Jak se zaregistrovat na dm?

Jak se zaregistrovat do dm

Jak mohu zaregistrovat svou active beauty kartu Registraci hlavní i doplňkové active beauty karty proveďte prostřednictvím webové stránky www.dm.cz/registrace. Při registraci je nutné zadat údaje, které naleznete na zadní straně své karty – šestnáctimístné číslo zákaznické karty a třímístný CVC kód.

Jak se prihlasit do dm aplikace

Aplikaci dm active beauty si může každý zdarma stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu přes AppStore nebo Google Play. Pro první přihlášení do aplikace je potřeba uvést číslo své zákaznické karty nebo e-mail a PIN. Aplikace zájemcům rovněž umožňuje registraci do věrnostního programu.

Jak zaregistrovat Doplnkovou kartu dm

Všechny výhody věrnostního programu naleznete na jednom místě v aplikaci Moje dm. Stáhněte si aplikaci Moje dm, zaregistrujte se nebo se přihlaste pomocí e-mailu, který používáte pro své nákupy v online shopu dm.cz, následně propojte své online konto s active beauty kartou.
Archiv

Na co jsou body v dm

Body za nákupy můžete sbírat i při nákupu v eshopu – do příslušného políčka jen vyplníte číslo své zákaznické karty. Každý bod, který nasbíráte, vám přinese slevu 0,25 Kč ale nejnižší počet bodů, který můžete využít pro slevu, je 200. Při uplatnění 200 bodů získáte na pokladně ihned slevu 50 Kč.
Archiv

Jak získat dm box

Pokud DM Box neznáte, tak jen v rychlosti: DM drogerie ho připravuje zhruba jednou za dvě měsíce. Abyste ho mohli získat, musíte se přihlásit a pak doufat, že se na vás usměje štěstí. Box dostane jen každý pátý přihlášený. Pokud jste těmi šťastnými, platit už nemusíte nic, ,,pouze" se vám z DM kartičky strhne 200 bodů.

Co je to Payback

Doba návratnosti (anglicky Payback Period), obvykle se používá zkratka PP nebo celý název, udává počet let, které jsou zapotřebí k tomu, aby se kumulované příjmy vyrovnaly investici, tedy dobu, za kterou se investice bude vracet.

Jak zjistit heslo na dm software

Pokud zapomenete vaše heslo, můžete si zaslat nové po zadání vašeho uživatelského jména. Následně vám bude zaslán email s odkazem na provedení změny hesla na vaši emailovou adresu, kterou máte zadánu ve vašem uživatelském profilu.

Jak zjistit stav dm bodů

Jak zjistit svůj stav trestných bodůonline na Portálu občana,na kterékoli pobočce CZECHPOINT (obecní úřady, Česká pošta, Hospodářská komora, notáři),na kterémkoli registru řidičů.

Jak dlouho platí dm body

Body platí 36 měsíců od získání příslušných bodů v programu active beauty. K jakému datu body propadají

Co si koupit v drogerii

Za drogerii dáme během návštěvy 370 Kč

Nejvíce respondentů průzkumu kupuje prostředky pro ústní hygienu (70 %), poté prostředky na úklid (64 %), vlasovou kosmetiku (61 %), hygienické potřeby (58 %), prací prostředky (56 %), tělovou kosmetiku (55 %) a prostředky na holení a depilaci (52 %).

Jak uplatnit slevu v dm

Lze je uplatnit při nákupu v kterékoliv prodejně dm, nákupem v online shopu dm.cz nebo v aplikaci Moje dm. Stačí předložit věrnostní kartu nebo ji načíst z aplikace Moje dm. Při nákupu v online shopu se přihlaste ke svému online kontu. Některé z těchto aktivit mohou být exkluzivně pouze v aplikaci Moje dm.

Jak nahrat dm kartu do mobilu

Pod záložkou „Moje dm“ zvolte „dm active beauty program“ a klikněte na „propojit konta“. Nyní zadejte posledních 10 číslic vaší věrnostní karty a svůj 4místný PIN, který používáte při uplatnění bodů na pokladně.

