Jak se jmenuje krysa v Ratatouille?

Jak se jmenuje krysa z Ratatouille

Příběh. Film se odehrává v Paříži. Hlavní hrdina, krysák Remy, nechce žít na skládce jako jeho předkové. Je labužníkem a touží stát se kuchařem vyhlášené restaurace.

Kdo daboval Ratatouille

Obsazení filmu Ratatouille

Martin Písařík .. Remy
Michal Novotný .. Emilek
Jan Přeučil .. Anton Ego
Antonín Molčík .. Gusteau
Tatiana Dyková .. Colette

Jak se jmenuje Kuchař z Ratatouille

Když se při jedné akci, kde krade jídlo oddělí nechtěně od své rodiny dostane se do centra Paříže, přímo před restauraci nejlepšího kuchaře Gusteau, který pro něj byl vzorem.

Odkud je Ratatouille

Jídlo pochází z provensálské kuchyně v oblasti města Nice, přičemž tento původ se odráží v jeho názvu: „rata“ znamená „bašta“ a „touille“ znamená „míchat“. Ratatouille tedy doslova znamená „míchané jídlo“, které se dlouhou dobu vaří a dusí na mírném ohni.

Koho dabuje Holan

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Co obsahuje Ratatouille

K základním ingrediencím patří rajčata, česnek, cibule kuchyňská, cukety, lilek, papriky, okurky a koření (zejména bazalka, majoránka, tymián apod.), je ale možné použít i celou řadu další zeleniny.

Co dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Bena jagera

Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana.

Co podavat k ratatouille

S čím podávat ratatouille Ratatouille je v létě skvělým lehkým, zdravým a osvěžujícím pokrmem, který se může podávat i samostatně nebo s opečenou bagetkou. Hodí se ale také jako příloha k hovězímu, vepřovému, drůbežímu nebo jehněčímu masu i rybě. Může se servírovat s těstovinami, rýží nebo quinoou.

Jaká je hlavní přísada ratatouille

Navíc chutná stejně dobře teplý i studený, a proto si ho můžete vychutnat i druhý den, když vychladne. Dochucuje se směsí koření například oreganem, tymiánem, rozmarýnem a nebo provensálským kořením. Základem ratatouille je zelenina ale lze jej připravit i s masem. K základní zelenině lze použít i například houby.

Kdo mluví Alzáka

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Kdo mluví Bendera

Rozhovor s hlasem Bendera Martinem Stránským.

Co se stalo s Janem z Kobry 11

Herec se po dvou sezónách rozhodl zkusit kariéru modela přímo v Hollywoodu a dal Kobře 11 košem. Z dálniční policie odešel kvůli přítelkyni, která spáchá sebevraždu, a Jan se rozhodne že odejde do Ameriky.

Jak se čte ratatouille

TIP – Ratatouille je tradiční francouzské jídlo (čte se ratatuj), které se může jíst teplé jako samostatný pokrm s bagetou nebo s brambory.

Jak dlouho se peče ratatouille

Pečeme v troubě předehřáté na 160 °C asi 30 minut, poté zkontrolujeme a pečeme ještě dalších 30 minut. Před koncem sejmeme papír, zvýšíme teplotu a chvíli dopékáme. Zelenina na povrchu zkaramelizuje. Zapečené ratatouille podáváme s lístky čerstvé bazalky.

Co varil ratatouille

Přestože se recepty na ratatouille v mnohém liší, v surovinách se obvykle shodnou. Do ratatouille patří rajčata, papriky, cibule (tedy základ na lečo), a dále taky cuketa, lilek, česnek a bylinky jako bobkový list a tymián.

Co obsahuje ratatouille

K základním ingrediencím patří rajčata, česnek, cibule kuchyňská, cukety, lilek, papriky, okurky a koření (zejména bazalka, majoránka, tymián apod.), je ale možné použít i celou řadu další zeleniny.

Jak starý je Alzák

Na jaře roku 2007 se Alzák představil veřejnosti jako zhmotněný maskot. Prvotní skicu, která spatřila světlo světa už ve svých audio počátcích, tedy v roce 2005, jsme rozpracovali a s velkou slávou vyvěsili na billboardy po celé Praze s teasingovou kampaní, kterou zelený mužík zahájil prostým „Ahoj!

Kdo dabuje futuramu

Obsazení filmu Futurama

Jan Dolanský .. Fry
Petra Jindrová .. Linda
Ivo Novák .. Roboďábel
Ladislav Županič .. James T. Kirk
Jaroslav Kaňkovský .. Richard Nixon

Kdy zemřel Tom Kranich

Tom Kranich
Pohlaví muž
Narození 1963, v Kolíně nad Rýnem
Úmrtí 2007, v Kolíně nad Rýnem
Národnost Němec

Jak se jmenuje Simir Gerchan

Mezi sebou si říkali Gerchán a Simir podle postavy hlavního hrdiny ze seriálu Kobra 11, který se jmenuje Semir Gergchan.

Jak se vyslovuje Poke

Řeč je o tradičním havajském pokrmu s názvem poke (čte se poukej), který tak trochu připomíná rozmotané sushi – základními ingrediencemi je totiž syrová ryba a rýže.

Jak se vyslovuje Jalapeño

Jalapeño [chalapeňo] je kulturní forma papriky seté (Capsicum annuum) původem z Mexika.

Odkud je ratatouille

Jídlo pochází z provensálské kuchyně v oblasti města Nice, přičemž tento původ se odráží v jeho názvu: „rata“ znamená „bašta“ a „touille“ znamená „míchat“. Ratatouille tedy doslova znamená „míchané jídlo“, které se dlouhou dobu vaří a dusí na mírném ohni.

Jak vznikl název Alza

Roku 1998 si otevřel první kamenný obchod s elektronikou s názvem Alzasoft. Roku 2000 si zřídil internetový obchod Alza.cz (název vznikl jako zkratka jeho jména Aleš Zavoral).