Jak sbirat body dm?

Jak zjistit body na dm kartě

Pro zobrazení svého bodového konta se přihlaste.

Zadejte 16místné číslo active beauty karty (začínající číslicí 9), které naleznete na její zadní straně a PIN (4místné číslo).

Jak aktivovat dm active beauty

Jak mohu zaregistrovat svou active beauty kartu Registraci hlavní i doplňkové active beauty karty proveďte prostřednictvím webové stránky www.dm.cz/registrace. Při registraci je nutné zadat údaje, které naleznete na zadní straně své karty – šestnáctimístné číslo zákaznické karty a třímístný CVC kód.

Jak se zaregistrovat na dm

Jakými údaji se přihlásím do aplikace Po stažení uvidíte v aplikaci kartu „Vítejte v dm“ a možnost „Přihlásit se“. Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo, jako když se přihlašujete do online shopu na dm.cz. Pokud nemáte dm zákaznické konto, zvolte možnost „Založit dm zákaznické konto“ a registrujte se.
Archiv

Jak odblokovat dm kartu

Nebo můžete kontaktovat dm zákaznický servis po-pá 8:00– 19:00 hod. na tel.: 800 100 808, připravte si, prosím, číslo své zákaznické karty, datum svého narození a své PSČ.

Jak dlouho platí dm body

Body platí 36 měsíců od získání příslušných bodů v programu active beauty. K jakému datu body propadají

Co je to Payback

Doba návratnosti (anglicky Payback Period), obvykle se používá zkratka PP nebo celý název, udává počet let, které jsou zapotřebí k tomu, aby se kumulované příjmy vyrovnaly investici, tedy dobu, za kterou se investice bude vracet.

Jak fungují body v dm

Od kosmetiky, přes potraviny až po produkty pro Vaši domácnost – odměníme každý Váš nákup cennými body. Za každých 25 Kč nákupu obdržíte 1 bod. Platí ve všech prodejnách dm v České republice a také na online shopu www.dm.cz. Díky nasbíraným bodům získáte v kamenných prodejnách dm slevu na celý nákup.

Kdy mohu uplatnit dm body

V rámci online shopu můžete sbírat základní a vícenásobné body. Tištěné kupony jsou platné pouze při nákupu v prodejnách dm, eKupony jsou platné při nákupu v prodejnách dm nebo na online shopu dm.cz. Uplatnění bodů je možné jen v prodejnách dm v České republice.

Jak se prihlasit do dm aplikace

Aplikaci dm active beauty si může každý zdarma stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu přes AppStore nebo Google Play. Pro první přihlášení do aplikace je potřeba uvést číslo své zákaznické karty nebo e-mail a PIN. Aplikace zájemcům rovněž umožňuje registraci do věrnostního programu.

Jak získat kartu dm

Jak získat zákaznickou kartu DM

Předně je potřeba vědět, že u DM se zákaznická karta jmenuje „DM Active beauty svět výhod“. Registraci provádějte přes odkaz níže. K odkazu se můžete dostat také tak, že na dm.cz kliknete v hlavičce na „Nový program active beauty“. Na načtené stránce pak klikněte na Registrovat.

Jak funguje dm Darkova karta

To pravé v dm drogerii, díky širokému sortimentu, najde úplně každý. Na dm dárkovou kartu lze po vyčerpání přednabité částky vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč a kartu použít opakovaně. Jeden uživatel může zakoupit pouze jednu kartu konkrétní hodnoty během 1 roku.

Jak naskenovat dm kartu do aplikace

Věrnostní kartu máte vždy po ruce – stačí ji načíst z aplikace Moje dm na pokladně. Věrnostní karta v aplikaci má podobu QR kódu. Při naskenování EAN kódu z obalu se zobrazí další informace o produktu. Čtečkou v aplikaci lze skenovat i jiné QR kódy, díky kterým získáte kupříkladu exkluzivní eKupony.

