Jak se Odhlasit že Skylink na TV?

Jak Odhlasit zarizeni Skylink

přihlášen na příliš mnoho zařízeních. Před použitím na tomto zařízení se prosím odhlaste alespoň z jednoho. V rolovacím menu je zapotřebí vybrat jedno zařízení, které odeberete a přihlásíte se místo něj. Klikněte na červenou šipku a vyberte jedno z nabízených zařízení a potvrďte tlačítkem OK.

Jak Odpárovat zařízení ve Skylinku

Jednotlivá zařízení lze odpárovat (vyřadit) z vašeho uživatelského účtu červeným tlačítkem na dálkovém ovládání. *TIP Po ukončení zůstává přijímač spárovaný, při dalším spuštění aplikace již není nutné se znovu přihlašovat.

Jak odejít od Skylinku

Jednou z možností je zaslat písemné odstoupení od smlouvy, a to na adresu poskytovatele služby. Další možnost je takové odstoupení zaslat elektronickou cestou, a to vyplněním formuláře přímo na internetových stránkách Skylink.
Archiv

Jak dostat Skylink do televize

V mobilu nebo tabletu si otevřete aplikaci Skylink Live TV. V Nastavení zvolte Spárovat s QR kódem a namiřte fotoaparát mobilu nebo tabletu na QR kód na obrazovce vašeho televizoru. * Pro kvalitnější příjem připojte Smart TV k internetu přes ethernetový kabel (LAN).

Jak spustit Skylink LIVE na televizi LG

Stačí projít launch bar (horizontální lišta s aplikacemi) a vyhledat aplikaci s logem operátora Skylinku. Po spuštění aplikace Skylink Live TV má možnost se nový uživatel zaregistrovat, stávající zákazník může spárovat svoji televizi s mobilním telefonem za pomocí QR kódu na obrazovce.

Jak zrušit rodičovský zámek Skylink

Výchozí nastavení PIN kódu je 0000. Doporučujeme vám po prvním přihlášení PIN kód změnit. Nastavení nového PIN kódu provedete v sekci Nastavení – Rodičovský zámek – Změnit výchozí PIN. Při předplacení nového nebo přechodu na jiný programový balíček Skylink se programová skladba služby Live TV upraví automaticky.

Jak se přihlásit do Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Jak naladit Skylink na TV Samsung

1) Ověřte, že je kabel od satelitu připojen (zašroubován) do satelitního tuneru na zadní straně TV případně One Connect Boxu označeného jako Satellite. 2) V Menu > Vysílání > Automatické ladění > v položce Anténa zvolte „Satelit“. POZOR: Pokud zvolíte možnost Skylink, není možné naladěné kanály seřadit!

Co se stane když nezaplatím Skylink

Mezi uživatelem a provozovatelem služby skylink existuje smluvní vztah, který stanoví placení poplatků. Pokud tuto smlouvu uživatel služby předem nevypoví, ale poplatky nezaplatí, bude karta časem zablokována.

Jak napsat výpověď Digi TV

www.cz.digi.tv. DIGI CZ s.r.o., Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1.Odstoupení od smlouvy o poskytování služeb. elektronických komunikacíJá, níže podepsaný/Jméno a příjmení: Rodné číslo / IČ:oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o poskytování služeb elektronických komunikací:Číslo smlouvy: Ze dne:

Jak zjistit PIN na Skylink

Výchozí nastavení PIN kódu je 0000. Doporučujeme vám po prvním přihlášení PIN kód změnit. Nastavení nového PIN kódu provedete v sekci Nastavení – Rodičovský zámek – Změnit výchozí PIN. Přístup do služby Skylink Live TV je vázán na váš programový balíček.

Jak aktivovat iVysílání

Doporučujeme používat televizní aplikace.

ze satelitu Skylink, tak na televizorech Samsung je potřeba aktivovat službu HbbTV (služba přes červené tlačítko). Návod je zde: https://www.samsung.com/cz/smarttv/navody/jak-aktivovat-hbbtv/. Po aktivaci se k iVysílání dostanete jednoduše přes červené tlačítko.

