Jak se Odhlasit že Skylink na televizi?

Jak se odhlásit ze Skylinku na TV

— Odstoupení musí být v písemné podobě zasláno na adresu Zákaznického servisu Skylink: Satelitní televize Skylink, P.O. Box č. 4, 709 00 Ostrava, nebo elektronicky prostřednictvím formuláře na stránce www.skylink.cz.

Jak odebrat zařízení že Skylinku

Pokud máte překročený počet zařízení a přihlašujete se prostřednictvím PC/notebooku a webového prohlížeče, tak je možné odebrat jen jedno konkrétní zařízení, místo kterého se následně přihlásíte. Klikněte na červenou šipku a vyberte jedno z nabízených zařízení a potvrďte tlačítkem OK.

Jak Odpárovat zařízení ve Skylinku

Jednotlivá zařízení lze odpárovat (vyřadit) z vašeho uživatelského účtu červeným tlačítkem na dálkovém ovládání. *TIP Po ukončení zůstává přijímač spárovaný, při dalším spuštění aplikace již není nutné se znovu přihlašovat.

Jak odejít od Skylinku

Jednou z možností je zaslat písemné odstoupení od smlouvy, a to na adresu poskytovatele služby. Další možnost je takové odstoupení zaslat elektronickou cestou, a to vyplněním formuláře přímo na internetových stránkách Skylink.
Archiv

Co se stane když nezaplatím Skylink

Mezi uživatelem a provozovatelem služby skylink existuje smluvní vztah, který stanoví placení poplatků. Pokud tuto smlouvu uživatel služby předem nevypoví, ale poplatky nezaplatí, bude karta časem zablokována.

Kde sa dá zaplatit Skylink

Online platba v Zákaznické zóněOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Jak zrušit rodičovský zámek skylink

Výchozí nastavení PIN kódu je 0000. Doporučujeme vám po prvním přihlášení PIN kód změnit. Nastavení nového PIN kódu provedete v sekci Nastavení – Rodičovský zámek – Změnit výchozí PIN. Při předplacení nového nebo přechodu na jiný programový balíček Skylink se programová skladba služby Live TV upraví automaticky.

Proč nejdou programy na skylink

Vyzkoušejte následující doporučení: Zkontrolujte, zda máte správně vloženu satelitní kartu ve vašem satelitním přijímači / dekódovacím modulu. V případě dekódovacího modulu, zkontrolujte jeho správné vložení do televizoru. Používáte-li satelitní kartu, přetřete její kovový čip kancelářskou gumou.

Jak aktivovat Skylink TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Jak nastavit ladění programů Skylink na televizi LG

Obnovte továrenské nastavenia tv. Zvolte možnosť satelit, vyberte Satelit 1(Astra 23,5) a potvrdte dalej. Budete mať na výber Skylin alebo žiadne. Pokiaľ zvolíte Skylink budete mať poradie kanalov na pevno, nakoľko SL má pevný zoznam poradia staníc.

Jak zrušit kabelovou televizi

Pokud uvažujete o ukončení našich služeb, kontaktujte naši zákaznickou linku: 848 800 858, nebo sdělte Váš požadavek prostřednictvím e–mailu (, do kterého uveďte jméno, příjmení, adresu, tel. kontakt a důvod ukončení služby,) na [email protected]. My se Vám ozveme a domluvíme s Vámi vše potřebné.

Co místo Skylinku

Oblíbené satelitní TV na trhu

Skylink, Digi TV, Telly TV, T-Mobile TV, freeSAT a některé další. Výběrem satelitní televize od těchto ověřených služeb zpravidla neuděláte zásadní chybu. Při jejich výběru se lze inspirovat doporučenými nebo oblíbenými službami.

Jak zaplatit poplatek za Skylink

Platby za služby SkylinkOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Jak se přihlásit do Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Jak zjistit PIN na Skylink

Výchozí nastavení PIN kódu je 0000. Doporučujeme vám po prvním přihlášení PIN kód změnit. Nastavení nového PIN kódu provedete v sekci Nastavení – Rodičovský zámek – Změnit výchozí PIN. Přístup do služby Skylink Live TV je vázán na váš programový balíček.

Jak aktualizovat programy Skylink

Na dálkovém ovladači zmáčkněte tlačítko Menu. Nastavení a potvrďte stisknutím tlačítkem OK. 3. Na dálkovém ovladači červeným tlačítkem zvolte Skylink Aktualizaci.

Co dělat když televize nemá signál

Pokud je HDMI kabel zapojený správně, zkuste ho na obou stranách ještě víc domáčknout. Přepněte zdroj obrazu. Pokud jsou televize i set-top box zapnuté, ale obraz stejně nevidíte, možná máte u televize jen nastavený nesprávný vstup. Vstup přepněte tlačítkem INPUT/SOURCE nebo AV na ovladači od televize.

Které televize podporují Skylink Live TV

Android TV s operačním systémem Android 7.0 a vyšším (Philips, SONY a další). A vybrané televizory Panasonic používající platformu MB130 a vyšší nebo My Home Screen (modelové řady od roku 2020 – pokud se vám aplikace nezobrazuje, nemáte odpovídající modelovou řadu. Aplikaci nelze doinstalovat).

Jak odejit od Vodafone

Výpověď je třeba poslat písemně na adresu: Vodafone Czech Republic a.s., náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5. Po přijetí výpovědi vám zavoláme s informacemi o dalším postupu, tento hovor je třeba přijmout. Možnost změny smlouvy upravují Všeobecné podmínky (bod 3 Změna smlouvy o poskytování služeb).

Jak připojit kabelovou televizi

Zapojení CATV: Do přípojky je koaxiálním kabelem připojen modem (1), do modemu ethernetovým kabelem počítač (2). Dalším koaxiálním kabelem je do přípojky zapojen set-top box (3) pro digitální kabelovou televizi.

Proč nejdou programy na Skylink

Příčina problému bude pravděpodobně ve vašem satelitním kompletu (satelitní anténa, kabeláž, konektory, …). Kontaktujte prosím svého technika nebo prodejce satelitní techniky. Problém nebude na straně Skylinku a není účelné kontaktovat Zákaznický servis.

Jak zrušit Skylink že Šípa

V případě, že chcete změnit, zastavit či pozastavit platby prostřednictvím metod SIPO nebo Inkaso z účtu musíte kontaktovat Zákaznický servis. Pro vyřízení požadavku si prosím nachystejte spojovací číslo SIPO nebo číslo bankovního účtu.

Jak dostat aplikaci Skylink do televize

Aplikace Skylink Live TV je předinstalovaná ve vybraných modelech televizorů nebo si ji stáhnete v dostupných aplikacích televizoru. Nyní je nutné aplikaci spárovat se Skylink účtem prostřednictvím mobilní aplikace. 2. Stáhnete si aplikaci Skylink Live TV do vašeho mobilu či tabletu na App Store nebo Google play.

Kde najdu Skylink Live TV

Služba je pro vás vždy dostupná na webové adrese livetv.skylink.cz.

Jak zjistit PIN kód na televizi

V případě ztráty kódu PIN je možné místo něho zadat kód 8888 v okně [Change code] (Změnit kód), abyste mohli vybrat nový kód. Pokud kód PIN nelze přepsat hodnotou 8888, přeinstalujte televizor, aby se resetovala všechna dříve vybraná nastavení.