Jak vratit prispevek z archivu?

Jak se dostat do archivu

Vyhledání a přesunutí archivovaných zpráv

Při vyhledávání v Gmailu se ve výsledcích zobrazují i archivované zprávy. Další informace o vyhledávání v Gmailu. Složka Všechny zprávy obsahuje všechny vaše zprávy. Najdete tu také všechny archivované zprávy.

Co znamená přesunout do archivu

Jakékoli fotky můžete skrýt ze zobrazení ve Fotkách a přesunout je do archivu. Tak si ve fotkách můžete udělat pořádek a skrýt ty, které nechcete vidět tak často.

Jak se dostat do archivu na Instagramu

K oblíbeným momentům firmy se tak můžete jednoduše kdykoli vrátit nebo je ve výběru přivést zpátky k životu. Pokud chcete otevřít příběhy v archivu, klepněte na profilu na ikonu archivu. Tam můžete snadno přepínat mezi archivem příspěvků a novým archivem příběhů.

Co znamená na IG archivovat

S novou funkci Archivovat mohou uživatelé Instagramu jednoduše na svém profilu skrýt dříve sdílená média, fotografie nebo videa. Archivace příspěvek nesmaže, pouze jej na profilu zneviditelní a zachová obsah i lajky a komentáře.

Kde najdu Archiv na Facebooku

Kde najít archiv příběhů:Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na. a pak klepněte na své jméno.Pod úvodní fotkou klepněte na .Klepněte na Archiv a pak nahoře na Archiv příběhů.

Jak vrátit archivovaný email

Služba Google Gmail ukládá zprávy do archivu pro budoucí prohlížení a je snadné je obnovit do Doručené pošty. Chcete-li zobrazit archivované e-maily, přejděte na štítek Všechny zprávy. Odtud můžete archivované zprávy z Gmailu vracet zpět do Doručené pošty a používat je.

Jak vrátit Archivovanou konverzaci

Archivované konverzace můžete vrátit na domovskou obrazovku.Spusťte aplikaci Zprávy .Klepněte na ikonu možností Archivováno.Podržte každou konverzaci, kterou chcete obnovit.Klepněte na ikonu pro obnovení z archivu .

Jak zrusit archivaci na Whatsappu

Klepněte na ikonu Archivováno. Klepněte na individuální nebo skupinový chat, jehož archivaci si přejete zrušit, a přidržte ho. V horní části obrazovky klepněte na Zrušit archivaci.

Jak na IG archivovat chat

Poté se vydejte cestou Nastavení > Zabezpečení > Stáhnout data a vyberte tlačítko "Vyžádat stažení", abyste uložili kopii všech informací obsažených v aplikaci: nejen zpráv, ale také fotografií, videí, Příběhů a textů. Program odešle zálohu na propojenou e-mailovou adresu.

Jak archivovat Instagram

Na záložce vašeho profilu se nově zobrazuje ikona hodin se šipkou v protisměru ručiček. Pod touto nabídkou vaše archivované příspěvky vždy najdete. Ty tam můžete přidávat dvěma způsoby. První je, že v náhledu fotografie na ní dlouze podržíte prst a po zobrazení nabídky zvolíte Archivovat.

Jak smazat archiv na Instagramu

Po kliknutí na určitou fotku opět vyvolejte její menu a tam najdete Ukaž na profilu/Show on profile (tím ji vrátíte zpět) a Smazat/Delete (tím ji odstraníte z archivu). Návrat na profil bude včetně všech původních komentářů a líbí – bez možnosti změnit čas.

Jak obnovit příběh na Facebooku

Jednoduše klepněte na příběh, který chcete obnovit. Nyní získáte přístup k náhledu příběhu. Klepněte na ikonu se třemi tečkami v pravém dolním rohu obrazovky. Poté z rozbalovací nabídky vyberte možnost Obnovit.

