Jak se prihlasit do EA account?

Jak zjistit EA ID

Spusťte klienta služby Origin. Přihlaste se na účet EA pomocí EA ID a hesla. V dolní části klienta klikněte na EA ID.

Jak vytvořit EA účet na ps4

Chcete-li vytvořit dětský účet, spusťte EA app a postupujte následovně: Na přihlašovací obrazovce klikněte na možnost Vytvořit účet (Create an account).

Jak propojit účet EA s Xbox

Pokud jste si účet EA založili se stejnou e-mailovou adresou, jakou používáte na účtu konkrétní herní platformy, stačí na konzoli Xbox, systému PlayStation® či Switchi jednoduše načíst jakoukoliv hru od EA a účty se automaticky propojí.

Co je to EA Play

EA Play je jedinečný herní rozcestník pro každého, kdo má rád hry od EA. Díky EA Play získáte víc ze svých oblíbených titulů od Electronic Arts. Více odměn, více exkluzivních zkušebních verzí a více slev – to vše za pouhých 99 Kč měsíčně, nebo 599 Kč ročně!

Jak propojit EA a Epic Games

Jak vaše účty propojit

Přihlaste se na svůj účet Epic Games. Přejděte do knihovny, vyberte hru od EA a klikněte na Install (Instalovat). EA app se spustí a požádá vás o propojení vašich účtů Epic Games a EA. Přihlaste se do EA app pomocí stávajícího účtu EA, nebo si vytvořte nový účet EA.

Jak restartovat EA App

Jestliže potřebujete aplikaci restartovat, vyberte Restart app (Restartovat aplikaci). Pokud hry ve své knihovně nemůžete najít nebo se hry nestahují, zkuste problém vyřešit vyčištěním mezipaměti za použití nástroje App Recovery (Obnovení aplikace).

Jak se přihlásit na PlayStation 4

Chcete-li se přihlásit ke službě PlayStation™Network, vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Přihlaste se do služby PlayStation Network]. Podrobnosti týkající se služby PlayStation™Network naleznete v části „PlayStation™Network“.

Jak přidat uživatele na PS4

Chcete-li vytvořit nového uživatele a přihlásit se, vyberte položku [Nový uživatel]. Alternativně se můžete přihlásit jako host. Když připojíte ovladač, světelná lišta se rozsvítí jedinečnou přiřazenou barvou. Přiřazená barva závisí na pořadí, ve kterém je ovladač připojen.

Jak aktivovat Xbox Game Pass

Stiskněte na ovladači tlačítko Průvodce . Vyberte Hry a aplikace a pak vyberte Uplatnit kód. Zadejte 25místný kód a podle pokynů dokončete uplatnění.

Jak funguje Game pass na Xbox

Když budou hry, které si nainstalujete z předplatného Xbox Game Pass, z katalogu Game Pass odebrány, můžete je dál hrát jen v případě, že si je zakoupíte. Předplatitelé Xbox Game Pass však získají při nákupu her velkou slevu. Když si koupíte hry se slevou, zůstanou vám.

Jak zrušit předplatné na EA

Jak ho zrušímPřihlaste se k svému účtu PlayStation na webu PlayStation.Klikněte na Subscription (Předplatné).Vedle svého členství EA Play klikněte na Turn Off Auto-Renew (Vypnout automatické obnovování).

Jak funguje Origin

Origin je digitální distribuce a správa digitálních práv systému od Electronic Arts, který uživatelům umožňuje nákup počítačové hry na internetu a možnost stáhnutí přímo do svého počítače pomocí programu EA Download Manager (dříve EA Downloader a EA Link). Některá data mohou pocházet z datové položky.

Jak propojit PlayStation účet

Systém PS4™, který použijete k prvnímu přihlášení ke službě PlayStation™Network, se automaticky aktivuje jako váš primární systém PS4™. Chcete-li aktivovat systém po prvním přihlášení, vyberte položku (Nastavení) > [Správa účtu] > [Aktivovat jako váš primární systém PS4] > [Aktivovat].

