Jak se vyhodnocuje skreč?

Co je to skreč v tenise

Skreč – hráč odstoupil z rozehraného utkání, skrečoval utkání pro konkrétní důvod, často pro zranění, náhlou indispozici, vyčerpání apod. Na rozdíl od ukončení zápasu bez boje, tak aktéři střetnutí rozehráli.

Co znamená vyhodnoceno jako vada

Skončí-li utkání remízou, příležitost bude vyhodnocena s kurzem 1. To znamená, že u SOLO sázky vám bude vrácen celý vklad (tiket vyhodnocen jako VOID čili vada). Máte-li tuto možnost zařazenou na AKO tiketu, neprohráváte, ale jeho celkový kurz se sníží o kurz SBR.

Co znamená 25 gólů

Pokud padlo tři nebo více gólů, je sázka prohrávající. Pod 2.5 Sázka je vyhrávající, pokud padly maximálně dva góly. Pokud padlo tři nebo více gólů, je sázka prohrávající. Pod 2.5/3 (nebo 2.75) Sázka je vyhrávající, pokud padly maximálně dva góly.
Archiv

Co to je skrečovat

Skrečovat. Přerušení aktivit, ukončení nabídky. Výraz se používá ve sportovním prostředí, rozšířil se také do světa byznysu.

Co je to gam

Jeden gam (hru) vyhrajete získáním čtyř bodů (a nejméně o dva více než soupeř) a jeden set se skládá ze šesti gamů. Zápasy pak mají tři nebo pět setů – na mužských Grand Slam turnajích se hraje na tři vítězné, všude jinde se hraje na dva vítězné sety.

Jak se nazyva shoda v tenise

Po „shodě“ má hráč/pár, který vyhraje další bod „výhodu“. Pokud ten samý hráč/pár získá i další bod, pak tento hráč/pár vyhrává „hru“; pokud další bod vyhraje opačný hráč/pár, pak je stav opět „shoda“. Hráč/pár musí vyhrát dva body za sebou jdoucí po „shodě“, aby vyhrál „hru“.

Co znamená kurz 1 25

100% / 1,25 = 80%

Decimálním kurzům se říká také evropské nebo EU kurzy. Za každou korunu, kterou vsadíte, obdržíte v případě výhry zpět její násobek s decimálním kurzem. Decimální jednotky můžete jednoduše počítat také na kalkulačce pomocí tlačítka 1/x.

Co znamená výsledek zápasu do rozhodnutí

Největší odlišností od klasické sázky na výsledek zápasu (1-X-2) je ten, že při ní sázíte pouze na základní hrací dobu, zatímco u sázky do rozhodnutí sázíte na vítězství týmu bez ohledu na to, zda to bude v základní hrací době, v prodloužení nebo případných nájezdech. Další rozdíl je patrný v kurzech.

Co znamená handicap 10

2) Asijský handicap bez remízy (celý handicap)

Příkladem takového handicapu je AH -1.0. Vsadit lze pouze na dvě možnosti. Pokud by tým vsazený v handicapu -1.0 vyhrál právě o jednu branku, vrací se sázkaři vklad. Výhra minimálně o dvě branky znamená výhru, remíza nebo prohra daného týmu zase prohru.

Co je to dvojtip

Dvojitá šance 1X (10), X2 (02) se podává, pokud si chcete pojistit případnou remízu. Tato sázka vám zaručí, že i v případě remízy je váš tiket výherní. Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza.

Jak se nazývá shoda v tenise

shoda (v tenise)

otázka z křížovky odpověď stav
shoda (v tenise) na 5 písmen deuce zkontrolováno

Jak má být vysoká síť na tenis

Tenisový dvorec má obdélníkový tvar a rovný povrch. Tenisové hřiště je dlouhé 23,77 m a široké 8,23 m. Kurt je uprostřed rozdělen sítí zavěšenou ve výšce 0,914 m (měřeno uprostřed), na okraji kurtu má síť výšku 1,07 m. Při čtyřhře je pro hru využíváno postranní rozšíření kurtu.

