Jak svázat titulek s tabulkou?

Jak svázat titulek s obrázkem

WordKlikněte na obrázek, ke kterému chcete přidat titulek.Klikněte na Reference > Vložit titulek.Můžete použít výchozí titulek, který se zobrazuje v poli Titulek.
Archiv

Jak svázat tabulku ve Wordu

JEDNODUŠE : Označit myší, co chci k sobě svázat, aby se nedělilo na stránky > pravé tlačítko myši na výběru a zvolit Odstavec > karta Tok textu > Svázat s následujícím > OKVše popsáno zde:http://office.microsoft.com/cs-cz/word-help/vlozeni-k…
Archiv

Jak vložit titulek k obrázku

3) Vložení titulku k obrázku

Pro vložení titulku k již vloženému obrázku do dokumentu stačí na obrázek kliknout pravým tlačítkem myši a v kontextové nabídce vybrat volbu Vložit titulek.
ArchivPodobné

Jak vložit titulek ke grafů

2) Vložení titulku ke grafu

Pokud už tedy v práci nějaký graf máte, klikněte na něj pravým tlačítkem myši. V kontextové nabídce vyberte položku Vložit titulek.
ArchivPodobné

Jak svázat text ve Wordu

Svázání odstavcůKlikněte pravým tlačítkem myši na odstavec nebo podnadpis, který chcete zachovat s obsahem, který za ním následuje. V poli, které se otevře, vyberte Odstavec.V dialogovém okně Odstavec klikněte na kartu Konce řádků a stránek.V části Stránkování zaškrtněte políčko Zachovat s dalším a klikněte na OK.

Jak změnit barvu titulků

Na telefonu nebo tabletu s Androidem

Klepněte na možnost Spravovat profily. Vyberte profil, který chcete upravit. Klepněte na Vzhled titulků. Zvolte nastavení vzhledu titulků.

Jak svázat nadpis s textem

Svázání odstavců dohromady:Vyberte odstavec, který chcete svázat s následujícím odstavcem.Zvolte příkaz Formát > Odstavec.Zvolte kartu Tok textu.Zapněte volbu Svázat s následujícím.Klepněte na tlačítko OK.

Jak dělat úpravy ve Wordu

Kontrola, přijetí nebo odmítnutí změnKlikněte nebo klepněte na začátek dokumentu.Na kartě Revize vyberte možnost Sledovat změny.Vyberte Přijmout nebo Odmítnout. Když změny přijmete nebo odmítnete, Word se přesune na další změnu.Opakujte to, dokud nezkontrolujete všechny změny v dokumentu.

Jak spojit obrázek s textem ve Wordu

Stiskněte a podržte Ctrl a postupně vyberte obrazce, obrázky a další objekty, které chcete seskupit. Možnost Zalamovat text pro každý objekt musí být jiná než Rovnoběžně s textem. Další informace naleznete v tématu Obtékání textu. skupiny a pak vyberte Seskupit.

Jak si vytvořit vlastní titulky

Vytvoření titulkůPřihlaste se do Studia YouTube.V nabídce vlevo vyberte možnost Titulky.Klikněte na video, které chcete upravit.Klikněte na možnost PŘIDAT JAZYK a vyberte svůj jazyk.Pod titulky klikněte na možnost PŘIDAT.

Jak upravit titulky

Změna nastavení titulkůVyberte (Start) > Nastavení > přístupnosti> Titulky.V části Styl titulkůrozbalte nabídku, vyberte jednu z předdefinovaných možností a podívejte se, jak se zobrazí v náhledu.

Jak vložit obsah obrázků

Vložení seznamu obrázkůKlikněte v dokumentu na místo, kam chcete vložit seznam obrázků.Klikněte na > Vložit tabulku obrázků. Poznámka: Pokud Word dokument maximalizovaný, nemusí být možnost Vložit tabulku obrázků viditelná.Formát a možnosti můžete upravit vdialogovém okně Tabulka obrázků. Klikněte na OK.

Jak svázat text

Svázání odstavcůVyberte odstavce, které chcete mít pohromadě na stránce.V nabídce Format (Format) klikněte na Paragraph (Odstavec) a potom na kartu Line and Page Breaks (Konce řádků a stránek).Zaškrtněte políčko Keep with next (Svázat s následujícím).