Jak aktivovat Skylink TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Jak nastavit satelit na TV

1) Ověřte, že je kabel od satelitu připojen (zašroubován) do satelitního tuneru na zadní straně TV případně One Connect Boxu označeného jako Satellite.2) V Menu > Vysílání > Automatické ladění > v položce Anténa zvolte „Satelit“.4) Po dokončení automatického ladění máte možnost upravit nejrůznější parametry.

Co místo Skylinku

Oblíbené satelitní TV na trhu

Skylink, Digi TV, Telly TV, T-Mobile TV, freeSAT a některé další. Výběrem satelitní televize od těchto ověřených služeb zpravidla neuděláte zásadní chybu. Při jejich výběru se lze inspirovat doporučenými nebo oblíbenými službami.

Kde sa dá zaplatit Skylink

Online platba v Zákaznické zóněOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Jak správně napsat výpověď

Jak přesně by výpověď měla vypadat, zákon nestanovuje. Ideálně by však měla obsahovat informaci o tom, že vypovídáte pracovní poměr, datum, kdy tak činíte a váš podpis. Nezapomeňte dokument následně doručit svému zaměstnavateli. Relevantním se totiž stává až v momentě, kdy jej dostane do svých rukou.

Jak odstoupit od smlouvy na internet

Samotné odstoupení se dá provést prostřednictvím jednoduchého vzkazu, který se zašle prodávajícímu. Nezapomeňte v něm zřetelně formulovat, že odstupujete od smlouvy, kterou identifikujete pomocí čísla objednávky nebo faktury, která vám byla vystavena. Odstoupení můžete zaslat například emailem.

Jak zjistit PIN kód na televizi

V případě ztráty kódu PIN je možné místo něho zadat kód 8888 v okně [Change code] (Změnit kód), abyste mohli vybrat nový kód. Pokud kód PIN nelze přepsat hodnotou 8888, přeinstalujte televizor, aby se resetovala všechna dříve vybraná nastavení.

Jak zjistit PIN poda

PIN kód je součástí balení SIM karty.

Proč nejde červené tlačítko na televizi

Aby červené tlačítko fungovalo, musíte libovolný kanál sledovat v televizi v režimu „TV“, tj. přes vysílání DVB-T2, přes satelit nebo kabelovku. Pokud televizi sledujete po internetu přes aplikace Skylink, O2 TV, Telly, Kuki a další, červené tlačítko zpravidla nefunguje.

Jak dostat iVysílání do televize

Pokud běží váš televizor na systému Android TV, můžete si aplikaci iVysílání jednoduše nainstalovat přímo z Google Play Store. Android TV podporují desítky značek televizorů a další stále přibývají. Tento systém najdete také v různých boxech, například v přijímačích O2TV.

Jak chytit signál na TV

Příjem pozemního televizního signálu je pro diváka velmi jednoduchý. Vyžaduje pouze anténu, televizor s integrovaným digitálním DVB-T tunerem, případně jakýkoliv televizor doplněný set-top-boxem s DVB-T tunerem. Všechny televizory, které se dnes v ČR prodávají, jsou již standardně vybaveny DVB-T tunerem.

Jaký satelit používá Skylink

Satelitní televize Skylink umožňuje přijímat stovky kódovaných i nekódovaných televizních programů ze satelitů Astra 23,5°E a Astra 19,2°E na území ČR. K odkódování kódovaných programů slouží dekódovací karta Skylink a satelitní přijímač/CA modul.

Proč nejdou programy na Skylink

Příčina problému bude pravděpodobně ve vašem satelitním kompletu (satelitní anténa, kabeláž, konektory, …). Kontaktujte prosím svého technika nebo prodejce satelitní techniky. Problém nebude na straně Skylinku a není účelné kontaktovat Zákaznický servis.