Co znamená 1 75 gólů

Čtvrtky dělí původní sázku na dvě samostatné („padne méně než 1,75" znamená, že polovinu vkladu sázíme na méně než 2.0 a polovinu na méně než 1.5). Kdo vyhraje zbývající část utkání – sázka na vítěze části utkání, která zbývá odehrát od daného okamžiku vsazení sázky a stavu utkání (např.

Co znamená kurz 2

na výhru za spravedlivý kurz K = 2. Při spravedlivém kurzu nevydělává ani sázkař ani sázející.

Jak se počítá kurz při sázení

Sázkový kurz, po vynásobení vkladem, určuje potenciální výhru. Vsadíte-li například 1000 Kč na vítězství domácího týmu v nějakém fotbalovém utkání s kurzem 1,8, potenciální výhra činí 1000 Kč × 1,8 = 1800 Kč. Čím nižší je kurz, tím vyšší je – dle předpokladu bookmakera – šance, že daná událost nastane a naopak.

Jak funguje sázení

Sázkař, který si vsadí – a přijme tím návrh pořadatele kurzového sázení – a správně odhadne výsledek, získává od pořadatele vsazenou částku násobenou kurzem, který pořadatel vypsal k danému výsledku. V případě špatného odhadu sázkaře si pořadatel vsazenou částku ponechává jako svůj výdělek.

Co je handicap 0 75

U zápasu Arsenal – Liverpool handicap 0.75 není vypsán. Znamená to však, že by sázka na Arsenal AH -0.75 byla výherní jen v případě výhry o více než 1 gól. Pokud by Arsenal zvítězil jednobrankovým rozdílem, vyhravá jen polovina vkladu a druhá polovina se vrací zpět. V případě remízy prohráváte vklad.

Co znamená 15 gólů

Sázka na Over 1.5 gólu (Více než 1.5) znamená, že pokud v zápase padne 2 a více branek, váš tiket bude výherní.

Co je to dostat kanára

Z chatu na internetu: "V diplomové práci jsem našla, že dát kanára (v jiném sportu i ptáka), znamená hrát s chybami, nepodařeně. (I v hudbě se říká kanářit – hrát falešně, nepodařeně, dělat chyby). Pojmenování je metaforické, tedy na základě podobnosti s ptákem kanárem.

Jak na podání v tenise

Samotná hra začíná podáním, které se provádí ze zadní základní čáry – baseline. Hráč, který podává si rukou nadhodí míček a udeří ho raketou dříve než dopadne na zem. Tento míček musí umístit, v případě že podává zprava, do levého soupeřova pole pro podání (čtverec za sítí na straně soupeře).

Jak se počítají body v tenise

Bodování Získá-li hráč bod, je stav 15:0; získá-li druhý, je stav 30:0; získá-li třetí, je stav 40:0; získá-li čtvrtý bod, vyhrává game (hru). Pokud je stav 40:40, tzv. shoda, nejbližší bod se počítá jako výhoda pro toho hráče, který jej získal.

Co je handicap 1 25

Asijský handicap -1,25

U asijského handicapu -1,25 vyhrajete když vámi vsazený tým vyhraje minimálně o 2 góly. Když vámi vsazený tým vyhraje o 1 gól, vrátí se vám polovina vkladu, pokud druhý tým remizuje nebo vyhraje, prohrajete i vy.

Co znamená v sázkách 12

Konkrétně 1X (10) znamená neprohra domácích, takže výhru tipujícímu zaručuje vítězství domácích a remíza. 2X (02) znamená neprohra hostů. Někdy bývá rozšířen o 12 – výsledek bez remízy. V případě remízy vyhráváte!

Jak se určují kurzy

Rozdíl mezi kurzy od různých pořadatelů sázky je přímo úměrný výši kurzu. Čím vyšší je kurz, tím více se může lišit od kurzu v nabídce jiného pořadatele. Naopak kurzy na vysoce pravděpodobné výsledky budou téměř identické. Další faktor ovlivňující kurzy je finanční výtěžnost z vypisované sázky.

Co znamená více než 2.25 gólů

jedná se o celé číslo, a tak jsou možné tři varianty výsledku. Výsledky s maximálním počtem jednoho gólu se rovnají prohře. Pokud padnou PŘESNĚ dva góly, celý investovaný vklad se vrací. 3 a více gólů tedy znamenají výhru.