Jak si Konturovat rty?

Jak si správně nalíčit rty

Správné nanesení

Jakmile máte orámované rty, stačí vzít vybraný odstín rtěnky a nejlépe ji pomocí štětečku nanést od prostředku ke koutkům svižným pohybem. Rty párkrát obtáhněte a je hotovo.

Jak si přirozeně zvětšit rty

Vyzkoušejte rty každé ráno jemně promasírovat zubním kartáčkem s měkkými štětinkami. Rty můžete masírovat jen tak, my ovšem doporučujeme na kartáček nejdřív nanést vazelínu či med, aby nedošlo k jejich podráždění či poranění. Hned po exfoliaci rty hydratujte vhodným balzámem.

Jak si nanést rtěnku

Nanesení rtěnky

Začněte na spodním rtu a aplikujte barvu od středu ven. Aby byla rtěnka nanesena rovnoměrně, přejeďte rty rtěnkou od středu doprava a pak doleva. Tento krok opakujte i na horním rtu a poté rty promněte. Aby se vám rtěnka neobtiskovala, vložte kapesník mezi rty a lehce rtěnku obtiskněte do kapesníku.

Jak si namalovat rty aby byly větší

“Barva a světlo hrají velkou roli v tom, jak velké nebo malé naše rty vypadají. Pokud chcete, aby vaše rty vypadaly plněji, vyhněte se velmi tmavým barvám a vyberte si místo nich světlé odstíny. Jde o základní teorii barev: když se od povrchu odráží světlo, plocha vypadá opticky větší, než ve skutečnosti je.

Jak se správně namalovat oči

Začněte ve vnějším koutku a postupujte přes střed víčka, až linku protáhnete směrem nahoru a ven. Jestliže si chcete trochu pohrát s ocáskem linky, předkreslete ho po směru spodního víčka nahoru k obočí, pak ho spojte s linkou na horním víčku a tento trojúhelníček vyplňte barvou, tak opticky zvětšíte oči.

Jak Licit malé rty

Nejlepší je použít konturovací tužku o jeden stupeň světlejší než rtěnku. "Malé rty opticky zvětší světlé lesky s vysokým obsahem perleti," radí kosmetička. Pokud chcete ušetřit čas s líčením, můžete si nechat udělat permanentní make-up rtů, ať už jenom kontury nebo celkové probarvení rtů.

Jak si zvetsit doma rty

Přetáhněte linii rtů

Trik je v nanesení korektoru před nanesením rtěnky, aby se rozmazala přirozená linie mezi rty a obličejem. Naneste korektor na rty a poté pomocí tužky na rty nakreslete linii rtů lehce mimo vaši přirozenou linii rtů. Pak už jen dokreslete rtěnkou.

Jak mít velký rty

Rty by měly být stále hydratované a prokrvené – to jim pomáhá působit plnějším dojmem. Můžete proto začít už při čištění zubů, kdy po čištění ještě chvíli masírujte kartáčkem samotné rty. Pravidelně taky aplikujte peelingy, abyste se zbavili staré vrstvy kůže.

Jak Nemit rtěnku na zubech

Rtěnka na zubech

Chcete se vyhnout nevzhledné rtěnce na zubech Zkuste tento trik. Poté, co si vymalujete rtěnkou rty, strčte si do pusy prst a rty ho sevřete. Přebytečná rtěnka tak zůstane obtisknutá na prstu, a ne na vašich zubech.

Jak Nanaset Tuzku na rty

Naneste na rty korektor nebo podkladovou bázi, skryje se tak existující linie rtů. Poté rty lehce orámujte vně přirozené horní a spodní linie. Rty zcela vyplňte tužkou na rty, vytvoříte tak matný podklad. Poté podle potřeby naneste rtěnku.

Jak na šťavnaté rty

A jen pro vás, které jste dočetly až sem, tajný trik make-up artistů Make-up artisté radí: aby byly vaše rty větší a šťavnatější, naneste na ně ještě před aplikací rtěnky tenkou vrstvu make-upu nebo korektoru. Ústa tak budou světlejší, což je opticky zvětší, a navíc na nich bude finální líčení déle držet.

Jakou rtěnku na úzké rty

Jaká rtěnka je vhodná na úzké rty Pokud jste nebyly od přírody obdařeny plnými rty, nemusíte zoufat. Vybírejte lesklé, tekuté rtěnky, které rty opticky zvětší. Střed rtů můžete nakonec ještě zvýraznit leskem s plumping efektem.

