Jak se postavit zaklady v The Sims 4?

Jak postavit dům v Sims 4

Odpověď: Šablony domů můžete umístit na libovolný pozemek, a to dokonce i na už zastavěné pozemky. Zajděte v režimu stavby/nákupu do katalogu šablon domů, klikněte u požadovaného domu na tlačítko nákupu a poté vyberte „purchase and apply“ (koupit a použít), čímž vyprázdníte svůj stávající pozemek a vložíte na něj dům.

Jak uložit dům v The Sims 4

Stahování obsahu z Galerie The Sims 4Spusťte The Sims 4.V hlavní nabídce klikněte na Galerii.Najděte domácnost, pozemek nebo místnost, které chcete uložit.Kliknutím na tlačítko se šipkou pro stažení si položku uložíte do Knihovny.

Jak vytvořit nového Simíka do rodiny

Vyberte nástroj Tužka. Umožní přidávat nebo odebírat Simíky z domácnosti. Otevřete si Galerii a ze své Knihovny nebo z Komunity vyberte Simíka (domácnost), kterou budete chtít přidat do své stávající domácnosti. Klikněte na nástroj Sloučit domácnost s aktuální domácností.

Jak se dělá druhé patro v The Sims 4

pro stavbu druhého patra musíte splnit úkol Multi Story Renovations Quest. Minimální lvl 17. Splněním získáte možnost stavět 2 – 5 poschodí, schody a požární tyče. Pokud úkol stihnete do 6 dní, máte ke všemu ještě zpřístupněny výtahy a jezdící schody.

Jak otočit kameru v The Sims 4

Kameru otočíte podržením pravého tlačítka myši (kamera z TS4) nebo skrolovacího kolečka (kamera z TS3) a pohybem myši. Kameru z The Sims 3 můžete také vertikálně naklonit.

Jak se v The Sims 4 přestěhovat

Musíš si najet na úpravu světů a tam kliknout na úpravu rodin. V té si rozklikneš tu svou rodinu, kterou chce rozestěhovat a pokračuješ přes tlačítko s dvěma šipkami. Potom se ti ukáží dva sloupce, v tom pravém dáš „vytvořit novou domácnost“ a přetáhneš tam simíka, kterého chceš odstěhovat.

Jak se otáčí nábytek v The Sims 4

Klikněte levým tlačítkem myši a podržte objekt. Při pohybu myší podržte klávesu ALT a otáčejte objektem. Ve chvíli, kdy je objekt natočený požadovaným směrem, pusťte levé tlačítko myši.

Jak dostat Simíka do Nastvane nálady

Jak dostat Simíky do emoce

Můžete získat z: vlastnosti Výbušný, sníst Naštvané ohnivé špagety, vypít Velmi ostré sérum, a příjímat nepříjemné interakce od jiných Simíků, náhodně od dětí a dospívajících, kteří se vracející ze školy.

Jak otáčet pohled v The Sims 4

Stěny můžete zobrazit nebo skrýt pomocí tlačítka Stěny nebo kláves [Home] a [End]. (Existuje několik různých voleb, mezi kterými můžete přecházet.) V režimu stavby míří kamera shora dolů pod úhlem, nicméně pomocí klávesy [T] se můžete přepnout na úplný pohled shora dolů.

Jak otocit pohled v The Sims 4

Při výchozím nastavení kamery můžete objekt chytit kurzorem a následně ho otočit kliknutím pravého tlačítka (Ctrl + pravé tlačítko) slouží k otočení v opačném směru.

Jak se pohybovat v The Sims 4

Otevřete režim stavby a vyberte objekt, který chcete umístit. Klikněte levým tlačítkem myši a podržte objekt. Při pohybu myší podržte klávesu ALT a otáčejte objektem. Ve chvíli, kdy je objekt natočený požadovaným směrem, pusťte levé tlačítko myši.

