Jaké pouzdro na mobil?

Jak vybrat pouzdro na mobil

Nejbezpečnější jsou outdoorová pouzdra s vyztuženou konstrukci či výstupky, které mají za úkol chránit i při dopadu telefonu displejem dolů apod. Základní ochranu proti poškrábání na stole, v kabelce, nebo i klouzání ale poskytují i levné kryty ze silikonu. Stále se ale bavíme jen o ochraně zadní strany a boků.
Archiv

Jak si upravit obal na mobil

Zcela jednoduchým řešením, jak si vyzdobit kryt na mobil, může také být využití dočasného tetování. K vytvoření originálního obalu vám stačí, klidně i starší silikonový průhledný kryt, a nějaké to dočasné tetování, co vám zbylo z minulého léta. Na kryt ho aplikujete stejně jako na pokožku pomocí vlhké houbičky.

Co je to Flipové pouzdro

Flipová pouzdra jsou určena především pro pracovní účely. Zravidla bývají vyrobena z látky nebo koženky, ta luxusnější pak z pravé kůže. Zavírají se jako kniha a často mívají zapínání na patentku nebo magnet. Zařízení jednoduše zacvakneme do spodní části pouzdra a horní částí bezpečně přikryjeme displej.

Jak na zažloutlý kryt

Vezměte misku, naplňte ji vodou a přidejte několik kapek jaru. Sejměte kryt a ponořte ho do jarové vody na alespoň 30 minut. Počkejte, až pouzdro zcela vyschne, a poté ho nasaďte zpět na mobil.

Co je TPU obal

Existují i kryty z termoplastické polyuretanu (TPU). TPU kryty nabízejí zpravidla lepší vlastnosti, jsou flexibilnější, než kryty z tvrzeného plastu, a odolné proti prasknutí. Nejsou však tak tvárné, jako silikonové kryty. Nevýhodou těchto pouzder, jak silikonových, tak i TPU je, že se po určité době špiní.

Jak sundat kryt z mobilu

Otvírání zadního krytu je opravdu špatné, MT položte displayem dolů na nějakou měkkou podložku. Ukazováky na spodní přední hranu MT a palce na horní stranu ( mačkat jakoby dolů ) a protisměrně otevřít. Po "nácviku" jde otevírat snadno. Byla pro vás tato odpověď užitečná

Jak si udělat vlastní kryt na mobil

Krok za krokem k dokonalému krytuVyberte model vašeho telefonu. Navštivte náš web a v liště s fotoprodukty zvolte kryty na mobil.Vyberte si ten správný materiál.Různé varianty produktu.Vložte oblíbenou fotku.Přidejte tematické kliparty.Zkontrolujte návrh krytu.A je hotovo!

Co si dát za Pruhledny kryt

Tapeta či balicí papír

Tak proč nedodat mobilu trendy šmrnc tím úplně nejjednodušším způsobem Stačí na kousek balicího papíru či tapety s požadovaným potiskem obkreslit průhledný kryt, tvar pak vystřihnout i s otvory na fotoaparát a papír vložit mezi telefon a kryt. Hotovo!

Jak funguje chytrý kryt

Režim Chytrý kryt funguje s využitím Hallova čidla, které určuje, zda je překlápěcí pouzdro zavřené tím, že snímá magnetické pole magnetu umístěného v pouzdře.

Jak nastavit flip pouzdro Samsung

Jak nastavit flip pouzdro SamsungSvůj chytrý S-View kryt umístěte na telefon.V telefonu přejděte do NastaveníVyberte kolonku Doplňky.Podle typu vašeho pouzdra se zobrazí možnosti. Povolte pouzdru spárování s telefonem.Gratulujeme! Váš telefon je s krytem spárovaný.

Jak si vyčistit kryt na mobil

Namočte kryt ve vodě s mycím prostředkem či mýdlem a něčím ho zatižte, aby nevyplaval na hladinu a byl ponořený. Kryt by se v této lázni měl odmáčet minimálně 30 minut. Poté ho nechte pořádně proschnout, nejlépe přes noc, aby nedošlo k poškození telefonu.

Jak vyčistit bílý obal na mobil

Pokud ti tedy na obalu zbyly nějaké nečistoty nebo chceš, aby byl obal zase jako nový, udělej si z jedlé sody a trocha vody bílou pastu. Tu pak hadříkem nebo starším kartáčkem na zuby nanes na kryt a jemně rozetři. Při použití kartáčku, ale dávej pozor, aby se ti kryt nepoškodil.

