Jak se prihlasit do ČSOB Smart na novém mobilu?

Jak přenést Smart klíč do nového telefonu

Pokud chcete Smart klíč aktivovat online, potřebujete svůj starý mobil, na kterém už Smart klíč máte – právě pomocí něj se přihlásíte do internetového bankovnictví a dokončíte aktivaci na novém mobilu.

Jak se poprvé prihlasit do ČSOB Smart

Zadejte své heslo k ČSOB Identitě (stejné údaje jako při přihlášení do IB) a potvrzující kód, který vám přijde SMSkou. Nakonec vám e-mailem pošleme odkaz, který stačí rozkliknout. Tím aktivaci dokončíte a do Smartu už se budete přihlašovat aplikací ČSOB Smart klíč.

Jak aktivovat aplikaci ČSOB Smart

Aktivace na počítači

Přihlaste se do internetového bankovnictví, v menu Mobilní aplikace klikněte v dlaždici ČSOB Smart klíč na Aktivovat. Na mobilu spusťte aplikaci Smart klíč, klikněte na Aktivovat a Mám aktivační kód. Aktivační kód načtěte nebo přepište do aplikace ČSOB Smart klíč.

Kde najdu PIN ČSOB Smart

Identifikační číslo najdete v dokumentu “Dohoda o aktivaci služeb ČSOB Elektronického bankovnictví”. PIN jsme vám předali při podpisu dohody prostřednictvím SMS zprávy nebo jsme jej zaslali poštou. PIN zaslaný prostřednictvím SMS zprávy jste si změnili při prvním přihlášení do internetového bankovnictví.
ArchivPodobné

Jak aktivovat Smart banku v mobilu

Pro aktivaci Smart Bankingu a Smart klíče klikněte na Aktivovat. U Androidu se aktivační link načte automaticky. U systému iOS klikněte v SMS zprávě na aktivační link. Pokračujte Souhlasem s obchodními podmínkami.

Jak znovu aktivovat Smart klíč

Nejdříve získejte aktivační kód, a to buď v internetovém bankovnictví, v aplikaci ČSOB Smart, v bankomatu nebo na pobočce ČSOB. Stáhněte si zdarma do mobilu nebo tabletu aplikaci Smart klíč v App Store nebo Google Play. Zadejte aktivační kód, zvolte si 5místný PIN a postupujte podle dalších pokynů v aplikaci.

Jak nastavit Smart banku do mobilu

Smart Banku si může aktivovat fyzická osoba nepodnikatel, fyzická osoba podnikatel i právnická osoba si mohou aplikaci aktivovat v Internet Bance v sekci Osobní nastavení a dále postupovat dle instrukcí ve Smart Bance. Kompletní návod na aktivaci Smart Banky najdete na této stránce.

Kde najdu QR kód ČSOB

Jak vygenerovat platební QR kódVe Smartbankingu klikněte na Platby > Žádost o platbu (QR kód)Napište částku, případně variabilní symbol, zprávu (např. Kino) atd.Klikněte na Vytvořit a nechte ostatní, aby si od vás QR kód načetli.

Jak nastavit Smart Banku do mobilu

Smart Banku si může aktivovat fyzická osoba nepodnikatel, fyzická osoba podnikatel i právnická osoba si mohou aplikaci aktivovat v Internet Bance v sekci Osobní nastavení a dále postupovat dle instrukcí ve Smart Bance. Kompletní návod na aktivaci Smart Banky najdete na této stránce.

Kde najdu QR kód pro Smart klíč

V případě, že nemáte internetové připojení nebo Vám nepřišla push notifikace, vyberte možnost použít Smart klíč offline. Ve svém mobilním telefonu otevřete Smart Banking a poté se přihlaste do Smart klíče, Zvolte Načíst, kamerou načtěte QR kód v Online Bankingu a zvolte Vytvořit kód.

Jak aktualizovat aplikaci ČSOB Smart

Otevřete Obchod Play / App Store a v přehledu vašich aplikací si Smart můžete ručně aktualizovat. Nejjednodušší je nastavit si automatické aktualizace a nemusíte se o nic starat.

Jak přidat další účet do Smart banky

Je možné z jednoho telefonu spravovat více uživatelských profilů (například podnikatelský a osobní) Ano, do Smart Banky můžete přidat svůj osobní i podnikatelský účet do jednoho profilu. Stačí si v aplikaci otevřít Nastavení, kliknout na své jméno a pak na Přidat profil“.

