Jak propojit hodinky s mobilem?

Jak propojit hodinky Samsung s telefonem

Ujistěte se, že jsou hodinky Galaxy Watch zapnuté, a zapněte rovněž chytrý telefon: Spusťte aplikaci Galaxy Wearable → Začít → Jakmile se zobrazí okno pro spuštění funkce Bluetooth, vyberte produkt, k němuž se chcete připojit.
Archiv

Jak synchronizovat hodinky s mobilem

Vynucení synchronizace hodinek a telefonuNa telefonu otevřete aplikaci Google Fit .Ve spodní části klepněte na Deník.Nahoře klepněte na Synchronizovat .

Jak propojit hodinky Huawei s telefonem

Přejděte do Zařízení > > Přidat > Chytré hodinky, poté vyberte název vašeho zařízení. 3. Klepněte na možnost Párovat a aplikace HUAWEI Zdraví automaticky vyhledá dostupná zařízení.
Archiv

Jak spárovat hodinky Smartomat s telefonem

Chytré hodinky lze spárovat se všemi mobilními telefony se systémem Android a iOS (Apple iPhone). Pro spárování chytrých hodinek s mobilním telefonem je třeba postupovat podle návodu, který je součástí balení. Vždy je potřeba na telefonu zapnout Bluetooth a stáhnout a nainstalovat aplikaci pro dané chytré hodinky.

Jak přidat aplikace do hodinek Samsung

Otevřete aplikaci Galaxy Store. Krok 2. Klikněte na kartu Hodinky. aplikaci, klepněte na ni a potom klepněte na Instalovat.

Jak spárovat Samsung hodinky s mobilem Xiaomi

Párování probíhá následovně:

aktivujte Bluetooth v telefonu a otevřete aplikaci Xiaomi Wear, v aplikaci spusťte párování s vašimi hodinkami, postupujte podle pokynů v aplikaci.

Jak propojit hodinky Huawei s mobilem Xiaomi

Párování probíhá následovně:

aktivujte Bluetooth v telefonu a otevřete aplikaci Xiaomi Wear, v aplikaci spusťte párování s vašimi hodinkami, postupujte podle pokynů v aplikaci.

Jak přidávat aplikace do chytrých hodinek

Stažení aplikací pro hodinkyProbuďte hodinky stisknutím vypínače.Opětovným stisknutím vypínače otevřete nabídku aplikací.Přejděte dolů a klepněte na Obchod Google Play .Vyhledejte aplikaci:Klepněte na aplikaci a stáhněte si ji podle pokynů na obrazovce.

Jak spárovat hodinky Honor s mobilem Xiaomi

Přejdi do nabídky Zařízení > Přidat > Chytré hodinky a klepni na zařízení, které chceš spárovat. 4) Klepni na možnost PÁROVAT a aplikace automaticky vyhledá dostupná Bluetooth zařízení v okolí. Jakmile najde hodinky, spusť párování klepnutím na jejich název.

Jak Sparovat hodinky Armodd s telefonem

V aplikaci WearPro klikněte na Bluetooth volání (obr. 3) a hodinky spárujte s telefonem. Hodinky vždy párujte s bluetooth telefonu jen přes aplikaci. Pokud je funkce povolena a hodinky jsou spárované s telefonem můžete volat i přijímat hovory jak na hodinkách, tak i na telefonu.

Jak dostat aplikace do hodinek

Vyhledání aplikacíV telefonu spusťte aplikaci Obchod Google Play .Nainstalujte do telefonu aplikaci, která funguje i v systému Wear OS.Po instalaci zkontrolujte hodinky. Mělo by se v nich zobrazit oznámení o aplikaci.Postupujte podle pokynů k instalaci aplikace do hodinek.

Co je to Galaxy Wearable

Jednou z výjimek byla aplikace Galaxy Wearable, které se používá k nastavení a správě chytrých hodinek a náramků Samsung. Společnost se nový design rozhodla zapínat postupně na straně serveru, takže si ji bohužel nemůžete stáhnout ručně, ale musíte počkat, až vám ji Samsung aktivuje.

Proč nejdou spárovat hodinky

Nelze se spárovat s jiným příslušenstvím

Zkontrolujte, zda je příslušenství viditelné a připravené k párování. Postupujte podle pokynů od výrobce. U mnoha typů zařízení platí, že jsou připravena na párování, když na nich svítí modrá dioda. Některé typy příslušenství, např.