Jak dát Simiky dohromady

Držte tlačítka: Ctrl, Shift, C (písmeno c) – teď se Vám zobrazí cheatovácí okno. Do okna napište testingcheatsenabled true/false – (true povolí cheat/false zruší). A teď už je to velmi snadné! Najdeme si lištu s přáteli Simíka, až najdeme toho "idola/ku" držením levé myší jim přetáhnete vztah co nejvíce doprava.

Jak odstranit simíka z rodiny

V levém dolním rohu si vyberete simíka, kterého chcete smazat a kliknete na křížek. Simík je odstraněn. Klikem na křížek vypnete Úpravu domácností. Na mapě je vidět, že v domácnosti je o simíka méně.

Jak Otacet objekty v The Sims 4

Klikněte levým tlačítkem myši a podržte objekt. Při pohybu myší podržte klávesu ALT a otáčejte objektem. Ve chvíli, kdy je objekt natočený požadovaným směrem, pusťte levé tlačítko myši.

Jak mít všechny dodatky v The Sims 4

Digitální nákup na Originu pro Mac

Přejděte do knihovny her My Game Library. Klikněte pravým tlačítkem na obrázek základní hry The Sims 4 a klikněte na Show Game Details (Zobrazit podrobnosti o hře). Kliknutím na nabídku More (Další) otevřete rozevírací seznam dodatečného obsahu.

Jak udělat Simiky hrave

Hřáči mohou povolit nebo zakázat auru kdykoliv. Po aktivaci může Simík použít interakci s objektem, a získají náladovku Soustředěný. Zda se jejich emoce změní na Soustředěný, nebo ne, závisí na jiných náladovek, které zrovna ovlivňují Simíka.

Jak Otacet objekty v The Sims

Otevřete režim stavby a vyberte objekt, který chcete umístit. Klikněte levým tlačítkem myši a podržte objekt. Při pohybu myší podržte klávesu ALT a otáčejte objektem.

Jak otáčet objekty v The Sims 4

Jak otáčet objekty

Stačí jednou kliknout pravým tlačítkem, není třeba tlačítko držet nebo někam táhnout. Narozdíl od The Sims 3 se objekty neotáčejí stisknutím tlačítka a táhnutím myši.

Jak ovládat kameru v The Sims 4

Při výchozím nastavení kamery můžete objekt chytit kurzorem a následně ho otočit kliknutím pravého tlačítka (Ctrl + pravé tlačítko) slouží k otočení v opačném směru.

Jak se stát mořskou pannou v The Sims 4

Nová odměna z rozmarů Rozšíření The Sims 4: Život na ostrově přidává jednu novou odměnu z Rozmarů v Obchodě s odměnami. Konzumace vás promění v mořskou pannu!

Jak zjistit pohlaví dítěte v The Sims 4

Po zadání cheatu stiskněte klávesu Enter. sims. give_satisfaction_points 100.

Jak sbalit holku v Sims 4

Najdeme si lištu s přáteli Simíka, až najdeme toho "idola/ku" držením levé myší jim přetáhnete vztah co nejvíce doprava. No a pak už si můžete flirtovat do aleluja!

Jak mít více peněz v The Sims 4

Následující cheaty vám během několika sekund poskytnou peníze ze hry Sims 4:kaching: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonůrosebud: Získejte 1,000 XNUMX Simoleonů (pro veterány The Sims, kteří si to pamatují)Motherlode: Získejte 50,000 XNUMX SimoleonůPeníze [#]: Získejte přesný počet Simoleonů pro domácnost.

Jak urychlit smrt Simika

Smrt v sauně

Jakmile Simík obdrží náladovku Nadbytečné páry, je nejlepší odejít ze sauny. Pokud tam Simík zůstane déle jak 8 hodin, náladovka zanikne, a Simík zemře.

Jak ozivit ducha The Sims 4

Jak se hratelného ducha zbavit

Ve chvíli, kdy se duch stane hratelnou postavou, ztratí Simík s ním žijící, možnost ho poslat do podsvětí. Musí to učinit sám duch a to kliknutím na svůj náhrobek či urnu a výběrem volby Vrátit se do podsvětí.