Jak se vyhnout reklamám na Primě?

Jak na Primu bez reklam

Budete-li chtít sledovat tyto stanice zcela bez reklam, musíte si předplatit tuto funkci za 59 Kč v sekci "Mé služby". Nemožnost přetáčet reklamy nás mrzí, ale museli jsme zákaz přetáčení reklam implementovat, jinak bychom nemohli stanice skupiny Prima vysílat.

Proč nejde přetáčet Prima

Co pro mě znamená, že nemohu přetáčet reklamu Od 1. června 2022 bude i nadále možné sledovat a přehrávat naše pořady zpětně (odloženě) v čase, ale pokud se týká přeskakování reklamy, zde tato funkce bude omezena (plošně nebude možno reklamu přeskočit) a bude vám nabídnuta možnost, jak odsledovat naše reklamy.

Jak Pretocit film na Primě

Po zapnutí přehrávání máte na televizi 60 sekund volného přetáčení. Nejčastěji toho využijete v momentě, když pokračujete ve sledování již rozdívaného pořadu – v takovém případě se můžete přesunout do jakéhokoliv bodu přehrávání, poté bude nutné odsledovat jeden reklamní blok tzv. preroll.
Archiv

Jak dlouho jsou reklamy na Primě

Reklama nejdříve po 20 minutách

Aby mohl být pořad vysíláním spotů přerušen, musí včetně reklamy trvat alespoň 45 minut. Zároveň platí, že mezi reklamními přestávkami musí uplynout vždy minimálně 20 minut.

Jak naladit televizi bez antény

Pokud má domácnost více než jeden televizní přijímač, může kombinovat příjem kabelové a zemské digitální televize. Až dosud k tomu potřebovala speciální set top box pro každý přijímač. Nyní si vystačí s běžně dostupným set top boxem nebo novou televizí uzpůsobenou pro příjem DVB-T signálu.

Jak si pustit film zpětně

Všechny filmy, seriály a pořady ukládáme do archivu, který je součástí služby Lepší.TV. V aplikaci jej najdete pod názvem "Nej z TV". Právě z něj si můžete v klidu pustit cokoliv zpětně od začátku až do konce nebo více dílů najednou.

Jak se zbavit reklamy v televizi

Dobrý den, v nastavení – obecné – režim Doma/Obchod, se přepněte na Doma a všechny okna přestanou vyskakovat.

Jak na přetáčení reklam

Před vysíláním si skočte na záchod, protože další možnost bude až za zhruba 30 minut. Řešením je IPTV, kde máte většinou archiv zpětného přehrávání 7 dní. Díky němu jste pánem vysílání Vy. Další možností je jiná streamovací platforma (Netflix, Disney+ atp.).

Jak dostat reklamu do televize

Z tohoto dílu byste si měli zapamatovat, že internetová reklama se může dostat i na televizní obrazovky. Díky technologii HbbTV to jde formou bannerů nebo videospotů. Nákup může probíhat stejně jako u online reklamy, tedy programatickou cestou.

Jak dlouho trvá reklama na Nově

Video reklama

délka reklamy: 10–30 sec. – dle objednaného času, lze objednat i delší stopáže; doporučený formát videa: MPEG-2 (min 10 Mbps pro SD 720×576 (16:9), 25Mbps pro HD 1920×1080);

Jak zapojit televizi bez kabelu

Řešením je přivedení internetu pomocí powerline. Použijte powerline adaptér od TP-Link, který rozšíří internetovou síť snadno, rychle a hlavně bez vrtání. Stačí vám k tomu váš stávající elektrický rozvod, se kterým propojíte zařízení (modem, televizi…) pomocí powerline adapteru.

Jak naladit Prima DVB-T2

Na ovladači stiskněte tlačítko MENU, případně SETTINGS, v nabídce NASTAVENÍ vyberte možnost označenou jako LADĚNÍ, případně TUNING. Potvrďte výběr stisknutím tlačítka ENTER nebo OK. Dále vyberte možnost automatického ladění a opět potvrďte stisknutím ENTER nebo OK. Na obrazovce se zobrazí postup ladění programu.

Jak na červené tlačítko

Stačí stisknout červené tlačítko na vašem ovladači při sledování jakéhokoli programu České televize a objeví se před vámi rozcestník aplikací, ze kterých si každý vybere ty, kterého ho zajímají.

