Jak se přihlásit do mBank?

Jak se dostat do internetového bankovnictví Mbank

Otevřete přihlašovací stránku do internetového bankovnictví (na www.mbank.cz zvolte možnost "Přihlášení" v pravém horním rohu stránky). Do příslušných polí zadejte váš klientský identifikátor a dočasné heslo do internetového bankovnictví, které jste našli v PDF dokumentu a klikněte na "Potvrdit".
ArchivPodobné

Jak se přihlásit do aplikace Mbank

Do aplikace zadejte i své telefonní číslo a klikněte na "dále". Po zadání kódu od automatu vás aplikace požádá o dodatečné ověření – může jít o ověření prostřednictvím mobilní autorizace na jiném spárovaném zařízení, PIN kódu do nedávno aktivované aplikace, či části čísla karty.
Archiv

Jak se přihlásit do internetového bankovnictví

Přihlášení a odhlášeníPřihlaste se do internetového bankovnictví pomocí jména a hesla.Přihlášení potvrdíte Smart klíčem nebo SMS klíčem.Pokud jsme vám heslo posílali SMSkou, hned po prvním přihlášení vás kvůli bezpečnosti vyzveme, abyste si ho změnili.

Jak zjistit ID klienta Mbank

Pokud si nepamatujete své identifikační číslo, zavolejte na mLinku (222 111 999). Zadejte volbu 0 a budete přepojeni na operátora, který vám rád pomůže problém vyřešit.
ArchivPodobné

Jak aktivovat účet u mBank

Poznámka: V případě, že se Vám nepodaří aktivovat si internetové bankovnictví do 48 hodin, je nutné si požádat o zaslání nového aktivačního balíčku prostřednictvím zákaznického centra mLinka (tel. 222 111 999) – zvolte volbu „0“ – neklient.

Jak zjistit heslo do internetového bankovnictví

Pro obnovení hesla:Na přihlašovací stránce zadejte vaše Uživatelské jméno.V dalším kroku pro zadání hesla klikněte na odkaz Zapomenuté heslo.Zadejte znovu vaše Uživatelské jméno.Zadejte platný Aktivační kód.Opište Kontrolní kód, který vám přijde v SMS na vaše bezpečnostní telefonní číslo.Zvolte si nové heslo.

Jak založit účet u mBank

Stáhněte si appku mBank a založte si účet pohodlně z mobilu. Na ověření totožnosti použijete svojí bankovní identitu a smlouvu podepíšete pomocí SMS. Vyplníte žádost, ověříte totožnost a účet aktivujete. Navštivte kterékoliv obchodní místo.

Jak zjistím své klientské číslo

Vaše klientské číslo najdete ve smlouvě. Pokud ji nemáte k dispozici, navštivte nás na kterékoliv naší pobočce.

Kde najdu Prihlasovaci jméno do IB

Pokud si své přihlašovací údaje do Internet Banky nepamatujete, podívejte se do dokumentů od banky, e-mailu nebo správce hesel:Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů.Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali.

Kde najdu iD do banky

S Bank iD si jednoduše a online třeba změníte živnost nebo získáte výpis z živnostenského rejstříku na Portálu občana.

Jak zjistit kód ke kartě mBank

v internetovém bankovnictví v sekci Moje karty> Nastavení> Nastavení PIN kódu.

Jak si založit účet

Stačí mít u sebe pouze doklad totožnosti. Jako občan ČR předložíte platný občanský průkaz, cizí státní příslušníci cestovní pas a povolení k trvalému pobytu na území ČR, případně další dokumenty.

Jak zjistit Prihlasovaci jméno do IB

Pokud si své přihlašovací údaje do Internet Banky nepamatujete, podívejte se do dokumentů od banky, e-mailu nebo správce hesel: Své ID najdete ve smlouvě o založení běžného účtu nebo některého z dalších sjednaných produktů. Podívat se můžete také do e-mailu, který jsme Vám při založení účtu posílali.

