Jak skrýt příběh na FB?

Jak vypnout příběhy

Jak ztišit příběh na Facebooku nebo jeho ztišení zrušitNahoře v kanálu příspěvků přejděte do oddílu Příběhy a klepněte na Váš příběh.Klepněte na a pak dole na Upravit nastavení příběhu.Klepněte na Ztišené příběhy.Klepněte na Zrušit ztišení vedle jména člověka nebo názvu stránky.

Jak zrušit příběh

Klasické prostředí mobilního prohlížečeNahoře v kanálu vybraných příspěvků přejděte do oddílu Stories.Klepněte na Váš příběh.Klepnutím vyhledejte fotku nebo video, které chcete odstranit.Vpravo nahoře klepněte na .Klepněte na Odstranit fotku nebo Odstranit video.

Jak sdílet cizí příběh na Facebooku

Klepnutím na Fotoaparát pořiďte novou fotku nebo klepnutím na Procházet vyberte fotku nebo video z galerie fotoaparátu. Vlevo dole pod Váš příběh můžete klepnutím na změnit okruh uživatelů, kterým se váš příběh zobrazí (třeba Veřejný nebo Přátelé). Klepněte na Sdílet.

Kdo viděl můj příběh na Facebooku

Klepnutím na v levém dolním rohu fotky nebo videa v příběhu zobrazíte lidi, kteří si příběh prohlédli. Pokud možnost nevidíte, nikdo si váš příběh zatím nezobrazil.

Proč se nezobrazují příběhy na Facebooku

Upozornění na příběhy se řídí nastavením ostatních upozornění na Facebooku. Pokud si třeba zapnete upozornění na aktivity blízkých přátel, budete dostávat upozornění na příběhy lidí ze seznamu Blízcí přátelé.

Co znamená Ztisit příběh

,,ztišit“. Pokud je ztišíte, na své timeline ani v nabízených cizích stories se vám od té doby nebudou zobrazovat. Pokud sami profil daného uživatele navštívíte, pak je samozřejmě všechny uvidíte.

Jak upravit příběh na Facebooku

Vpravo dole na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno. Posuňte se dolů a klepněte na Upravit veřejné informace. Posuňte se dolů na Doporučené a klepněte na Nové. Vyberte fotky nebo příběhy, které chcete přidat.

Jak dlouho trva příběh na Facebooku

Všechny fotky a videa, která sdílíte ve svém příběhu, jsou v oddílu Stories v aplikaci Facebook a Messenger dostupná 24 hodin. Po 24 hodinách si můžete sdílené příběhy uložit do archivu příběhů, kde je uvidíte jen vy. Když začnete vysílat živě, video bude ve vašem příběhu k dispozici tak dlouho, dokud budete vysílat.

Jak sdílet příběh

Cizí příběh přímo sdílet nemůžete. Jedinou možností je udělat si screenshot a ten poté zveřejnit ve vlastním InstaStory. Výjimkou je, pokud vás jiný uživatel ve svém příběhu označí pomocí možnosti @ZMÍNKA.

Jak zjistím kdo sdílel můj příspěvek na Facebooku

Přejděte na svůj komentář na Facebooku. Klepněte na ikony (třeba ) přímo pod komentářem a zobrazí se vám všichni, kdo na něj reagovali. Klepněte na ikonu nahoře a zobrazí se vám, kdo tuhle reakci zvolil.

Co znamená když má někdo na Facebooku sledující

Když sledujete nějaký profil nebo stránku, můžou se vám v kanálu příspěvků zobrazovat jejich aktualizace. Lidi, se kterými jste přátelé, sledujete automaticky. Pokud pošlete žádost o přátelství někomu, kdo umožňuje, aby ho kdokoli sledoval, budete jeho nebo její příspěvky sledovat automaticky.

Jak funguje příběh na Facebooku

Nahoře v kanálu příspěvků klepněte na Vytvořit příběh. Přidejte fotku nebo video. Nahoře klepněte na některý typ příběhu (třeba Selfie nebo Boomerang), vyberte fotku nebo video z galerie fotoaparátu, případně klepnutím na pořiďte novou fotku nebo video.

