Jak si vyrobit halloweenský kostým?

Jak si vyrobit kostým na Halloween

Stačí jen do prostěradla vystřihnout dvě malé díry na oči a dvě velké na ruce, namalovat děsivý obličej a dokonalý kostým je rázem hotový. Obnošené černé tričko a černé legíny můžete snadno proměnit v kostým kostlivce.

Jak vyrobit masku kostlivce

Přemýšlíte, jak svoje dítko proměnit v kostlivce Zkuste vzít černé tričko a na něj pomocí oboustranné lepenky nalepit kosti vystřižené z papíru. Máte-li dost trpělivosti a času, můžete kosti také potřít třpytivým lakem na nehty, aby ve tmě svítily a působily ještě děsivěji.
Archiv

Jak vyrobit kostým námořníka

Jak vyrobit kostým námořníka Oblečte si námořnické pruhované tričko a volné bílé kalhoty. Hodit by se vám mohla i kapitánská čepice, ale bohatě postačí i bavlněný šátek, který lze uvázat po pirátsku na hlavu, nebo si ho můžete dát kolem krku. Nezapomeňte také na rekvizity v podobě lahve "rumu".
Archiv

Jak vyrobit kostým ducha z prostěradla

Kostým ducha z prostěradla vyrobíte tak, že nositeli přehodíte prostěradlo přes hlavu a v místech, kde má oči a pusu, si vyznačíte tři body. Po stažení prostěradla na vyznačených místech vystřihnete tři otvory, průzory pro oči a pro pusu. A vlastně máte hotovo.

Jak vyrobit kostým zombie

Klasický kostým zombie je jedním z nejjednodušších halloweenských převleků. Můžete ho snadno vytvořit ze starých kousků oblečení, které potřete nebo pocákáte trochou červené barvy nebo umělé krve, zmačkáte nebo místy potrháte, aby váš převlek vypadal autenticky, jako byste zrovna vylezli ze záhrobí.

Co si vzít na sebe na Halloween

Můžete jít za čarodějnici, upíra, dýni, kočku, ale také třeba klidně za emoji, instagramový profil, kaktus či třeba pohádkovou nebo filmovou postavu. Dámy, rády bychom Vás také srdečně pozvaly na naši hallowenskou akci, která se bude jako obvykle konat 31. října na našem showroomu.

Jak si vyrobit masku čerta

Dolaďte masku čerta umouněným make-upem

Ze všeho nejdříve zvýrazněte černou tužkou oči a obočí a poté celý obličej a ruce začerněte uhlím nebo speciální barvou na obličej. Použít můžete černou, hnědou a červenou barvu pod oči a na tváře. Oči nezapomeňte vystínovat černými stíny.

Jak vyrobit kostým Broučka

Nejprve si z krabice vystřihneme křídla (uprostřed spojená) a vybarvíme černou a červenou temperou, necháme zaschnout a domalujeme berušce černé tečky. Hotová suchá křídla přivážeme černou gumou, navážeme dvě pružná oka. Z černého drátku vytvarujeme tykadla a připevníme na čelenku.

Jak vyrobit kostým na Anděla

Základem jsou nebesky bílé šaty a velká andělská křídla.

Dále je pak možné převlek doplnit o bílou, blonďatou nebo třpytivou paruku a andělskou svatozář, podle které vás již na míli daleko každý pozná. Kostým anděla je skvělý v tom, že každá žena v něm může vypadat žensky a není potřeba se zošklivovat.

Jak si vyrobit ducha

Budeme potřebovat nafukovací balónek, plastovou lahev, gázu a tekuté lepidlo. Na konci pak fix na namalování obličeje a provázek, abychom mohli ducha zavěsit a nechat ho létat. Za odměnu si pak zazpíváme písničku z filmu Ať žijí duchové a můžeme jít strašit.

Jak vyrobit kostým čarodějnice

Stačí obětovat jedno vaše staré tričko, nejlépe černé. Pokud takové nemáte, obyčejné tričko určitě seženete v každém obchodě. Pak už jen vezmete nůžky a opět kostým upravíte do žádoucího „dezolátního“ stavu. Pokud holčičky nestojí o sukni, oblékněte je do legín, které dotáhnete k dokonalosti nějakými těmi dírami.

Jak se nalíčit jako zombie

V líčení na Halloween se nabízí další a další možnosti. Popsali jsme dvě časté, ale užít si legraci můžete i v přípravách na roli zombie. Pro ty jsou ideální odstíny šedé, zelené, namodralé. Vyřádit se můžete s lahvičkou umělé krve, umělými jizvami nebo i falešným knírem.