Jak si vyrobit obal na telefon

Jednoduchými dlouhými sloupky uháčkujte obdélník asi o centimetr širší než je výška přístroje, který potřebujete ochránit. Délka uháčkované plochy by měla být dva a půl krát větší, než je jeho šířka. Pak stačí přehnout a sešít tak, aby vznikla taštička, ve které můžete přístroj nosit.

Co je TPU plast

Termoplastický polyuretan (TPU) je flexibilní materiál velmi odolný vůči chemickým látkám. Jeho další výhodou je nižší smrštivost a při nižších teplotách si lépe zachovává pružné vlastnosti.

Jak vyčistit silikonový obal na telefon

Postup pro vyčištění klasického silikonového obalu

Jedlou sodu asi nemáš vždy po ruce, ale je to věc, která jde úplně jednoduše koupit i v malém obchůdku. Pokud ti tedy na obalu zbyly nějaké nečistoty nebo chceš, aby byl obal zase jako nový, udělej si z jedlé sody a trocha vody bílou pastu.

Jak funguje flip pouzdro

Flip/kniha

Tato pouzdra se vyznačují ochranou telefonu ze všech stran, jelikož obklopují úplně celý přístroj. Jednoduše se vkládají do připravené vaničky a poté jsou přikryty předním flipem.

Jak nastavit chytrý kryt Samsung

Jak nastavit flip pouzdro SamsungSvůj chytrý S-View kryt umístěte na telefon.V telefonu přejděte do NastaveníVyberte kolonku Doplňky.Podle typu vašeho pouzdra se zobrazí možnosti. Povolte pouzdru spárování s telefonem.Gratulujeme! Váš telefon je s krytem spárovaný.

Co na zažloutlý plast

Peroxid vodíku naneste na čistý měkký hadřík, a vyčistěte zažloutlá místa na plastu. Proces opakujte tolikrát, kolikrát je potřeba. Nakonec místo omyjte teplou vodou. V boji se zažloutlým plastem vám pomůže i alkohol.

Jak vyčistit silikonový náramek

Silikonový řemínek na chytrých hodinkách

Silikon je silný, ale není zcela spolehlivý. Některé kapaliny a látky mohou silikon silně poškodit. Nejlepší volbou je čištění silikonu jemným tekutým mýdlem zředěným ve vlažné vodě. Do mísy přidejte teplou vodu a trošku mýdla.

Jak vyčistit plastový obal na mobil

Jedlá soda

Smíchejte přiměřené množství vody s jedlou sodou tak, aby z této směsi vznikla pasta. Tuto pastu naneste na jemný zubní kartáček a drhnutím vyčistěte kryt. Následně jej opláchněte vodou a nechte uschnout.

Jak vyčistit průhledný plast

Aceton naneste na čistý bavlněný hadřík a očistěte potřebná místa. Pak opět vše omyjte teplou vodou. V případě potřeby tento způsob čištění opakujte. Pokud se nakonec rozhodnete pro kupovaný přípravek, pak ve specializovaných obchodech sáhněte po spreji na čištění plastu.

Jak vyrobit z papíru telefon

Děti si přály telefon silnější. Z barevného papíru jsem vystřihla dva obrysy telefonu (dva stejné kusy barevného papíru), menší obdélník v šedé barvě jako displej, 10 barevných čtverečků (každý v jiné barvě) na číslice a dva bílé čtverečky na přijetí a odmítnutí hovoru. Děti slepily tři kartonové části k sobě.

Jak nastavit Flipové pouzdro

Re: Flipové pouzdro clear view – nastavení

Ahoj Dominiku, pokud je na telefonu použité flipové pouzdro, telefon automaticky reaguje na jeho otevření a zavření. Tuto možnost nelze žádným způsobem deaktivovat, jedná se o vlastnost pouzdra. Uživatelsky lze pouze nastavit možnost odemčení telefonu při otevření pouzdra.

Jak obnovit zašlý plast

V boji se zažloutlým plastem vám pomůže i alkohol. Vyčistěte zažloutlou plochu pomocí měkkého hadříku a 80% alkoholu. Použít můžete konzumní líh, ale s lehčím zažloutnutím by si měla poradit i 70% vodka. Očistěte žlutou plochu alkoholem, který nanesete na čistý bavlněný hadřík a poté omyjte teplou vodou.

Jak obnovit Zasly plast

Jak obnovit zašlý plast

Nejtrvanlivější metodou renovace je broušení velmi jemným smirkovým papírem (P600 až P800). Následovat bude odmaštění a nastříkání základovou barvou – takzvaným plničem. Po zaschnutí se opět zbrousí smirkovým papírem o hrubosti P1000 a jemnějším a to za mokra.