Jak se přihlásit do Air Bank?

Jak se přihlásit do aplikace Air Bank

Otevřete si mobilní aplikaci My Air ve svém telefonu a přes odkaz Propojit účet s aplikací zvolte možnost Jdu přes internetové bankovnictví. Na další obrazovce ťukněte na tlačítko Mám to, pokračovat a zadejte registrační kód z internetového bankovnictví nebo načtěte QR kód.
Archiv

Kde najdu uživatelské jméno Air Bank

Jestli si založíte účet přes mobilní aplikaci, pak bude vaším uživatelským jménem primární mailová adresa, kterou jste uvedli v žádosti. Zcela výjimečně může být tento mail jako uživatelské jméno už používaný jiným klientem.
Archiv

Co je uživatelské jméno Air Bank

Uživatelským jménem bývá mailová adresa, kterou u nás máte vedenou. Pokud vám toto nefunguje, je možné, že jste si uživatelské jméno sami změnili. V takovém případě můžete kliknout na Nepamatuji si uživatelské jméno, a poté na Poslat uživatelské jméno na email.
Archiv

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví

Přihlášení a odhlášeníPřihlaste se do internetového bankovnictví pomocí jména a hesla.Přihlášení potvrdíte Smart klíčem nebo SMS klíčem.Pokud jsme vám heslo posílali SMSkou, hned po prvním přihlášení vás kvůli bezpečnosti vyzveme, abyste si ho změnili.

Kde najdu QR kód v Air Bank

V aplikaci My Air přihlášení potvrdíte otiskem nebo Face ID, případně heslem. A je to. K načtení QR kódu vám poslouží čtečka, kterou jsme přidali do aplikace My Air. Najdete ji v patičce přihlašovací obrazovky do apky pod ikonkou klíče.

Jak aktivovat Air Bank

Důležité je, že aktivační platbu je potřeba poslat s poznámkou: „Nový účet u Air Bank“, bez ní nemůžeme účet aktivovat. Jakmile dorazí platba a účet vám aktivujeme, dáme vám o tom i vědět mailem. Při založení účtu přes aplikaci My Air od nás automaticky dostanete balíček běžného účtu a debetní karty.

Co je to přihlašovací jméno

Přihlašovací údaje podrobněji

Používá se převážně v komunikaci mezi uživatelem a pracovníky ŘSCP. Přihlašovací jméno představuje jedinečný znakový řetězec dle přesně stanovených pravidel a je generován systémem. Maska řetězce se skládá ze dvou znaků abecedy (a-z malých písmen) a sedmimístného řetězce čísel (0-9).

Co je přihlašovací jméno do Internet Banky

Uživatelské jméno je vaším unikátním identifikátorem, který budete využívat při přihlášení do internetového bankovnictví, dalších aplikací České spořitelny a třetích stran. Můžete zvolit uživatelské jméno složené z písmen a číslic.

Kde najdu Prihlasovaci jméno do IB

Pokud si své přihlašovací údaje do Internet Banky nepamatujete, podívejte se do dokumentů od banky, e-mailu nebo správce hesel:Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů.Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali.

Jak zjistím své klientské číslo

Vaše klientské číslo najdete ve smlouvě. Pokud ji nemáte k dispozici, navštivte nás na kterékoliv naší pobočce.

Jak se dělá QR kód

Vytvoření QR kódů v editoruNa postranním panelu editoru klikněte na Aplikace.V části Vytvořte něco nového klikněte na QR kód.Zadejte URL adresu stránky, na které chcete QR kód otevřít.Klikněte na Vygenerovat kód. Do návrhu se přidá QR kód.

Jak vytvořit QR kód v Air Bank

Vytvořit platební QR kód zvládnete

V internetovém bankovnictví tuto možnost nenajdete. Na obrazovce vyplníte, za co chcete zaplatit, na jaký účet má platba přijít a kolik peněz očekáváte. Ťuknete na tlačítko Sdílet platební údaje a zvolíte, jakým způsobem je pošlete.

Kde najdu PIN v aplikaci Air Bank

PIN v obálce s kartou nehledejte, z bezpečnostních důvodů vám ho ukážeme jen ve vašem mobilním nebo internetovém bankovnictví. Pokud budete chtít PIN ke kartě změnit, zvládnete to u jakéhokoliv bankomatu. Jen prosím se změnou PINu tolik nespěchejte.