Jak nastavit správný čas na chytrých hodinkách

Na hlavní obrazovce mobilu přejděte do ikonky Nastavení. Poté přejděte do sekce Systém. Najdete ji ve spodní části nabídky Nastavení. Dále klepněte na možnost Datum a čas.

Jak Sparovat Watch s novym telefonem

Pokud svůj starý iPhone nemáte nebo jste ho vymazaliSmažte Apple Watch.Nastavte nový iPhone a přihlaste se k iCloudu.Na novém iPhonu otevřete aplikaci Watch a spárujte hodinky s novým iPhonem.Zkuste provést obnovení ze zálohy.Dokončete nastavení podle pokynů na obrazovce.

Jakou aplikaci pro hodinky Armodd

Jakou mobilní aplikaci použít pro spárování s chytrými hodinkami ARMODD Pro spárování mobilního telefonu a chytrých hodinek slouží aplikace WearPro, která je dostupná v Google Play i App Store.

Jak pripojit Armodd hodinky

V aplikaci WearPro klikněte na Bluetooth volání (obr. 3) a hodinky spárujte s telefonem. Hodinky vždy párujte s bluetooth telefonu jen přes aplikaci. Pokud je funkce povolena a hodinky jsou spárované s telefonem můžete volat i přijímat hovory jak na hodinkách, tak i na telefonu.

Jak se dostat do hodinek

Pomocí malého šroubováku odšroubujte šrouby na zadní straně hodinek a dejte je na bezpečné místo, abyste je neztratili. Nyní odstraňte zadní kryt hodinek. Pokud máte hodinky se šroubovacím pouzdrem, doporučujeme vám vzít hodinky k hodináři, abyste nepoškodili hodinky a jejich vodotěsnost.

Jak najit hodinky Samsung Galaxy watch

Otevřete aplikaci Galaxy Wearable a klepněte na možnost „Najít moje hodinky“. Krok 2. Potáhněte prstem nahoru ve vyskakovacím okně. Klepnutím na možnost „Navigace“ můžete zobrazit polohu hodinek na Mapách Google™ nebo při klepnutí na možnost „Prozvonit“ hodinky zazvoní, abyste je snadno našli.

Co je to Samsung Members

Pomocí aplikace Samsung Members můžete odeslat zprávu o chybách se zařízením. Můžete odeslat zprávu o problémech, jako je pomalé zařízení, přehřátí, nastavení a mnoho dalšího.

Jak se připojit přes Bluetooth

Krok 1: Spárování příslušenství BluetoothPřejeďte z horní části obrazovky dolů.Podržte Bluetooth .Klepněte na Spárovat nové zařízení.Klepněte na název zařízení Bluetooth, které chcete se zařízením spárovat.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak nastavit automatické hodinky

Pro znovuuvedení hodinek do chodu stačí otočit korunkou o několik otáček (směrem dopředu), nebo naklonit několikrát hodinky na stranu. Aby hodinky šly déle než 42 hodin, je třeba korunkou otočit zhruba o 32 otáček (směrem dopředu). Během nošení hodinek je automatické zařízení natáhne při každém pohybu vašeho zápěstí.

Jak nastavit datum na Apple Watch

Na obrazovce Nastavení > Obecné > Datum a čas zapněte volbu Nastavit automaticky. Tím se datum a čas automaticky nastaví podle vašeho časového pásma. Je toto nastavení neaktivní Pokud se zobrazí zpráva, že jsou k dispozici aktualizované informace o časovém pásmu, restartujte zařízení a spárované Apple Watch.

Jak spojit Apple Watch s Androidem

Lze Apple Watch spárovat s mobily s operačním systémem Android Ne, to bohužel není možné. Apple Watch vyžadují už ke svému nastavení iPhone a to je taky jediný telefon, se kterým je lze spárovat.

Jak spárovat Apple Watch s mobilem

Chcete‑li Apple Watch zapnout, stiskněte postranní tlačítko a držte ho, dokud se nezobrazí logo Apple. Přibližte iPhone k Apple Watch, počkejte, až se na iPhonu objeví obrazovka párování s Apple Watch, a klepněte na Pokračovat. Také můžete na iPhonu otevřít aplikaci Apple Watch a klepnout na Spárovat nové hodinky.