Jak se jmenovala ředitelka z Wednesday?

Jak se jmenuje ředitelka Wednesday

Jenna Ortega jako Wednesday

Hlavní hrdinku Wednesday si zahrála dvacetiletá, ale velmi zkušená americká herečka Jenna Ortega, kterou můžeme znát z řady filmů a seriálů (Vřískot, Yes Day, Insidious 2).
Archiv

Jak se jmenují všechny postavy z Wednesday

Hlavní postavyJenna Ortega. Wednesday Addams.Gwendoline Christie. Larissa Weems (8 epizod)Riki Lindhome. Dr.Jamie McShane. Donovan Galpin (8 epizod)Hunter Doohan. Tyler Galpin (8 epizod)Percy Hynes White. Xavier Thorpe (8 epizod)Emma Myers. Enid Sinclair (8 epizod)Joy Sunday. Bianca Barclay (8 epizod)

Jak se jmenuje Wednesday Spolubydla

Pilot jich zvládl představit více, ale žádná z nich nezanechala silnější dojem. Výjimkou je ředitelka v podání Gwendoline Christie a spolubydlící Wednesday, která by snad od ní nemohla být odlišnější.

Kdy bude druhá řada Wednesday

Ačkoli bylo zveřejněno jen málo podrobností o 2. sérii Wednesday, je pravděpodobné, že sezóna bude mít premiéru nejdříve v roce 2024, zejména kvůli zpoždění způsobenému stávkou amerických scenáristů.

Jak se jmenuje herečka která hrála Wednesday

Herečka Jenna Ortega, představitelka hlavní seriálové postavy Wednesday Addams. Jenna Ortega jako Wednesday Addamsová, šestnáctiletá gotička, která má senzibilní schopnosti. Je poslána na Akademii Nevermore, protože na jiných školách dělá problémy.

Kdo je Hyde ve Wednesday

Strýček pomůže Wednesday s případem, kdy z kresby určí, že hledaná bestie se nazývá hyde. Nasměruje ji k deníku Nathaniela Faulknera, který procestoval celý svět a katalogizoval všechny komunity vyvrhelů. Hydey popsal jako umělce s pomstychtivou povahou.

Jak se jmenuje Wednesday sluha

Strašidelná Addamsova rodina, tvořená tatínkem Gomezem, maminkou Morticií, dětmi Wednesday a Pugsleyem, majordomem Lurchem, babičkou a věrným sluhou, rukou jménem Věc, je rozhodně netradiční.

Jak se jmenuje příšera z Wednesday

WEDNESDAYINY VIZE. Největším vodítkem k odhalení identity Hydea jsou vize, které má Wednesday, tedy spíše to, kdy je má. První vizi s Hydem, jak napadne Rowana, má titulní hrdinka v ten moment, kdy se jí Tyler dotkne při snaze ochránit ji před šikanátory.

Co je to Tudum

Tudum je oficiální doprovodný web Netflixu pro fanoušky, který vám nabízí informace o vašich nejoblíbenějších TV pořadech a filmech. Tudum přináší exkluzivní rozhovory, obsah ze zákulisí natáčení nebo třeba bonusová videa.

Kdy se narodila Jenna Ortega

27. září 2002 20 let, Coachella Valley, Palm Desert, Kalifornie, USAJenna Ortega / Datum narození

Jak se jmenuje Wednesday bratr

Wednesday nebo-li Wendy má brášku Paxliho, jejich sourozenecké láska se ovšem projevuje jinak než jsme zvyklí. Oblíbenou hrou těchto dvou je hra s elektrickým křeslem nebo když má Paxli hlavu pod gilotinou.

Kdo je příšera ve Wednesday

Symbolika květin, které se ve Wednesday objevují, nám může také leccos prozradit. Když se botanička poprvé setká se svou mladou svěřenkyní, věnuje jí černou jiřinu, která má dvě konotace. Za prvé k vražedkyni Černé Jiřině/ Dahlie (Black Dahlia), což také Wednesday sama okomentuje, ale také je symbolem zrady.