Jak naskenovat dm kartu do aplikace

Věrnostní kartu máte vždy po ruce – stačí ji načíst z aplikace Moje dm na pokladně. Věrnostní karta v aplikaci má podobu QR kódu. Při naskenování EAN kódu z obalu se zobrazí další informace o produktu. Čtečkou v aplikaci lze skenovat i jiné QR kódy, díky kterým získáte kupříkladu exkluzivní eKupony.

Co je DM software

dm Software představuje velmi silný nástroj pro hodnocení znalostí žáků. Kromě běžného známkování můžete používat slovní hodnocení, body nebo procenta. Jednotlivým známkám můžete přiřazovat různé váhy, což Vám pomůže při uzavírání hodnocení. Systém totiž ze zadaných údajů automaticky vypočítává vážený studijní průměr.

Jak odblokovat dm kartu

Nebo můžete kontaktovat dm zákaznický servis po-pá 8:00– 19:00 hod. na tel.: 800 100 808, připravte si, prosím, číslo své zákaznické karty, datum svého narození a své PSČ.

Jak funguje dm Darkova karta

To pravé v dm drogerii, díky širokému sortimentu, najde úplně každý. Na dm dárkovou kartu lze po vyčerpání přednabité částky vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč a kartu použít opakovaně. Jeden uživatel může zakoupit pouze jednu kartu konkrétní hodnoty během 1 roku.

Co je to drogerie

Prodejní jednotka. Obchodník v tomto oboru je drogista (po staru též materialista). Dnešní význam slova je ale jiný, vyjadřuje maloobchodní prodejní jednotku s drogistickým sortimentem, jenž obvykle zahrnuje různé druhy chemických prostředků běžně používaných v domácnosti, prací a čisticí prostředky a toaletní potřeby.

Jakou aplikaci na věrnostní karty

Přidání věrnostní karty pomocí Gmailu

Kartu můžete prostřednictvím aplikace znovu přidat. Když máte zapnutou možnost Chytré funkce a personalizace v dalších službách Google, do Peněženky se automaticky přidají věrnostní karty z doručené pošty v Gmailu. V telefonu s Androidem přejděte do aplikace Gmail .

Kam ukládat karty

Digitální věrnostní karty jsou online digitální virtuální reprezentace jakékoli plastové karty, které dané řetězce poskytují. Tyto karty mohou být uloženy v mobilních aplikacích, jako je například Apple Peněženka pro iPhone a Google Peněženka nebo Portmonka pro Android telefony.

Jak naskenovat platební kartu do mobilu

Jak nahrát platební kartu do mobiluOtevřete aplikaci Wallet na iPhonu nebo Google Pay na Android smartphonu.Vyfoťte svou platební kartu tak, aby byly čitelné údaje.Dalším krokem možná bude odsouhlasení podmínek používání.Banka ověří, že jste majitel karty, zasláním SMS s kódem na tel.

Jak zjistit heslo na DM software

Pokud zapomenete vaše heslo, můžete si zaslat nové po zadání vašeho uživatelského jména. Následně vám bude zaslán email s odkazem na provedení změny hesla na vaši emailovou adresu, kterou máte zadánu ve vašem uživatelském profilu.

Jak zjistit heslo k dm kartě

Zapomněli jste svůj PIN Zadejte 16místné číslo active beauty karty nebo svůj e-mail, který jste uvedli při registraci a získáte tak nový PIN.

Jak platit Darkovou kartou dm

Platba dm dárkovou kartou

Číslo karty a kód najdete na zadní straně vaší dm dárkové karty. Částka objednávky se automaticky sníží o kredit na vaší dárkové kartě. Kredit na dárkové kartě nemusíte využít najednou, můžete ho čerpat podle potřeby. Dárkovou kartou je proto možné uhradit více nákupů.

Jak uplatnit body z dm

Lze je uplatnit při nákupu v kterékoliv prodejně dm, nákupem v online shopu dm.cz nebo v aplikaci Moje dm. Stačí předložit věrnostní kartu nebo ji načíst z aplikace Moje dm. Při nákupu v online shopu se přihlaste ke svému online kontu. Některé z těchto aktivit mohou být exkluzivně pouze v aplikaci Moje dm.

Kdo je majitel DM

Majiteli společnosti jsou Martin Moravec a Radko Graclík. Tržby konkurenčního drogistického řetězce dm drogerie markt v ČR stouply ve finančním roce 2014/2015 o šest procent na 7,2 miliardy korun.