Jak koupit programy na poda

V Klientské zóně můžete měnit aktivované programy v rámci nabídky Mých 10/30 klidně každý měsíc. Stačí jen pár kliků a do několika minut se můžete dívat na zvolený kanál. Podobně si lze navýšit také kapacitu archivu, dokupovat programy nebo nastavovat další chytré funkce.

Jak zakázat reklamy na Youtube

Do vyhledávacího pole nalevo zadejte „AdBlock pro Youtube“. Vyberte jeden z výsledků, na které narazíte. – Stačí kliknout na odkaz „Přidat pro Chrome“ na stránce, která se otevře. Toto rozšíření je rozšíření prohlížeče pro filtrování obsahu a blokování reklam, které blokuje všechny reklamy na Youtube™.

Jak dlouho trvá reklama v televizi

Novela upravuje stávající podmínky pro vysílání reklamních spotů. Ruší dvanáctiminutový limit pro reklamní vysílání v jedné hodině a místo něj zavádí dvacetiprocentní limit pro reklamní vysílání v časech od 6 do 18 hodin a stejný limit ve výši dvaceti procent pro reklamní vysílání v čase od 18 do 24 hodin.

Jak funguje reklama v televizi

Programatický nákup reklamního prostoru v televizi funguje na stejném principu, jako je tomu u formátů pro počítače a mobily, tedy probíhá formou virtuální aukce. To radikálním způsobem zahýbalo s cenou, jelikož je nyní určována trhem, nikoliv televizními stanicemi, jako tomu bylo doposud.

Jak připojit televizi přes Wi-Fi

Připojení Smart TV k internetu přes Wi-FiOtevřete sekci NastaveníV nastavení vyberte položku Síť/Nastavení sítěV seznamu Wi-Fi najděte tu svou a připojte se k níTo je vše, internet na Smart TV by měl začít ihned fungovat.

Jak dostat Wi-Fi do televize

Jak připojím svoji televizi na internetZobrazte menu stlačením tlačítka [Menu]Vyberte [Síť]Vyberte [Internetové připojení]Vyberte [Rychlé nastavení] > S touto možností se televizor pokusí najít zda je LAN kabel připojen.Vyberte požadovanou WiFi síť a stiskněte [OK]Vložte heslo vybrané WiFi.

Jak sledovat TV na internetu zdarma

V aplikaci iVysílání České televize můžete sledovat živě všechny programy veřejnoprávní platformy, tedy ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, Déčko nebo Art. Vedle živého vysílání umožňuje přístup do bohatého archivu až čtyři roky zpětně. V něm je možné vyhledávat podle abecedy, žánru nebo data.

Proč mi nejde naladit DVB-T2

Zkontrolujte anténu, zda nemá zbytečný zesilovač

Tyto však často u vysílání DVB-T2 působí spíše opačně: místo aby signál zkvalitňovaly, ruší ho nebo zcela ničí. Zesilovač tak často působí spíše jako rušič, který „přebudí“ anténu a zdegraduje signál natolik, že jej nelze přijímat. Zesilovač je proto nutné odpojit.

Jak se dostat do iVysílání

Stěžejní aplikace iVysílání je kromě HbbTV (služba přes červené tlačítko) dostupná i na vybraných platformách výrobců televizorů, v prostředí tzv. Smart TV aplikacích. Stáhněte si televizní aplikaci iVysílání do vašeho chytrého televizoru.

Jak sledovat Prima

Pokud máte podporovanou televizi Samsung, LG, nebo Android TV, můžete pro sledování prima+ využít aplikaci prima+ pro tyto značky. Aplikaci prima+ si můžete do své chytré TV stáhnout obvyklým způsobem z obchodu s aplikacemi Samsung Galaxy Store, LG Content Store, resp. Google Play.

Jak nastavit zpětně přehrávání

Jak si můžu pustit už odvysílaný pořad v rámci zpětného zhlédnutíStiskněte zelené tlačítko na dálkovém ovládání a vstupte do TV programu.Pomocí šipek najděte odvysílaný pořad, který si chcete zpětně přehrát.Po kliknutí na název pořadu (pomocí tlačítka OK) se vám zobrazí nabídka s možností jeho přehrání.

Jak nahrávat z TV do PC

Univerzální návod, jak nahrávat z televize na USBNaformátujte disk. Televize vás pravděpodobně sama vyzve k formátování disku, které je pro nahrávání nezbytné.Stiskněte na ovladači tlačítko „Nahrávání“ nebo si v programu označte pořad, který chcete později nahrát.Přehrajte si nahraný záznam!