Jak zobrazit staré příběhy

Najít ze starých příspěvků

Postupujte podle těchto pokynů: Přejděte do aplikace Instagram a přejděte na ikonu vyhledávání. Můžete vyhledat uživatelské jméno a kliknutím zobrazit jeho staré příspěvky jako příběhy, pokud jsou tam k dispozici.

Jak se dostat do archivu Gmail

Archivace e-mailuNa počítači otevřete Gmail.Umístěte kurzor na zprávu.Vpravo klikněte na ikonu pro archivaci .

Jak najít Archivovany email na iphone

Složka Všechny zprávy obsahuje všechny vaše zprávy. Najdete tu také všechny archivované zprávy. Zkontrolujte, že jste si stáhli aplikaci Gmail. Spusťte na iPhonu nebo iPadu aplikaci Gmail .

Jak vrátit Archivovanou konverzaci WhatsApp

Přejděte do horní části záložky Chaty. Klepněte na Archivované chaty. Na obrazovce Archivované chaty přetáhněte konkrétní chat doleva. Klepněte na Zrušit archivaci.

Jak obnovit smazané zprávy z WhatsApp

Otevřete WhatsApp > Nastavení > Chaty > Záloha chatů. Pokud vidíte, kdy byla vytvořena poslední záloha, odstraňte a znovu nainstalujte WhatsApp. Po ověření svého telefonního čísla se držte pokynů aplikace k obnovení historie chatů.

Jak zobrazit archivované zprávy

Služba Google Gmail ukládá zprávy do archivu pro budoucí prohlížení a je snadné je obnovit do Doručené pošty. Chcete-li zobrazit archivované e-maily, přejděte na štítek Všechny zprávy. Odtud můžete archivované zprávy z Gmailu vracet zpět do Doručené pošty a používat je.

Jak skrýt zprávy na IG

Klepnutím na vedle možnosti Skrýt komentáře funkci vypnout. Klepnutím na vedle možnosti Pokročilé filtrování komentářů funkci zapnout. Klepnutím na vedle možnosti Skrýt žádosti o zprávu funkci zapnout. Pamatujte, že nastavení skrytých žádostí o zprávy se dá spravovat jen v aplikaci Instagram pro Android a iPhone.

Kde je na Instagramu Stories

Příběhy najdete v horní části aplikace, kde uvidíte profilové obrázky účtů s barevným kroužkem okolo. Pokud je kroužek barevný, znamená to, že na profilu jsou ke shlédnutí příběhy, které jste ještě neviděli. Klepnutím na ikonku se vám příběh otevře a začne automaticky přehrávat.

Jak najít archivované fotky na Instagramu

Kdykoliv můžete archivované fotky vrátit zpět. Stačí ve svém profilu rozkliknout ikonu menu v pravém horním rohu, zvolit možnost Archiv a nahoře kliknout na Archiv a poté Příspěvky. Vybranou fotku pak rozkliknete a znova kliknete na tři tečky, kde vyberete možnost Zobrazit na profilu.

Jak odstranit příspěvek na Instagramu

Vyberte příspěvek. Nad příspěvkem klepněte na a pak na Odstranit. Potvrďte opětovným klepnutím na Odstranit.

Jak archivovat účet na IG

Pokud některý z vámi sdílených příspěvků na vašem profilu už nechcete mít, neladí vám tam, ale na druhou stranu ho nechcete smazat a přijít o něj úplně, můžete ho archivovat. Ostatní uživatele ho neuvidí a vy o něj nepřijdete. Stačí kliknout na symbol … u příspěvku a vybrat možnost „Archivovat”.

Jak se dostat do archivu na Facebooku

Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na a pak klepněte na své jméno. Pod úvodní fotkou klepněte na . Klepněte na Archiv a pak nahoře na Archiv příběhů.

Kde je na Facebooku Archiv

Kde najít archiv příběhů:Vpravo dole na Facebooku klepněte na. a pak klepněte na své jméno.Pod úvodní fotkou klepněte na .Klepněte na Archiv a pak nahoře na Archiv příběhů.