeknu mu, kde mám na disku MP3ky a z nich vytvořím playlisty.řeknu, které playlisty se mají synchronizovat do iPhone.a spustím synchronizaci.

Jak přenést Fotky z iPhone do PC

Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.Zapněte telefon a odemkněte ho. Počítač zařízení nenajde, pokud je zamčené.Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů.

Jak připojit iPhone k iTunes přes Bluetooth

Spárování sluchátek, vybavení auta, herního ovladače nebo jiného Bluetooth zařízeníNastavte zařízení do zjistitelného režimu podle pokynů, které jste k zařízení obdrželi.Na iPhonu přejděte do Nastavení > Bluetooth, zapněte Bluetooth a potom klepněte na název zařízení.

Jak propojit iPhone s počítačem

Jestliže jste s iPhonem obdrželi kabel Lightning–USB a počítač je vybavený USB‑C portem, připojte USB koncovku na kabelu k počítači přes adaptér USB‑C – USB (prodává se zvlášť) nebo použijte kabel USB‑C – Lightning (prodává se zvlášť).

Jak přenést soubory z iPhone do PC

Přenos souborů mezi iPhonem, iPadem nebo iPodem touch a počítačemPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Sdílení souborůV seznamu vlevo vyberte aplikaci, jejíž soubory chcete mezi zařízením a počítačem přenést.

Jak se přihlásit do iTunes

V aplikaci iTunes na PC použijte příkaz Účet > „Zobrazit můj účet“ a přihlaste se.