Jak se prihlasit do dm aplikace?

Jak se přihlásit do aplikace dm

Jakými údaji se přihlásím do aplikace Po stažení uvidíte v aplikaci kartu „Vítejte v dm“ a možnost „Přihlásit se“. Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo, jako když se přihlašujete do online shopu na dm.cz. Pokud nemáte dm zákaznické konto, zvolte možnost „Založit dm zákaznické konto“ a registrujte se.
Archiv

Jak se zaregistrovat do dm

Jak mohu zaregistrovat svou active beauty kartu Registraci hlavní i doplňkové active beauty karty proveďte prostřednictvím webové stránky www.dm.cz/registrace. Při registraci je nutné zadat údaje, které naleznete na zadní straně své karty – šestnáctimístné číslo zákaznické karty a třímístný CVC kód.

Jak naskenovat dm kartu do aplikace

Věrnostní kartu máte vždy po ruce – stačí ji načíst z aplikace Moje dm na pokladně. Věrnostní karta v aplikaci má podobu QR kódu. Při naskenování EAN kódu z obalu se zobrazí další informace o produktu. Čtečkou v aplikaci lze skenovat i jiné QR kódy, díky kterým získáte kupříkladu exkluzivní eKupony.
Archiv

Jak zjistit PIN na dm kartu

Přihlaste se do svého zákaznického konta. Zadejte 16místné číslo active beauty karty, které naleznete na její zadní straně a PIN (4místné číslo).

Jak funguje dm karta

Odměníme každý váš nákup cennými body

Například za nasbíraných 200 bodů tak ušetříte 50 Kč, při nasbírání 1.000 bodů získáte slevu 250 Kč. Záleží jen na vás, kolik bodů proměníte ve slevu na svůj nákup. Body můžete uplatnit v prodejnách dm opakovaně během měsíce – stačí jich mít na kontě dostatek.

Co je to Payback

Doba návratnosti (anglicky Payback Period), obvykle se používá zkratka PP nebo celý název, udává počet let, které jsou zapotřebí k tomu, aby se kumulované příjmy vyrovnaly investici, tedy dobu, za kterou se investice bude vracet.

Jak zrušit účet na dm

dopisem, emailem nebo faxem) na kontaktní údaje uvedené níže: dm drogerie markt s.r.o., Zákaznický servis, Jeronýmova 1485/19A, 370 01 České Budějovice, e-mail: [email protected] nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Na co je dm karta

Od kosmetiky, přes potraviny až po produkty pro Vaši domácnost – odměníme každý Váš nákup cennými body. Za každých 25 Kč nákupu obdržíte 1 bod. Platí ve všech prodejnách dm v České republice a také na online shopu www.dm.cz. Díky nasbíraným bodům získáte v kamenných prodejnách dm slevu na celý nákup.

Jak odblokovat dm kartu

Nebo můžete kontaktovat dm zákaznický servis po-pá 8:00– 19:00 hod. na tel.: 800 100 808, připravte si, prosím, číslo své zákaznické karty, datum svého narození a své PSČ.

Jak aktivovat druhou dm kartu

Každý měsíc navíc pro vás připravujeme speciální eKupony. Ty stačí aktivovat v aplikaci Moje dm v sekci Kupony či na www.dm.cz/ekupony a následně je uplatnit v kterékoliv prodejně dm, v online shopu dm.cz nebo nákupem přímo v aplikaci Moje dm.

Jak uplatnit body v dm aplikaci

Na zákaznickém displeji si sami zvolíte, jak vysokou slevu za body chcete při placení získat. Slevu lze uplatnit pouze v prodejnách dm Česká republika. Nelze ji uplatnit v rámci nákupu na dm online shopu.

Jak dlouho plati dm karta

Aktuální zůstatek na dm dárkové kartě může její držitel zjistit v kterékoli prodejně dm v České republice na pokladně. dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití nebo od posledního vložení finanční částky – po uplynutí této doby dm dárková karta pozbývá platnosti bez náhrady.

Jak zmenit heslo dm

Pokud zapomenete vaše heslo, můžete si zaslat nové po zadání vašeho uživatelského jména. Následně vám bude zaslán email s odkazem na provedení změny hesla na vaši emailovou adresu, kterou máte zadánu ve vašem uživatelském profilu.

Jak dlouho platí dm body

Body platí 36 měsíců od získání příslušných bodů v programu active beauty. K jakému datu body propadají