Jak vyrobit kostým pavouka

Kostým pavouk – Jak na to:

Ponožky pořádně napěchujte vatou. Otevřeným koncem přišijte ponožky na zadní stranu overalu tak, aby byly vždy dvě a dvě naproti sobě jako nohy pavouka. Ponožky na každé straně k sobě přišijte nití tak, aby mezi nožičkami pavouka bylo vždy pár centimetrů nitě.

Za co jít na maškarní ples

Zejména malí kluci vždy ocení kostým kovboje, indiána nebo převlek za upíra. Také kostým policisty a vojáka se vyskytne na každých dětských šibřinkách. Tyto dětské kostýmy jsou zkrátka oblíbené.

Jak vyrobit kašírovanou masku

Vyrobit si kašírovanou masku není těžké a je i zábavné, jak uvidíte na videu. Stačí jen nafouknutý balonek, noviny nebo reklamní letáky natrhané na proužky a tekuté lepidlo na tapety. A nakonec špendlík, kterým balonek, až základ masky uschne, propíchnete.

Jak vyrobit čertovské rohy z papíru

Z kartonu si nastříháme/nařežeme pruhy, které tavnou pistolí slepíme do kroužku. Kroužky vyrábíme do páru a postupně je zmenšujeme. Kroužky si naskládáme na sebe a vytvoříme si zhruba tvar, jaký bychom u rohů chtěli. Postupně lepíme kroužky z kartonu na sebe.

Jak si vyrobit tykadla

Tykadla: Černý chlupatý drátek seženete ve větších papírnictvích a nebo v obchodech s výtvarnými potřebami. Ten pak jen jednoduše na obou koncích zatočíte do malých spirálek, které vytvoří konce tykadel.

Jak udělat kridla berusky

Nejprve si z krabice vystřihneme křídla (uprostřed spojená) a vybarvíme černou a červenou temperou, necháme zaschnout a domalujeme berušce černé tečky. Hotová suchá křídla přivážeme černou gumou, navážeme dvě pružná oka. Z černého drátku vytvarujeme tykadla a připevníme na čelenku.

Jak si vyrobit svatozář

Z kartonu vystřihnout hvězdičku a křídla. Hvězdičku obal alobalem, dej gumičku a pak jako čelenku na hlavu. Křídla se dají potřít lepidlem a posypat peřím, třeba ze starého polštáře, přidělat gumy na ramena, aby se daly dobře sundavat. Z drátku a alobalu se dá uděla i svatozář na klasickou čelenku.

Jak si vyrobit anděla

Z korálků na drátku udělejte slzičku, kterou nalepte k ozdobě – měla by být plastová proto, abyste jí mohli odříznout či odstřihnout „krček“ s ouškem a do vzniklého otvoru vlepit jednu z kuliček navlečených na drátku. Zbytek pak vytvarujte pouhým ohnutím do tvaru andělíčka.

Jak si vyrobit koště

Na jedno koště budeme potřebovat dvakrát pět prutů a dvě hrsti duší (tedy tolik kratších proutků, kolik se vejde do ruky). Vezmeme pět prutů a k jejich horní části (tedy tam, kde se začínají ztenčovat) přiložíme hrst duší tak, aby oba konce splynuly. Pevně svážeme.

Jak si vyrobit čarodějnici

Vezměte si hrst sena a omotejte jej provázkem tak, aby vznikla koule. Provázek zavažte, ale ponechte delší konce, které poslouží k uchycení k tělu. Jakmile ukotvíte ke kříži hlavu, můžete z papíru vyrobit jednoduchý klobouk a čarodějnice je připravena k upálení na hranici.

Co si namalovat na oblicej na Halloween

Stačí namalovat pár pavučin, pavouků, přidat stylový klobouk a hned máte doma malou čarodějnici. Kluci ocení spíš strašidelné zombies. U těch se můžete opravdu vyřádit a přitom vám stačí jen základní barvy – černá, bílá a červená. Pokud váš malý rošťák touží zvolat námořnické „ahoy", vytvořte mu pirátskou masku.

Jak vyrobit pavouka na Halloween

„Nejprve natřete polystyrenové koule černou akrylovou barvou, budou fungovat jako tělíčko pavouka. Abyste se při vyrábění neumazali od barvy a kouli co nejlépe natřeli, můžete použít špejli. Nasaďte na ni kouli, natřete pohodlně ze všech stran a nechte zaschnout. Po zaschnutí přilepte pohyblivá očka.

Jak vyrobit kostým princezny

Pokud chcete vytvořit klasický dětský kostým princezny, můžete například zkombinovat tyto kousky oblečení: dívčí šaty v jemných barvách, případně s třpytkami nebo pajetkami. NEBO: sukně v kombinaci s jemnou elegantní halenkou nebo módním svetříkem. punčocháče.