Jak propojit Steam s EA Play?

Jak propojit Steam s Origin

Jak propojit Steam s účtem EAPřihlaste se na Steam.Kliknutím na Hrát spusťte hru od EA ze Steamu.Pokud jste dosud neučinili, nainstalujte EA app.EA app se spustí a požádá vás o propojení vašich účtů Steam a EA.Přihlaste se do EA app pomocí stávajícího účtu EA, nebo si vytvořte nový účet EA.

Jak propojit Steam

Ujistěte se, že je Váš účet chráněn funkcí Steam Guard (v klientu vyberte „Steam > Nastavení > Zabezpečení“). V okně „Nastavení“ klienta služby Steam přejděte do záložky „Sdílení“, kde uvidíte seznam uživatelů, kteří se na tomto počítači již dříve přihlásili. Aktivujte možnost „Autorizovat sdílení na tomto zařízení“.

Jak propojit EA a Origin

Na webu Nápovědy EAKlikněte na Přihlásit.Vyberte možnost přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů platformy.Ze své platformy vyplňte ve vyskakovacím okně detaily k přihlášení. Pokud váš účet EA a propojovaný účet využívají stejnou e-mailovou adresu, budete vyzváni k ověření přihlášení.Hotovo!

Jak propojit Steam účty

V okně „Nastavení“ klienta služby Steam přejděte do záložky „Sdílení“, kde uvidíte seznam uživatelů, kteří se na tomto počítači již dříve přihlásili. Aktivujte možnost „Autorizovat sdílení na tomto zařízení“. Finálně vyberte účty, se kterými chcete sdílet svoji knihovnu.

Proč mi nejde spustit The Sims 4 na Steamu

Pokud se Vaše hra nechce spustit, mohou být příčinou poškozené soubory hry. Ověřte proto jejich integritu dle pokynů uvedených na stránce Ověření integrity souborů hry. Vypněte nebo zakažte veškeré aplikace na pozadí, které by mohly zasahovat do chodu služby Steam.

Jak spustit The Sims 4 na Steamu

V takovém případě vás Steam informuje o tom, že hru je nutné spustit s využitím DRM třetí strany, a v systémových požadavcích se objeví instalace klienta Origin. V opačném případě můžete hru spustit stejně jako kterýkoliv jiný titul ze Steamu: klikněte na hru a poté na Hrát.

Jak stáhnout The Sims 4 Origin

Na stránce The Sims 4 klikněte na Add to Library (Přidat do knihovny). Po přidání hry do knihovny uvidíte vyskakovací zprávu. Kliknutím na Download with Origin (Stáhnout pomocí Originu) otevřete svoji knihovnu her. Klikněte na ikonu The Sims 4 a poté na Download (Stáhnout).

Jak sdilet Steam účet

V okně „Nastavení“ klienta služby Steam přejděte do záložky „Sdílení“, kde uvidíte seznam uživatelů, kteří se na tomto počítači již dříve přihlásili. Aktivujte možnost „Autorizovat sdílení na tomto zařízení“. Finálně vyberte účty, se kterými chcete sdílet svoji knihovnu.

Jak získat zdarma The Sims 4

Základní hru The Sims 4 si budete moci od 18. října 2022 zdarma stáhnout na všech podporovaných platformách. Tady si můžete zahrát The Sims 4: PC prostřednictvím aplikací EA nebo Origin.

Jak stáhnout The Sims 4 se všemi dodatky zdarma

Soubor po stažení otevři a klikni hned na první řádek (sims-4-updater-v0. 6.96) a dej extrahovat vše – ulož do stažených souboru, nebo kam chceš a dej extrahovat. Potom ti vyskočí okénko, kde klikneš na sims-4-updater-v0. 6.96 a vyskočí ti okénko co bude načítat.

Jak propojit Steam účet

Přihlaste se ke svému účtu služby Steam skrze klienta nebo webový prohlížeč. Ve vrchní části okna klikněte na své jméno, čímž otevřete stránku „Aktivita“. Na pravé straně klikněte na odkaz „Videa“. Klikněte na odkaz „Propojit s účtem na YouTube“.

Jak si vypujcit hru na Steamu

Poté v nastavení přejděte do záložky „Sdílení“ (v režimu Big Picture zvolte v nastavení možnost „Sdílení knihovny“), kde budete moci aktivovat sdílení svých her a také autorizovat konkrétní počítače a uživatele, kterým chcete umožnit přístup ke své knihovně.

Kdy bude zdarma The Sims

Základní hru The Sims 4 si budete moci od 18. října 2022 zdarma stáhnout na všech podporovaných platformách.

Jak mít všechny dodatky v The Sims 4

Digitální nákup na Originu pro Mac

Přejděte do knihovny her My Game Library. Klikněte pravým tlačítkem na obrázek základní hry The Sims 4 a klikněte na Show Game Details (Zobrazit podrobnosti o hře). Kliknutím na nabídku More (Další) otevřete rozevírací seznam dodatečného obsahu.

Kdy má vyjít The Sims 5

Datum vydání The Sims 5

části se dostali z jednoho místa na druhé. To omezilo hru The Sims 4, která je nyní zdarma pro všechny, což potvrzuje, že uvedení The Sims 5 nebo jak se nyní jmenuje Project Lotus se blíží. Toto datum vydání není oficiální, ale očekává se, že vyjde v létě tohoto roku, 2023.

Proč mi nejdou mody v The Sims 4

Pokud narazíte na mody způsobující problémy, odstraňte je a navštivte stránky tvůrce modu a poohlédněte se tam po nové verzi modu. Pokud chcete, můžete tvůrce modu kontaktovat a informovat ho, že jeho mod nefunguje s novou verzí. Nezapomeňte ho informovat také o aktuální verzi své hry.

Jak si stáhnout mody na Sims 4

Navštivte stránky tvůrce modu a ověřte si, že mod funguje s nejnovější aktualizací The Sims 4. Ověřte si, zda existuje aktualizovaná verze modu. Znovu zapněte mody pomocí panelu možností. Nastavení najdete v „Možnosti hry > Ostatní > Povolit uživatelský obsah a mody“.

Jak si stáhnout dům do The Sims 4

Stahování obsahu z Galerie The Sims 4Spusťte The Sims 4.V hlavní nabídce klikněte na Galerii.Najděte domácnost, pozemek nebo místnost, které chcete uložit.Kliknutím na tlačítko se šipkou pro stažení si položku uložíte do Knihovny.