Jak se odhlásit ze Skylinku?

Jak se Odhlasit Skylink

— Odstoupení musí být v písemné podobě zasláno na adresu Zákaznického servisu Skylink: Satelitní televize Skylink, P.O. Box č. 4, 709 00 Ostrava, nebo elektronicky prostřednictvím formuláře na stránce www.skylink.cz.

Jak se Odhlasit že Skylinku na TV

Pokud jste si Skylink pořídili se slevou za 1 Kč anebo jste původními zákazníky T-Mobile Televize, pak jste vázáni smlouvou a o její případné ukončení je potřeba požádat písemně, a to nejlépe prostřednictvím formuláře „Ukončení smlouvy“, který najdete zde. Pro nejrychlejší vyřízení vašeho požadavku použijte CHAT.
Archiv

Jak odstranit zařízení z Skylinku

Pokud máte překročený počet zařízení a přihlašujete se prostřednictvím PC/notebooku a webového prohlížeče, tak je možné odebrat jen jedno konkrétní zařízení, místo kterého se následně přihlásíte. Klikněte na červenou šipku a vyberte jedno z nabízených zařízení a potvrďte tlačítkem OK.
Archiv

Co se stane když nezaplatím Skylink

Mezi uživatelem a provozovatelem služby skylink existuje smluvní vztah, který stanoví placení poplatků. Pokud tuto smlouvu uživatel služby předem nevypoví, ale poplatky nezaplatí, bude karta časem zablokována.

Jak se přihlásit do Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Všeobecných obchodních podmínek. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Kde sa dá zaplatit Skylink

Online platba v Zákaznické zóněOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Jak nastavit Skylink na LG TV

Stačí projít launch bar (horizontální lišta s aplikacemi) a vyhledat aplikaci s logem operátora Skylinku. Po spuštění aplikace Skylink Live TV má možnost se nový uživatel zaregistrovat, stávající zákazník může spárovat svoji televizi s mobilním telefonem za pomocí QR kódu na obrazovce.

Jak vypnout Skylink

Jednou z možností je zaslat písemné odstoupení od smlouvy, a to na adresu poskytovatele služby. Další možnost je takové odstoupení zaslat elektronickou cestou, a to vyplněním formuláře přímo na internetových stránkách Skylink.

Jak zrušit rodičovský zámek Skylink

Výchozí nastavení PIN kódu je 0000. Doporučujeme vám po prvním přihlášení PIN kód změnit. Nastavení nového PIN kódu provedete v sekci Nastavení – Rodičovský zámek – Změnit výchozí PIN. Při předplacení nového nebo přechodu na jiný programový balíček Skylink se programová skladba služby Live TV upraví automaticky.

Co místo Skylinku

Oblíbené satelitní TV na trhu

Skylink, Digi TV, Telly TV, T-Mobile TV, freeSAT a některé další. Výběrem satelitní televize od těchto ověřených služeb zpravidla neuděláte zásadní chybu. Při jejich výběru se lze inspirovat doporučenými nebo oblíbenými službami.

Jak zaplatit Skylink přes SMS

Pomocí SMS ve tvaru: SKYLINK KÓDKUPONU ČÍSLOKARTY na číslo 903 55 07 (cena SMS je 7 Kč) Přes Zákaznickou zónu. Po přihlášení je třeba zvolit Aktivace služeb pomocí poukazu – Aktivovat kupónem – Vložit číslo kupónu.

Jak dostat Skylink do TV

V mobilu nebo tabletu si otevřete aplikaci Skylink Live TV. V Nastavení zvolte Spárovat s QR kódem a namiřte fotoaparát mobilu nebo tabletu na QR kód na obrazovce vašeho televizoru. * Pro kvalitnější příjem připojte Smart TV k internetu přes ethernetový kabel (LAN).

Kde najdu Skylink Live TV

Služba je pro vás vždy dostupná na webové adrese livetv.skylink.cz.

Kde najdu číslo karty Skylink

Jedenáctimístné číslo této karty najdete na samolepce na zadní straně modulu.

Jak dostat Skylink do televize

V mobilu nebo tabletu si otevřete aplikaci Skylink Live TV. V Nastavení zvolte Spárovat s QR kódem a namiřte fotoaparát mobilu nebo tabletu na QR kód na obrazovce vašeho televizoru. * Pro kvalitnější příjem připojte Smart TV k internetu přes ethernetový kabel (LAN).

Proč mi nejde skylink Live

Nejdříve zkontrolujte, zda jsou všechny kabely správně zapojeny, nebo v zimním období, zda není vaše satelitní anténa pokryta vrstvou sněhu či ledu. Pokud žádný problém neodhalíte, kontaktujte vašeho technika nebo prodejce satelitní techniky.

Jak zjistit PIN na skylink

Výchozí nastavení PIN kódu je 0000. Doporučujeme vám po prvním přihlášení PIN kód změnit. Nastavení nového PIN kódu provedete v sekci Nastavení – Rodičovský zámek – Změnit výchozí PIN. Přístup do služby Skylink Live TV je vázán na váš programový balíček.

Na jakém satelitu vysílá Skylink

Satelitní televize Skylink umožňuje přijímat stovky kódovaných i nekódovaných televizních programů ze satelitů Astra 23,5°E a Astra 19,2°E na území ČR. K odkódování kódovaných programů slouží dekódovací karta Skylink a satelitní přijímač/CA modul.

Jak zrušit Skylink že Šípa

V případě, že chcete změnit, zastavit či pozastavit platby prostřednictvím metod SIPO nebo Inkaso z účtu musíte kontaktovat Zákaznický servis. Pro vyřízení požadavku si prosím nachystejte spojovací číslo SIPO nebo číslo bankovního účtu.

Jak zaplatit poplatek za Skylink

Platby za služby SkylinkOnline platba v Zákaznické zóněSIPO, Inkaso.Neuhrazená platba SIPO, INKASO.Trvalý příkaz.Platba u prodejce satelitní techniky.Platba v sázkové kanceláři Tipsport.Jednorázový převod.Poštovní poukázka.

Jak obnovit kartu Skylink

Pokud od ukončení příjmu vašich programů uplynulo již více než 1 rok, je potřeba na vaší satelitní kartě nejdříve znovu registrovat služby Skylink a uhradit tzv. Reaktivační poplatek 200 Kč (namísto Registračního poplatku). A stejně jako v předchozím případě už zbývá jen předplatit si některý z programových balíčků.

Jak znovu aktivovat Skylink kartu

autorizačního zápisu na vaši dekódovací kartu některým z následujících způsobů:odesláním SMS ve tvaru SKYLINK INFO celéčíslodekódovacíkarty na číslo 9035507 (např.: SKYLINK INFO 12345678901).prostřednictvím Rychlé pomoci.prostřednictvím Zákaznické zóny.kontaktováním Zákaznického servisu – 595 694 310.

Jak restartovat satelit Skylink

1) Odpojte váš satelitní přijímač ze zásuvky elektrické sítě a po chvíli (stačí 10 vteřin) opět zapojte. 2) Zapněte televizor a satelitní přijímač a přepněte na některý z programů, který vám nehraje (nejlépe ČT1 HD).

Jak zjistit PIN poda

PIN kód je součástí balení SIM karty.

Jak najít satelitní signál

Nejběžnější je směrování na družici ASTRA 3, která se nachází na pozici 23,5° východně. Další možností je směrování paraboly na ASTRA 1, kterou je možné najít na pozici 19,2° východně. Správný směr je možné určit například pomocí aplikací do chytrého telefonu.