Jak zjistit PIN v aplikaci Air Bank

nebo v mobilní aplikaci

Otevřete si detail karty a pod jejím obrázkem uvidíte možnost Ukázat PIN. Pokud si chcete zvolit jiný, který se vám bude lépe pamatovat, snadno ho změníte v kterémkoliv z našich bankomatů, a to nejdříve následující pracovní den po 12. hodině po aktivaci karty.

Jak zjistím přihlašovací jméno do IB

Pokud si své přihlašovací údaje do Internet Banky nepamatujete, podívejte se do dokumentů od banky, e-mailu nebo správce hesel: Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů. Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali.

Jaké je uživatelské jméno

Uživatelské jméno neboli Username je jednoznačný identifikátor uživatele v systému. Jedná se o unikátní jméno zpravidla složené z písmen (případně i číslic). Uživatelské jméno společně s heslem slouží k přihlašování do systému. U internetových aplikací se často nahrazuje emailovou adresou.

Co je to přihlašovací ID

Přihlašovací ID je unikátní identifikační číslo vašeho HUAWEI ID a lze jej upravit pouze jednou. Pokud jej chcete upravit, přejděte do nabídky Nastavení > HUAWEI ID > Osobní informace > Přihlašovací ID > a poté zadejte nové Přihlašovací ID, které chcete nastavit.

Jak zjistit jestli mám bankovní identitu

Je to snadný a rychlý způsob, jak ověřit, že vy jste opravdu vy. Pokud používáte internetové bankovnictví, už ji vlastně máte. Než jste přihlašovací údaje dostali, banka ověřovala vaši totožnost pomocí osobních dokladů. Díky tomu si spojí, že pod určitými údaji se přihlašujete vy, rozpozná vaši bankovní identitu.

Jak získat aktivační kód George

Nový aktivační kód získáte:v kterémkoli z našich bankomatů (kód můžete získat pouze s plastovou kartou, nikoli pomocí chytrého zařízení nebo nálepky),na pobočce (naši bankéři vám rádi pomohou),v klientském centru na bezplatné lince 800 207 207: – v případě, že máte aktivní metodu Heslo + SMS a Ověření hlasem.

Jak otevřít QR kód v mobilu

Krok 2: Naskenujte QR kódV kompatibilním telefonu či tabletu Android otevřete vestavěnou aplikaci Fotoaparát.Namiřte fotoaparát na QR kód.Klepněte na banner, který se zobrazí.Přihlaste se podle pokynů na obrazovce.

Kde najdu QR kód v telefonu

Otevřete aplikaci Fotoaparát a podržte telefon se systémem Android tak, aby se v hledáčku zobrazil QR kód. Telefon by měl QR kód rozpoznat a zobrazit oznámení Klepnutím na oznámení otevřete odkaz spojený s QR kódem. Pokud se vám oznámení nezobrazí, přejděte do Nastavení a povolte skenování QR kódů

Jak si zobrazit PIN

PIN k vaší platební kartě si můžete zobrazit v internetové aplikaci George. Stačí na přehledové obrazovce kliknout na dlaždici vaší debetní nebo kreditní karty a v sekci Nastavení vybrat možnost “Zobrazit PIN”.

Jak zjistit uživatelské jméno

V případě, že si nepamatujete své uživatelské jméno a přihlašujete se heslem a sms, kontaktujte nás na čísle 800 207 207. V případě bezpečnostní metody George klíč, můžete své uživatelské jméno najít přímo v aplikaci George klíč v nastavení ve Správě mých zařízení.

Jak se zaregistrovat na identitu

V Nastavení vaší datové schránky vyberte sekci Možnosti přihlášení, v jejím podmenu Zřízení Identity občana. Na zobrazené stránce klikněte na tlačítko Přejít na zřízení Identity občana. Než budete přesměrováni na portál Identity občana, budete vyzváni k udělení souhlasu s předáním informací.

Jak se prihlasit do George bez aplikace

Jak se přihlásím do internetového bankovnictví George Do George se můžete hlásit klientským číslem, svým datem narozením a heslem. Můžete si místo klientského čísla zvolit libovolné unikátní Uživatelské jméno, které si lépe zapamatujete.