Jak probíhá založení účtu

K založení účtu na pobočce Vám stačí pouze platný doklad totožnosti (u klientů mladších 18 let předkládá zákonný zástupce svůj občanský průkaz a rodný list dítěte). Účet si však můžete založit i bez návštěvy pobočky, jste-li starší 18 let, a to jednoduše online.

Jak dlouho trva zalozeni účtu mBank

Pokud dokumenty pošlete v ten samý den, kdy vás k tomu vyzveme, tak plně aktivní účet můžete mít do 4 dnů od podání žádosti. Poslední variantou je, že se u vás zastaví náš kurýr. Opět závisí i na vás, kdy budete mít čas se s kurýrem potkat.

Co je to uživatelské jméno

Uživatelské jméno neboli Username je jednoznačný identifikátor uživatele v systému. Jedná se o unikátní jméno zpravidla složené z písmen (případně i číslic). Uživatelské jméno společně s heslem slouží k přihlašování do systému. U internetových aplikací se často nahrazuje emailovou adresou.

Kde je na kartě číslo účtu

Číslo svého účtu dostanete vždy na kartičce, kterou vám dá banka spolu se smlouvou. Pokud jste ji ale někde založili a nemůžete ji najít, číslo bankovního účtu zjistíte i ze samotné smlouvy. Dále ho najdete i na výpisech z banky nebo v internetovém bankovnictví.

Co je to přihlašovací ID

Přihlašovací ID je unikátní identifikační číslo vašeho HUAWEI ID a lze jej upravit pouze jednou. Pokud jej chcete upravit, přejděte do nabídky Nastavení > HUAWEI ID > Osobní informace > Přihlašovací ID > a poté zadejte nové Přihlašovací ID, které chcete nastavit.

Kde je e PIN

Svůj ePIN najdete buď ve své Smart Bance, nebo Internet Bance. Ve Smart Bance naleznete ePIN v sekci Karty, a to po stisknutí na danou kartu. Stačí odrolovat dolů, kde najdete „ePIN“ a po kliknutí se Vám zobrazí.

Jak zobrazit číslo karty

Číslo Vaší karty najdete na její přední straně. Skládá se zpravidla ze 16 číslic, která se řídí jasnými pravidly. První čtyři čísla určují typ karty a stát původu. Další čísla pak obsahují informace o instituci, která kartu vydala a další údaje.

Jak aktivovat aplikaci mBank

Budete potřebovat pouze mobil s připojením k internetu. Spárování je jednorázové, při dalším spuštění aplikace už není nutné a ke svému účtu se dostanete pomocí biometrických údajů nebo PIN kódu. Propojení aplikace s účtem krok za krokem. Zadejte to číslo, na které dostáváte autorizační SMS zprávy z mBank.

Co potrebuji k zalozeni účtu online

Banka po Vás bude v prvním kroku vyžadovat některé základní údaje (jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail, státní občanství) a abyste byli starší 18 let. Dále si nachystejte dva různé doklady totožnosti (občanský průkaz a pak buď cestovní pas nebo řidičský průkaz) a Váš mobilní telefon s českým číslem.

Co je to přihlašovací jméno

Přihlašovací údaje podrobněji

Používá se převážně v komunikaci mezi uživatelem a pracovníky ŘSCP. Přihlašovací jméno představuje jedinečný znakový řetězec dle přesně stanovených pravidel a je generován systémem. Maska řetězce se skládá ze dvou znaků abecedy (a-z malých písmen) a sedmimístného řetězce čísel (0-9).

Co je přihlašovací jméno do Internet banky

Uživatelské jméno je vaším unikátním identifikátorem, který budete využívat při přihlášení do internetového bankovnictví, dalších aplikací České spořitelny a třetích stran. Můžete zvolit uživatelské jméno složené z písmen a číslic.

Co potřebuji k zalozeni bankovniho účtu

Stačí mít u sebe pouze doklad totožnosti. Jako občan ČR předložíte platný občanský průkaz, cizí státní příslušníci cestovní pas a povolení k trvalému pobytu na území ČR, případně další dokumenty.