Kdo hraje Enid

V hlavní roli rozporuplné protagonistky exceluje Helena Bonham Carterová, která za svůj výkon získala prestižní cenu Emmy.

Co stojí Netflix

Standardní (Standard) předplatné stojí 259 korun měsíčně a svým uživatelům umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD. Premium stojí 319 korun měsíčně a zajistí vám přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení.

Jak se píše Jenna Ortega

Jenna Marie Ortega se narodila jako čtvrté ze šesti dětí. Její otec je mexického původu a matka má mexické a portorikánské předky a sama Jenna dává jasně najevo, že je hrdá na svůj původ a je vděčná za to, že má možnost sdílet svou kulturu se světem. Lásku k herectví objevila již v raném věku.

Kdo hraje Enid z Wednesday

Dalo by se také počítat s Enid (Emma Myers), u které chtějí tvůrci blíže prozkoumat její přátelství s Wednesday.

Jak se jmenuje starosta z Wednesday

Nadějně vypadající počin dostala na starost tvůrčí dvojice Alfred Gough a Miles Millar. Jako showrunneři vedli například seriály Into the Badlands nebo Smallville. Wednesday bude mít premiéru už na podzim 2022.

Jak se dostat na Netflix zdarma

Netflix nenabízí bezplatné zkušební verze, můžete ale kdykoli změnit nebo zrušit předplatné online, pokud se rozhodnete, že pro vás Netflix není to pravé. Žádné smlouvy, žádné poplatky za zrušení a žádné závazky. Zaregistrujte se a využívejte všech výhod, které Netflix nabízí.

Na co koukat na Netflixu 2023

• Tom Segura: Sledgehammer, film • Komedie / Stand-up • USA, 2023.• Wham, film • Dokumentární / Hudební • Velká Británie, 2023.• The Lincoln Lawyer, seriál • Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller • USA, 2022-2023.• Gold Brick, film • Drama / Komedie • Francie, 2023.• The Out-Laws, film • Akční / Komedie • USA, 2023.

Jaké znamení zvěrokruhu je Jenna Ortega

Jenna Ortega

Věk: 20
Narození: 27. 9. 2002 , Coachella Valley, Kalifornie, USA
Znamení: váhy
Výška: 155 cm

Kdo je to Jenna Ortega

Jenna Marie Ortega (* 27. září 2002, Coachella Valley, Kalifornie) je americká herečka. Svou kariéru zahájila jako dětská herečka a uznání získala za roli mladé Jane v komediálně-dramatickém seriálu Jane the Virgin (2014–2019) televizní stanice The CW.

Jak se jmenuje od Wednesday bratr

Wednesday nebo-li Wendy má brášku Paxliho, jejich sourozenecké láska se ovšem projevuje jinak než jsme zvyklí. Oblíbenou hrou těchto dvou je hra s elektrickým křeslem nebo když má Paxli hlavu pod gilotinou.

Jak dlouho je Netflix zdarma

Zkušební dobu už Netflix zdarma nenabízí, ale své předplatné můžete kdykoliv zrušit. Netflix předplatné je na výběr ve třech verzích – Basic, Standard a Premium. Jednotlivé Netflix balíčky se liší maximálním rozlišením, kvalitou zvuku a počtem zařízení, na kterých můžete pořady ve stejnou dobu sledovat.

Jak zaplatit Netflix bez karty

Netflix nabízí kupóny o hodnotách 400, 1000 a 4000 Kč. Koupit je půjde online na jrc.cz, herni-kupony.cz či v trafikách Geco a prodejnách Billa. V budoucnu zamíří také do Kauflandu, Penny Marketu, DM, Pepca, Elektra Expetr a JRC. Šestnáctimístný kód z kupónu je pak třeba zaregistrovat na netflix.com/kod.

Jak být za vodou Netflix

Peníze nad námi sice mají velkou moc, ale to se může klidně změnit. Odborník na finance Ramit Sethi pomáhá lidem po celých Spojených státech prožít opravdu bohatý život. Dívejte se, na cokoli chcete. Ramit Sethi je autor úspěšné příručky „I Will Teach You to Be Rich“ a ukáže cestu k bohatému životu i vám.