Jak smazat účet na EA

Vyberte dlaždici EA app. V sekci „Vyberte téma“ zvolte Správa mého účtu. V sekci „Vyberte problém“ zvolte Smazat účet.

Co dělat když mi nejde spustit FIFA 23

Zkuste EA app opětovně nainstalovat

Otevřete Ovládací panely (můžete je najít vyhledáním „Ovládací panely“ v nabídce Start). V sekci Programy klikněte na Odinstalovat program. Klikněte na EA app a odinstalovat. Přeinstalujte EA app a poté zkuste znovu nainstalovat svou hru.

Proč mi nejde stáhnout EA App

Ujistěte se, že máte funkční připojení k internetu, a to buď přes kabel nebo síť Wi-Fi. Zkuste restartovat router. Vypněte ho, odpojte na patnáct vteřin od elektřiny, zapojte zpátky a znovu zapněte. Jakmile se připojení obnoví, ještě jednou EA app stáhněte a nainstalujte.

Jak aktivovat PS Plus na PS4

Aktivace PS Plus na konzoli PlayStation 4V hlavní nabídce konzole přejděte na obchod PlayStation Store (ikona se nachází úplně vlevo).V obchodě PlayStation Store vyberte v nabídce po levé straně druhou záložku PS Plus.Vyberte si požadovaný druh předplatného.Na další obrazovce vidíte vámi zvolené předplatné.

Jak přidat Uživatelé na PS4

Chcete-li vytvořit nového uživatele a přihlásit se, vyberte položku [Nový uživatel]. Alternativně se můžete přihlásit jako host. Když připojíte ovladač, světelná lišta se rozsvítí jedinečnou přiřazenou barvou. Přiřazená barva závisí na pořadí, ve kterém je ovladač připojen.

Jak se zaregistrovat na PS4

Na domovské stránce PlayStation zvolte Sign In (vpravo nahoře) a poté Create New Account. Pokračujte kliknutím na Start, zadejte svůj email a heslo. Na další stránce vyberte region, jazyk a nastavte datum narození.

Kde zadat kód na Xbox

Uplatnění kódu v aplikaci Xbox pro Windows

V levém horním rohu vyberte svůj obrázek hráče a pak vyberte Nastavení. V části Uplatnit kód vyberte Uplatnit.

Jak aktivovat Game Pass

Pro aktivaci produktu přejděte prosím na stránku REDEEM.Následně se přihlaste ke svému účtu.Vložte licenční klíč a vyberte možnost "Další".Přihlaste se k Vašemu hernímu účtu a přejděte na úvodní stránce na položku STORE.V menu vyberte možnost "Use a code".Opište kód a zadání kódu potvrďte.

Co je lepší Playstation nebo Xbox

Xbox One X je nejvýkonnější konzole současnosti a jako jediná podporuje hraní her v plnohodnotném rozlišení 4K. Xbox má skvělý design ovladače, který většina hráčů a recenzentů hodnotí pozitivněji, než u PlayStationu. Cenově vychází obě konzole podobně, Xbox bývá oproti Playstationu mírně levnější.

Jak propojit Steam a EA Play

Při prvním spuštění libovolné hry od EA na Steamu je zapotřebí účty propojit.Přihlaste se na Steam.Kliknutím na Hrát spusťte hru od EA ze Steamu.Pokud jste dosud neučinili, nainstalujte EA app.EA app se spustí a požádá vás o propojení vašich účtů Steam a EA.

Jak zrušit předplatné EA Play na ps4

Jak ho zrušímPřihlaste se k svému účtu PlayStation na webu PlayStation.Klikněte na Subscription (Předplatné).Vedle svého členství EA Play klikněte na Turn Off Auto-Renew (Vypnout automatické obnovování).

Co mám dělat když mi nejde spustit The Sims 4

Nelze spustit hru Klikněte pravým tlačítkem na zástupce hry na ploše. Vyberte položku "Vlastnosti".Klikněte na záložku ‚Kompatibilita' a zaškrtněte políčko "Spustit tento program jako správce"Stiskněte tlačítka Použít a OK.