Jak se nalíčit po 50

Co se týče líčení, klade důraz především na jemnost a kvalitní kosmetiku: „Doporučuji nepoužívat příliš umělé či křiklavé barvy, ale vyjít z neutrálních přírodních tónů. Vyvarovala bych se mastných make-upů, lesklých stínů… Vše by se mělo líčit v matných barvách.

Jak si udělat oční linky

Návod jak si namalovat oční linky

Víčko jen trochu natáhněte do strany, nikoliv k obočí. Linku začínejte malovat v polovině oka a táhněte ji do vnějšího koutku. Pak přiložte štěteček do vnitřního koutku, kde končí řasy, a opatrně dokreslete linku k prostředku. Na závěr si můžete pohrát s ocáskem a silou linky.

Jak zvětšit rty líčením

Máte úzké rty Víme, jak je opticky zvětšit!Vyvarujte se matných textur a tmavých odstínů rtěnek. Ty totiž vstřebávají světlo a rty pak vypadají menší. Ideální jsou tělové odstíny.Používejte konturovací tužku, ale pozor, nesmí být tmavší než rtěnka! Tenhle trend z 90. let je dávno pryč.

Co Zvetsi rty

Naprostým základem je samozřejmě i kvalitní balzám na rty, jako například MAC Cosmetics Lip Conditioner, který je zanechá sametově jemné. TIP: Skvělým zvětšovačem rtů je i speciální gel Fillerina Lip Volume Treatment Grade 3 s kyselinou hyaluronovou, který jim dodá hydrataci i výživu a podpoří tak efekt plnějších rtů.

Jaká rtěnka se ke mně hodí

Rtěnka by měla korespondovat nejen s barvou pleti a vlasů, ale také se zuby. Pokud nemáte běloskvoucí chrup, velkým obloukem se vyhněte rtěnkám s oranžovým nádechem. Oproti tomu studené podtóny temně červené jsou ideální volbou. Jestli je zabarvení zubů až příliš výrazné, nepomůže vám, bohužel, žádný make-up trik.

Jak vybrat Konturku na rty

Jak vybrat konturovací tužku

Správná konturka by neměla být příliš tvrdá, jinak by se totiž mohla špatně ořezávat. Vyzkoušejte také, zda dobře píše na kůži a při kontaktu se ihned neláme. Na rtech by měla také co nejdéle vydržet, což je dobré si před koupí vyzkoušet.

Jak udělat Ombre rty

Nejprve naneste na rty a okolí rtů make-up a vytvořte matný podklad. To vám umožní namalovat ostřejší a plynulejší obrys tužkou. Jemně vystínujte okolí linie rtu a rozetřete odstín směrem dovnitř ke středu rtů. Poté rozetřete linii rtů štětečkem a zakryjte všechna vynechaná místa.

Jak casto chodit na rty

Kyselina hyaluronová je přirozenou molekulou dermis a její odborné injekční doplnění dokáže zcela přirozeně a bezpečně modelovat rty. Efekt je dočasný (cca 1 rok) a lze jej kdykoli zopakovat.

Co nedělat před výplní rtů

Neaplikujte na rty žádnou dekorativní ani pěstící kosmetiku. Po dobu 7 dnů nesportujte, nechoďte do sauny, do solária a omezte pobyt na slunci.

Jak líčit úzké rty

Pokud máte úzké, ale široké rty, použijte konturovací tužky ve dvou podobných odstínech (ideálně voděodolné, které drží) a tu o něco tmavší dejte do vnějších koutků rtů. Směrem dovnitř tužku světlejší. Jde v podstatě o stejný princip jako u konturování.

Jakou rtěnku k zeleným očím

Kdo má oči zelené, může si vybrat rtěnku zbarvenou do ruda. Hnědým očím budou slušet rtěnky růžové, které hnědou barvu krásně podtrhnou. Modroočkám radíme vybírat rtěnky korálové barvy.

Jak vypadat v 50 letech

Máme 5 nejlepších tipů a rad přímo pro vás jak si stále zachovat váš osobitý báječný vzhled i v 50.Vraťte se k základům.Investujte do šatníku.Rovnováha a proporce jsou klíčovéDržte se módních trendůČerná není vždy nejlepší

Jak líčit zralou pleť

Sjednocení podpoříme nanesením světlého stínu na celé víčko.Víčka musíte sjednotit pigmentovaným primerem.Vyhněte se třpytivým stínům, povadlým víčkům příliš nelichotí.Dodáme hloubku oka pomocí stínu ve vnějším oku.Řasy opticky zahustíte nakreslením linky do řasové linie.Tvářenka dodá zralé pleti šťávu.