Jak se platí hodinkami?

Jak zaplatit Hodinkama

Platby v obchodechNa hodinkách spusťte aplikaci Google Pay .Přiložte hodinky k bezkontaktní platební čtečce a počkejte, dokud neuslyšíte zvuk nebo neucítíte vibrace.Pokud se zobrazí výzva, bez ohledu na typ používané karty zvolte možnost Kreditní.U transakcí debetními kartami budete muset zadat PIN.

S kterými hodinkami lze platit

CHytré hodinky podporující mobilní platbyApple Watch SE 40 mm. od 7 990 KčApple Watch Series 3 38 mm. od 5 790 KčApple Watch Series 7 41 mm. od 9 490 KčSamsung Galaxy Watch4 40 mm.Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm.Samsung Galaxy Watch4 44 mm.Samsung Galaxy Watch4 Classic 42 mm.Garmin Fenix 6 Glass Silver/Black Band.
Archiv

Jak přidat platební kartu do hodinek

Přidání karty do hodinek

Spusťte aplikaci Peněženka Google . Klepněte na Začínáme. Nastavte si zámek obrazovky, pokud jste tak již neučinili. Pro přidání debetní nebo kreditní karty postupujte podle instrukcí na svém telefonu.

Jak začít platit mobilem

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakceSpusťte aplikaci Peněženka Google .V horní části klepněte na kartu, kterou chcete použít. Možná bude potřeba přejet prstem, než ho najdete.Zkontrolujte zprávu nad kartou: „Přiložte ke čtečce“ . Vaše karta je připravena k platbě dotykem telefonu.

Jaké jsou nejlepší chytré hodinky

Klasické chytré hodinky

Hodnocení Produkt
Top 3 95,1 % Pro náročné Apple Watch Ultra 49 mm Přečíst recenzi
Top 4 87,1 % Top cena/výkon Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Přečíst recenzi
Top 5 79,5 % Pro nenáročné Huawei Watch Fit Přečíst recenzi
Top 6 81,0 % Malé, ale šikovné Amazfit GTS 2 mini Přečíst recenzi

Jak se dostat do hodinek

Pomocí malého šroubováku odšroubujte šrouby na zadní straně hodinek a dejte je na bezpečné místo, abyste je neztratili. Nyní odstraňte zadní kryt hodinek. Pokud máte hodinky se šroubovacím pouzdrem, doporučujeme vám vzít hodinky k hodináři, abyste nepoškodili hodinky a jejich vodotěsnost.

Jak funguje NFC v hodinkách

Chytré hodinky s NFC: Stačí je přiložit a platíte

Díky aplikacím Garmin Pay a Fitbit Pay se otevřely nové možnosti placení pro všechny, kteří denně tyto hodinky využívají. Jak technologie NFC plateb funguje Pod zkratkou NFC najdeme anglická slova Near Field Communication. Což znamená komunikace na blízkou vzdálenost.

Jak si dát kartu do mobilu

Přidání nové kartySpusťte aplikaci Peněženka Google .Dole klepněte na možnost Přidat do Peněženky .Klepněte na možnost Platební karta.Klepněte na možnost Nová kreditní nebo debetní karta.Dole klepněte na Uložit.Přečtěte si podmínky vydavatele a klepněte na Přijmout.

Jak zaplatit kartou v mobilu

Budete potřebovat mobil s operačním systémem Android a svou platební kartu.Spusťte aplikaci Peněženka Google (Google Wallet).Klepněte na symbol „+“ nebo na možnost „Přidat do Peněženky“.Klepněte na možnost „Platební karta“.Klepněte na možnost „Nová kreditní nebo debetní karta“.Následujte další případné instrukce.

Jak dlouho vydrží chytré hodinky

Z pohledu baterie se díváme na titána střední třídy, kdy v režimu smartwatche vydrží okolo 14 dní a na GPSku dá až 30 hodin. Dámy si mohou vybrat menší variantu s přízviskem "S", která pak dá okolo 12 dní v režimu chytrých hodinek a až 25 hodin s GPS.

Jaké chytré hodinky do 3000

To má pozitivní dopad na výdrž baterie.Amazfit GTS 4 Mini.Amazfit GTR 3.Amazfit T-Rex Pro.Huawei Watch Fit 2 Active.Huawei Watch GT 2.

Jak dlouho vydrží baterie v hodinkách

Jak dlouho vydrží baterie v daném strojku záleží nejen na typu a kvalitě baterie, ale i na typu strojku. Zatímco některé strojky mají odběr baterie minimální a výdrž baterie může být až deset let, běžné quartzové strojky mají výdrž baterie 2 – 3 roky.