Jak aktualizovat aplikaci Čsob Smart

Otevřete Obchod Play / App Store a v přehledu vašich aplikací si Smart můžete ručně aktualizovat. Nejjednodušší je nastavit si automatické aktualizace a nemusíte se o nic starat.

Kde najdu Aktivacni kód ČSOB Smart klíč

Smart klíč nahrazuje SMS klíč ve všech službách ČSOB, které Smart klíč podporují. Aktivační kód získáte také v kterémkoli našem obchodním místě či bankomatu – aktivaci takto získanými kódy již není třeba v portále potvrzovat. Z přehledu můžete také jednotlivá zařízení deaktivovat pomocí nabídky u konkrétního zařízení.

Jak naskenovat QR kód v mobilu

Krok 2: Naskenujte QR kódV kompatibilním telefonu či tabletu Android otevřete vestavěnou aplikaci Fotoaparát.Namiřte fotoaparát na QR kód.Klepněte na banner, který se zobrazí.Přihlaste se podle pokynů na obrazovce.

Jak naskenovat QR kód do telefonu

Jak naskenovat QR kód pomocí telefonu se systémem AndroidOtevřete aplikaci Fotoaparát a podržte telefon se systémem Android tak, aby se v hledáčku zobrazil QR kód.Telefon by měl QR kód rozpoznat a zobrazit oznámeníKlepnutím na oznámení otevřete odkaz spojený s QR kódem.

Kde najdu PIN ke Smart klíč

Z bezpečnostních důvodů se PIN nikde neukládá a nikdo jiný než Vy ho nezná. Pokud PIN zapomenete, musíte si z Internet Banky v sekci Osobní nastavení – Smart Banka přístroj odebrat, znovu ho tam přidat a zaregistrovat se.

Jak aktualizovat aplikaci v mobilu

Jak aktualizovat aplikaci pro AndroidOtevřete aplikaci Obchod Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení. Aplikace s dostupnými aktualizacemi mají označení Je k dispozici aktualizace.Klepněte na Aktualizovat.

Kde najdu aktivační kód Smart Banka

U nově vydané karty si PIN můžete vyzvednout i pomocí SMS. Na telefonní číslo +420 790 542 228 zašlete SMS ve tvaru 10 číslic, bez mezer. Toto číslo se skládá z 6 číslic aktivačního hesla, které naleznete ve smlouvě v části Dispozice/Parametry, a z posledních 4 číslic Vaší nové karty.

Jak skenovat QR kód z obrazovky

Jak naskenovat QR kód pomocí telefonu AndroidSpusťte fotoaparát.Namiřte jej na QR kód.Stiskněte a podržte tlačítko Domů.Klepnutím spustíte akci kódu.

Jak fotit QR kód

Naučila se to přímo vyhledávací aplikace Google, kterou na Androidu většinou už máte. Postup je jednoduchý. Spusťte fotoaparát, namiřte na kód a dlouze podržte tlačítko Domů. Čtverečkovými kódy to ale nekončí, Google umí i čárové kódy.

Jak vrátit aktualizaci aplikace

Opětovná instalace nebo aktivace aplikacíV telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .Vpravo klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.

Jak vratit zpet aktualizaci na Androidu

Chcete-li to provést, přejděte na webovou stránku výrobce a stáhněte si aplikaci, která vám umožní aktualizovat firmware. Přes aplikaci Google Play. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci "Google Play" a vyhledejte v ní aplikaci "Android 10". Pokud existuje aktualizace, klepněte na tlačítko "Aktualizovat".

Jak aktivovat Smart Banku v mobilu

Pro aktivaci Smart Bankingu a Smart klíče klikněte na Aktivovat. U Androidu se aktivační link načte automaticky. U systému iOS klikněte v SMS zprávě na aktivační link. Pokračujte Souhlasem s obchodními podmínkami.

Jak skenovat QR kód z obrazovky mobilu

V kompatibilním telefonu či tabletu Android otevřete vestavěnou aplikaci Fotoaparát. Namiřte fotoaparát na QR kód. Klepněte na banner, který se zobrazí. Přihlaste se podle pokynů na obrazovce.