Jak zobrazit starší Stories na Facebooku

Kde najít archiv příběhů:Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na. a pak klepněte na své jméno.Pod úvodní fotkou klepněte na .Klepněte na Archiv a pak nahoře na Archiv příběhů.

Jak skrýt Stories

stačí zvolit Hide Your Story/Skrýt příběh. Nastavitelné to je i v Nastavení -> Soukromí -> Příběh a Před kým chcete příběh skrýt (což je zároveň místo kde se můžete podívat komu všemu jste Příběhy skryli a můžete skrytí zrušit).

Proč nevidím příběhy na Facebooku

Upozornění na příběhy se řídí nastavením ostatních upozornění na Facebooku. Pokud si třeba zapnete upozornění na aktivity blízkých přátel, budete dostávat upozornění na příběhy lidí ze seznamu Blízcí přátelé.

Jak zrušit příběh na FB

Nahoře v kanálu vybraných příspěvků přejděte do oddílu Stories.Klepněte na Váš příběh.Klepnutím vyhledejte fotku nebo video, které chcete odstranit.Vpravo nahoře klepněte na .Klepněte na Odstranit fotku nebo Odstranit video.

Jak zobrazit staré příběhy

Najít ze starých příspěvků

Postupujte podle těchto pokynů: Přejděte do aplikace Instagram a přejděte na ikonu vyhledávání. Můžete vyhledat uživatelské jméno a kliknutím zobrazit jeho staré příspěvky jako příběhy, pokud jsou tam k dispozici.

Jak sdílet cizí příběh

Cizí příběh přímo sdílet nemůžete. Jedinou možností je udělat si screenshot a ten poté zveřejnit ve vlastním InstaStory. Výjimkou je, pokud vás jiný uživatel ve svém příběhu označí pomocí možnosti @ZMÍNKA.

Jak sdílet příspěvek do Stories

Aplikace Instagram pro Android a iPhone

Vpravo nahoře klepněte na a potom na Nastavení a soukromí. Klepněte na Soukromí a potom na Příběh. Klepněte na vedle Povolit sdílení příspěvků v příbězích.

Jak najít vlastní komentáře na Facebooku

Klasické prostředí mobilního prohlížeče. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno. Pod svým profilovým obrázkem klepněte na a pak na Záznamy o aktivitách. Klepněte na Filtrovata pak na Příspěvky a komentáře, ve kterých jste označení nebo Fotky, na kterých jste označení.

Jak zjistím kdo si prohlíží můj profil na Facebooku

Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.

Jak zjistit na Facebooku Kdo mě sleduje

Jak si zobrazit přehledy o sledujících stránkyV kanálu příspěvků klikněte v nabídce vlevo na Stránky.Přejděte na svou stránku.V horní části své stránky klepněte na Aktivity.Posuňte se dolů a klepněte na Sledující.

Jak dlouho je příběh na Facebooku

Všechny fotky a videa, která sdílíte ve svém příběhu, jsou v oddílu Stories v aplikaci Facebook a Messenger dostupná 24 hodin. Po 24 hodinách si můžete sdílené příběhy uložit do archivu příběhů, kde je uvidíte jen vy.

Jak se podívat na příběh Anonymne

Chrome IG Story funguje velmi jednoduše – jakmile otevřete instagram.com, můžete kliknout na jeho ikonku a používat jednotlivé funkce. Anonymní zobrazení zajišťuje ikonka přeškrtnutého oka, která se stará zkrátka o to, aby se vaše profilová fotka nezobrazila u Příběhů.

Jak nastavit delku Stories

Jak nahrávat dlouhá videa do Instagram Stories

Pokud se jedná o požadované video, tak klikneme v pravém dolním rohu na Vybrat. Video se poté zpracuje a po chvíli se zobrazí notifikace, která vás informuje o tom, že došlo ke zkrácení videí do 15 sekundových segmentů.