Jak se zamiluje Vodnář?

Jak poznat že má Vodnář zajem

Vždycky je poměrně snadné rozpoznat, že je někdo z Vodnářů zamilovaný. Vlastně ani nemá příliš velký zájem udržet si náklonnost k někomu v tajnosti. Tito lidé jsou přirozeně přitažliví a budou vás rychle inspirovat k přemýšlení o choulostivých věcech. Nejvíc v momentě, kdy na to nejste připraveni.
Archiv

Jak Vodnář projevuje lásku

LÁSKA A PARTNERSTVÍ

Vodnář přitahuje své protějšky báječným vzezřením a duchaplností. V lásce se chová zpočátku zdrženlivěji, nerad dává najevo city. Vyznačuje se sebeovládáním, hrdostí a svobodomyslností. Raději dává přednost přátelství než pevnému partnerskému vztahu.
ArchivPodobné

Co nemá rád Vodnář

Nemá však rád, pokud byste jej do sexu nutili. Rád přebere iniciativu, avšak pouze tehdy, pokud on sám chce. Pokud už se k tomu dostane, pak se můžete těšit na skutečné sexuální vzrušení, které si budete ještě dlouho pamatovat.
Archiv

Co miluje Vodnář

Toto znamení miluje přírodu a pohyb, často ve svém volném čase sportuje, pokud možno právě v přírodě. Pokud nechcete lásku Vodnáře ztratit, zvykněte si na jeho výstřednost, nezávislost, vážné i bláznivé nápady, které bude chtít realizovat.
Archiv

Jak okouzlit Vodnáře

Do jeho přízně se dostaneš vcelku jednoduše. Stačí mít čím zaujmout. Je úplně jedno, jestli to bude tvůj dokonale hluboký výstřih, tanec na osvětleném parketu nebo smysl pro humor. Jakmile uděláš něco, čím Vodnáře zaujmeš, vezmi jed na to, že tě po zbytek večera nespustí z očí.

Jací jsou Vodnáři

Vodnáře jen tak snadno nepřehlédnete, rádi plavou proti proudu a mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Největšími hodnotami pro tyto zvláštní osobnosti je svoboda a přátelství a jejich myšlení je o krok napřed oproti své době. Pro své idealistické názory se často potýkají s nepochopením.

S kým si rozumí Vodnář

Vztahy: Vodnáři mohou dobře fungovat ve spojení se vzdušnými nebo ohnivými znameními, jako jsou Blíženci, Váhy, Berani a Střelci. Problematické mají vztahy s Kozorohy, Býky, Raky a Štíry. S ostatními se spíše budou tolerovat.

Jaká je povaha Vodnáře

Je upřímná, inteligentní, tolerantní a její myšlení není zatíženo předsudky. Můžete si s ní povídat snad o čemkoliv! Je trochu nestálá. I když se umí pro věci nadchnout opravdu hluboce a z celého srdce, ne vždy to má dlouhého trvání.

Jaký je Vodnář milenec

Zrozenci ve znamení Vodnáře by byli nejšťastnější ve světě, kde vládne přátelství. Někdy dají přednost platonické lásce s rozhodně intelektuálním tónem, před láskou plnou dramat, vášní a zlomených srdcí, která ho přivádí do velké nepohody, a někdy mu nahání dokonce strach.

Jaké ženy se líbí Vodnářům

Muž Vodnář

Doslova si vychutnává každý okamžik a stává se tak skutečným umělcem při milování. Žena, která ví, co chce, ho přivede téměř k čemukoliv. Je obrovsky přizpůsobivý a přitom velmi vynalézavý. Má rád vše, co může sex zpestřit a neustále se i v této oblasti vzdělává.

Jaký je muž Vodnář v posteli

Znamení Vodnář žena

Při sexu, jsou relativně zdrženlivé a sex, jako takový nepovažují za něco zcela nezbytného. Mnohem více je často potěší i fakt, že je někdo miluje takové, jaké jsou a nepotřebují k tomu mít sexuální styk každý den a v každou možnou chvíli.

Kdy končí Vodnář

V západní astrologii je Slunce v konstelaci Vodnáře zhruba od 20. ledna do 20. února.

Jak žít s Vodnářem

Vodnář vám může nabídnout jiné a mnohem originálnější věci, takže by byla škoda takhle omezovat jeho rozlet. Vztah s Vodnářem je nejlepší založit na společných zájmech, ideálech a myšlenkách, pak bude skvěle fungovat. Láska s Vodnářem je zkrátka originální, nekonvenční a plná nápadů, stejně jako on sám!

Co Nesnasi Vodnari

Nesnáší pokrytectví a proti srsti mu je také byrokracie, jednotvárná práce a lidé, kteří umí myslet jenom na peníze. V lásce vás bude neustále překvapovat něčím novým, a pokud vás někam pozve, můžete se těšit na neopakovatelné zážitky!

Jak uspokojit ženu Vodnář

Takové ženy často mnohem více uspokojí vnitřní cítění a láska, než sex s mužem. Pokud byste takovou ženu chtěli vzrušit, ty nejlepší zóny pro doteky a pro předehru jsou v oblasti chodidel. Můžete však zapojit i klasické zóny jako je dekolt či krk, kde také dobře obstojíte.

Co Nesnasi Vodnáři

Nesnáší pokrytectví a proti srsti mu je také byrokracie, jednotvárná práce a lidé, kteří umí myslet jenom na peníze. V lásce vás bude neustále překvapovat něčím novým, a pokud vás někam pozve, můžete se těšit na neopakovatelné zážitky!

Jakou má povahu Vodnář

V astrologii je Vodnář považován za negativní (introvertní) znamení. Je také považován za větrné znamení a je jedním ze čtyř pevných znamení. Vodnář byl podle astrologie ovládán planetou Saturn, ale od doby objevení Uranu je za vládce tohoto znamení považována tato planeta.

Jak potesit Vodnáře

Netradiční nápady pro výstřední Vodnáře

Jsou vždy o krok napřed a upřednostňují výjimečnost, výstřednost a překvapení. Často se zajímají o umění – divadlo, hudbu i výtvarné umění. Mívají také vědecké koníčky a rádi se vzdělávají. Přátelství a loajalita jsou pro ně nadevše.