Jak připojit hodinky k mobilu

1) Zapněte na svém telefonu Bluetooth a připojení k internetu. 2) Spusťte na telefonu aplikaci Samsung Galaxy Watch a řiďte se jejími instrukcemi. 3) V aplikaci najděte možnost „Připojit Gear“. 4) Vyberte vaše hodinky a spusťte párování.

Co to znamená NFC

NFC je zkratkou anglického označení near-field communication, tedy komunikace v blízkém poli. Tato technologie umožňuje bezdrátově přenášet data na vzdálenosti několika centimetrů. Špatně se tedy zachytává třetí osobou a hodí se proto na bezkontaktní platby.

Jak zjistit jestli má telefon NFC

Zapnutí NFC (Near Field Communication)V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.Zapněte možnost Používat NFC.

Jak platit kartou v mobilu

Jak nastavit Google Pay s Google Wallet

Budete potřebovat mobil s operačním systémem Android a svou platební kartu. Spusťte aplikaci Peněženka Google (Google Wallet). Klepněte na symbol „+“ nebo na možnost „Přidat do Peněženky“. Klepněte na možnost „Platební karta“.

Jak funguje karta v mobilu

NFC platby, tedy bezkontaktní platby mobilem, probíhají velmi jednoduše. V ideálním případě vaše banka podporuje Google Pay nebo Apple Pay, případně některou ze služeb pro placení chytrými hodinkami. Potom si s danou aplikací pouze spárujete svoji platební kartu a v podstatě máte hotovo.

Jaké chytré hodinky koupit

Nejlepšího hodnocení v našem srovnání chytrých hodinek se dočkaly Apple Watch Series 8, špičkou na trhu jsou poté Apple Watch Ultra. Nenáročným uživatelům by mohly vyhovovat Amazfit GTS 2 mini. Zaměřili jsme se ale také na sportovní hodinky, v této kategorii se na pomyslném první místě drží Garmin Fenix 6X PRO.

Jaké chytré hodinky do 5000

Nejlepší chytré hodinky na běhání od 3000 do 5000 KčSamsung Galaxy Watch4 40mm.Garmin vívoactive 4S.Huawei Watch Fit 2.Xiaomi Watch S1 Active.

Jaké chytré hodinky si koupit

Klasické chytré hodinky

Hodnocení Produkt
Top 4 87,1 % Top cena/výkon Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm SM-R890 Přečíst recenzi
Top 5 79,5 % Pro nenáročné Huawei Watch Fit Přečíst recenzi
Top 6 81,0 % Malé, ale šikovné Amazfit GTS 2 mini Přečíst recenzi
Top 7 82,1 % Novinka na trhu Niceboy WATCH GTR Přečíst recenzi

Jak dlouho se nabíjí chytré hodinky

Doba nabíjení: 2 hodiny. Bezpečnostní kód Originální kód je 1122, tento kód může zabránit používání hodinek ostatními bez povolení. Změňte prosím tento původní kód, aby byly Vaše osobní údaje v bezpečí. Vložení micro SD karty a SIM karty Odejměte zadní kryt hodinek.

Jak se mění baterka u hodinek

Velmi záleží, jaké hodinky konkrétně máte a jaký je přístup k baterii. Některé hodinky opravdu otevřene za pomocí šroubováčků, když vyšroubujete šroubku držící dýnko hodinek. Většina hodinek je ale opatřena tzv. šroubovacím dýnkem, na které jsou vhodné jiné nástroje.

Jak fungují chytré hodinky bez mobilu

Na většině chytrých hodinek běží mobilní aplikace, z toho u nejnovější generace na mobilním operačním systému a též fungují jako přenosné multimediální přehrávače – mohou obsahovat i rádiový FM přijímač a přehrávat zvukové i audiovizuální soubory přes sluchátka s Bluetooth.

Na jakém principu fungují chytré hodinky

Chytré hodinky – počítač na zápěstí

Poskytují snadný přístup k aplikacím a data ze senzorů. Chytré hodinky kromě měření času nabízejí další funkce. Některé samostatně, jiné prostřednictvím chytrého telefonu po spárování. Dokážou tak přijímat hovory, kontrolovat textové zprávy, zobrazují informace o počasí, mapy…

Kde je NFC v telefonu

NFC, tedy bezdrátovou komunikaci mezi dvěma zařízeními, můžete ve svém telefonu zapnout v systémovém nastavení, v sekci Bezdrátová připojení a sítě – Další.