Jak se zamiluje muž Beran?

Jak se pozná Zamilovaný Beran

Zamilovaní Berani o svou vyvolenou rádi a nadšeně bojují. Ne fyzicky, nýbrž slovně. Nepřetržitě s vámi budou flirtovat, zahrnou vás něžným škádlením i milými dvojsmyslnými narážkami.

Jak se zamiluje muz Beran

Jsou přímočaří ve všech směrech. A to znamená v lásce i v práci. Když Beran rozpozná lásku, neztrácí ani vteřinu, ale nechte ho, ať ji rozpozná sám. Neběhejte za ním, nevolejte mu často a nedávejte mu najevo své city, dokud si nejste absolutně jistá, že vášeň je oboustranná.
Archiv

Jak miluje muž Beran

Jak miluje

Velmi intenzivně a vášnivě, Beran neumí dělat nic polovičatě, tedy ani milovat. Hledá romantickou lásku, svoji pohádku, ve které je statečným rytířem a ochráncem své vyvolené. Tento příběh žije po celý svůj život. Pokud přestanete být jeho vysněnou vyvolenou, odchází.
Archiv

Co dělá Beran když je zamilovaný

Zamiluje se hluboce a rychle. Do snahy získat nového partnera dá úplně všechno. Baví ho si hrát a zkoušet neznáme věci. Lásku sice prožívá naplno, s obrovským nasazením, ale velmi často netrvá dlouho, protože ho jednoduše přestane bavit.
Archiv

Jak flirtuje Beran

Beran. Berani jsou velmi zdatní, pokud jde o flirtování pomocí řečí těla. Můžou snadno a okouzlujícím způsobem vniknout do vašeho prostoru a navodit fyzický kontakt, ať už nenápadně nebo zřetelně. Pokud je k tomu příležitost, klidně vás chytnou za pase a vlepí vášnivý polibek.

Jak Beran vyjadřuje lásku

LÁSKA A PARTNERSTVÍ

Beran je velmi aktivní sexuální znamení. Je velkým dobyvatelem, ale ani ve víru vášně nezapomíná na sebe. K milujícímu partnerovi se chová velmi něžně, láskyplně, pozorně i žárlivě. Ochraňuje lásku přede všemi a mocně ji vlastní.

Jakou zenu chce muž Beran

Muž narozený ve znamení Berana hledá takovou ženu, která mu bude v mnoha ohledech podřízená a bude i snadno formovatelná. Na druhé straně mu přílišná poddajnost může vadit. Nikdy mu neříkejte, co by měl dělat. Berani jsou přirození lídři.

Co má rád muž Beran

Beran má rád, pokud věci probíhají rychle a bez zbytečných slov. Jejich temperament se odráží také v jejich sexuálních sklonech. Chcete-li začít cokoli řešit s tímto znamením, musíte si připravit spoustu odvahy, rizika, sebedůvěry a energie.

S kým si rozumí Beran

Beran (21.3.

Tvrdohlavé, výbušné, ale také upřímné a racionální znamení je známé svou dominancí. S Rybami a Pannou to na dlouhodobý vztah moc nevidí, ale třeba Střelec, to je podle hvězd nejlepší volba. Dalšími vhodnými partnery pro Berana je Lev nebo Vodnář.

Jakou ženu chce muž Beran

Muž narozený ve znamení Berana hledá takovou ženu, která mu bude v mnoha ohledech podřízená a bude i snadno formovatelná. Na druhé straně mu přílišná poddajnost může vadit. Nikdy mu neříkejte, co by měl dělat. Berani jsou přirození lídři.

Jaký je Beran v posteli

Beran je ohnivé znamení, které miluje flirtování. Když se Beran zamiluje, bude chtít hned vědět, jestli i jeho protějšek je zamilovaný a dostatečně jej obdivuje. Berani jsou velmi vášnivý, energičtí a milují dobrodružství i v peřinách. Beran je vášnivý milenec a někdy by se dalo říct, že je závislý na sexu.

Jak uspokojit muže Berana

Pro naplnění své představy o pohádkově romantické lásce by si měl muž Beran najít partnerku, která mu bude věnovat dostatečnou pozornost, bude mu věrná, nebude mít potřebu flirtovat a vyvolávat žárlivost, bude mít v něj a jeho schopnosti neochvějnou víru a bude ochotna za něj dělat a zařizovat nudné záležitosti.