Co nastaví funkce svázat s následujícím

Svázání odstavců dohromady:Vyberte odstavec, který chcete svázat s následujícím odstavcem.Zvolte příkaz Formát > Odstavec.Zvolte kartu Tok textu.Zapněte volbu Svázat s následujícím.Klepněte na tlačítko OK.

Jak zvětšit titulky

Změna nastavení titulkůVyberte (Start) > Nastavení > přístupnosti> Titulky.V části Styl titulkůrozbalte nabídku, vyberte jednu z předdefinovaných možností a podívejte se, jak se zobrazí v náhledu.

Jak nastavit velikost titulků na Netflixu

Na telefonu nebo tabletu s AndroidemV aplikaci Netflix na domovské obrazovce klepněte na ikonu profilu nebo na možnost Nabídka .Klepněte na možnost Spravovat profily.Vyberte profil, který chcete upravit.Klepněte na Vzhled titulků.Zvolte nastavení vzhledu titulků.

Jak se zbavit mezer mezi odstavci

Změna mezer mezi odstavciVyberte odstavce, které chcete změnit.Klikněte na kartu Rozložení stránky a v části Mezery upravte vzdálenost před nebo za každým odstavcem klikáním na šipky nahoru nebo dolů v polích Před a Za.

Jak pracovat s tabulkou ve Wordu

Pokud chcete vložit základní tabulku, klikněte na Vložení > Tabulka a přesuňte kurzor po mřížce tak, aby se zvýraznil požadovaný počet sloupců a řádků. Pokud chcete vložit větší tabulku nebo chcete tabulku přizpůsobit, vyberte Vložení > Tabulka > Vložit tabulku.

Jak pracovat v režimu změn

Kontrola, přijetí nebo odmítnutí změn

Klikněte nebo klepněte na začátek dokumentu. Na kartě Revize vyberte možnost Sledovat změny. Vyberte Přijmout nebo Odmítnout. Když změny přijmete nebo odmítnete, Word se přesune na další změnu.

Jak spojit dva obrázky

Sloučení obrazcůVyberte obrazce, které chcete sloučit: Stiskněte a podržte klávesu Shift a pak vyberte jednotlivé obrazce.Na kartě Formát obrazce ve skupině Vložit obrazce vyberte Sloučit obrazce a pak vyberte požadovanou možnost.Vyberte požadovanou možnost Sloučit.

V čem vytvořit titulky

Slunečnice doporučujeSubtitle Workshop 6.01 r7. 2.5. zdarma.Subtitle Edit 3.6.13. zdarma. Přehledný a editor a konvertor titulků k filmům.Nástroj na titulky 2002.05.27. 4.5. zdarma.Titulky 0.7. b. zdarma.SubRip 1.57.1. zdarma.Aegisub 3.2.2. zdarma.Time Adjuster 3.1. zdarma.Editor titulků 1.0.0.3. zdarma.

Jak přeložit titulky

Jak přeložit titulky pomocí online nástroje

Najděte online nástroj pro překlad titulků: Vydejte se na cestu k překladu titulků: K dispozici je mnoho online nástrojů pro překlad titulků, včetně Google Translate a Amara. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Jak vložit obsah tabulek do Wordu

Na pásu karet panelu nástrojů vyberte Reference. Na levém konci vyberte Vložit obsah. (Nebo vyberte Obsah > Vložit obsah. Vloží se obsah zobrazující nadpisy a číslování stránek v dokumentu.

Jak ve Wordu citovat Obrázky

Citace je uvedení zdroje (autor, rok, dílo a podobně, případně licence). Buď to uvedeš přímo pod obrázek, nebo dáš pod obrázek do hranatých závorek číslo a odcituješ vše na jednou v referencích na konci práce. Word na to má funkci jménem Bibliografie (nebo Prameny).

Jak spojit odstavce

Můžete to udělat dvěma způsoby – klávesou DELETE nebo BACKSPACE. U obou způsobů je důležité umístění kurzoru. Dejme tomu, že máte dva odstavce a chcete je spojit dohromady. Kurzor umístěte za poslední znak prvního odstavce a stiskněte klávesu DELETE (někdy se musí stisknout vícekrát).