Jak zrušit účet na dm

dopisem, emailem nebo faxem) na kontaktní údaje uvedené níže: dm drogerie markt s.r.o., Zákaznický servis, Jeronýmova 1485/19A, 370 01 České Budějovice, e-mail: [email protected] nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jak uplatnit body v dm aplikaci

Lze je uplatnit při nákupu v kterékoliv prodejně dm, nákupem v online shopu dm.cz nebo v aplikaci Moje dm. Stačí předložit věrnostní kartu nebo ji načíst z aplikace Moje dm. Při nákupu v online shopu se přihlaste ke svému online kontu. Některé z těchto aktivit mohou být exkluzivně pouze v aplikaci Moje dm.

Kdy můžu uplatnit dm body

V rámci online shopu můžete sbírat základní a vícenásobné body. Tištěné kupony jsou platné pouze při nákupu v prodejnách dm, eKupony jsou platné při nákupu v prodejnách dm nebo na online shopu dm.cz. Uplatnění bodů je možné jen v prodejnách dm v České republice.

Jak získat dm box

Pokud DM Box neznáte, tak jen v rychlosti: DM drogerie ho připravuje zhruba jednou za dvě měsíce. Abyste ho mohli získat, musíte se přihlásit a pak doufat, že se na vás usměje štěstí. Box dostane jen každý pátý přihlášený. Pokud jste těmi šťastnými, platit už nemusíte nic, ,,pouze" se vám z DM kartičky strhne 200 bodů.

Jak nahrat dm kartu do mobilu

V sekci Moje dm klikněte na dm active beauty program a poté „Registrovat se do active beauty“. Propojte svá konta zadáním posledních 10 číslic vaší věrnostní karty a svůj 4místný PIN, který používáte při uplatnění bodů na pokladně. V sekci Moje dm klikněte na dm active beauty program a poté „Propojit konta“.

Jak zjistit stav dm bodů

Jak zjistit svůj stav trestných bodůonline na Portálu občana,na kterékoli pobočce CZECHPOINT (obecní úřady, Česká pošta, Hospodářská komora, notáři),na kterémkoli registru řidičů.

Jak platit Darkovou kartou dm

Platba dm dárkovou kartou

Číslo karty a kód najdete na zadní straně vaší dm dárkové karty. Částka objednávky se automaticky sníží o kredit na vaší dárkové kartě. Kredit na dárkové kartě nemusíte využít najednou, můžete ho čerpat podle potřeby. Dárkovou kartou je proto možné uhradit více nákupů.

Jak uplatnit dm Darkovou kartu

dm dárková karta v prodejnách dm

Dárkovou kartu je nutné při platbě předložit fyzicky. Na dm dárkovou kartu lze vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč. Při vložení finančních prostředků na dm dárkovou kartu nebudou držiteli dm active beauty karty nabity body. Ty se přičtou až při platbách.

Kam ukládat karty

Digitální věrnostní karty jsou online digitální virtuální reprezentace jakékoli plastové karty, které dané řetězce poskytují. Tyto karty mohou být uloženy v mobilních aplikacích, jako je například Apple Peněženka pro iPhone a Google Peněženka nebo Portmonka pro Android telefony.

Kdy můžu uplatnit body dm

Odměníme každý váš nákup cennými body

Záleží jen na vás, kolik bodů proměníte ve slevu na svůj nákup. Body můžete uplatnit v prodejnách dm opakovaně během měsíce – stačí jich mít na kontě dostatek. Více informací zde. Body můžete sbírat ještě rychleji díky aktivitám na vícenásobné body nebo extra body.

Jak dlouho plati dm Darkova karta

dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití nebo od posledního vložení finanční částky. Po uplynutí této doby dm dárková karta pozbývá platnosti bez náhrady.

Jak mít karty v telefonu

Jak nahrát platební kartu do mobiluOtevřete aplikaci Wallet na iPhonu nebo Google Pay na Android smartphonu.Vyfoťte svou platební kartu tak, aby byly čitelné údaje.Dalším krokem možná bude odsouhlasení podmínek používání.Banka ověří, že jste majitel karty, zasláním SMS s kódem na tel.

Jakou aplikaci na věrnostní karty

Přidání věrnostní karty pomocí Gmailu

Kartu můžete prostřednictvím aplikace znovu přidat. Když máte zapnutou možnost Chytré funkce a personalizace v dalších službách Google, do Peněženky se automaticky přidají věrnostní karty z doručené pošty v Gmailu. V telefonu s Androidem přejděte do aplikace Gmail .