Jak vybrat ze Skrillu?

Jak poslat peníze že Skrill na účet

Odeslání na bankovní účetPřihlaste se a přejděte na záložku ‚Odeslat'Pro odeslání do banky vyberte možnost Převod peněz.Zvolte zemi a měnu.Zadejte částku, kterou odesíláte.Zvolte způsob platby.Zadejte své osobní údaje.Zadejte údaje o příjemci a potvrďte částku.Zadejte a odešlete své platební údaje.
Archiv

Jak převést peníze ze Skrillu na paysafecard

Dobití Skrill peněženky pomocí paysafecardPo přihlášení ke svému Skrill účtu zvolte vlevo v hlavním menu Vložit.Vyberte možnost paysafecard.Na další stránce zvolte částku a klikněte na Pokračovat.Po potvrzení budete přesměrování na paysafecard platbu.Váš zůstatek bude okamžitě navýšen.
Archiv

Jak převést peníze ze Skrillu na PayPal

Převádění peněz mezi Skrillem a Paypalem není přímo možné, budete si muset poradit nějakými jinými alternativními způsoby. Výběr bankovním převodem na váš český bankovní účet a následné dobití peněz na Paypal či opačně příliš nedoporučujeme, zaplatíte totiž poplatky.

Jak převést peníze z účtu na účet

Bankovní převod je způsob, jak poslat peněžní částku z jednoho bankovního účtu na druhý. Nejčastější formou bankovního převodu v dnešní době je příkaz k úhradě, který snadno zadáte vyplněním formuláře pro domácí nebo zahraniční platební styk. Záleží na tom, v jaké měně nebo do jaké země chcete platbu poslat.

Jak vybrat peníze z Paysafe

Paysafecard umožňuje vybití zůstatku z účtu myPaysafe převodem na bankovní účet. Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail [email protected] číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC.

Jak používat Skrill

Vložení prostředků z vaší kreditní nebo debetní karty je jednoduché a rychlé – vše, co potřebujete, je číslo vaší karty, datum uplynutí platnosti a bezpečnostní kód. Jakmile kartu jednou použijete, můžete ji uložit na svůj účet pro pozdější použití.

Jak dlouho trvá převod z Skrill

Většinou se doba ale pohybuje maximálně v řádu dnů. 🚀 Veškeré podrobnosti o výběru peněz najdete přehledně v tomto článku. Pokud by vás zajímala předplacená debetní karta Skrill, podívejte se tady, jak funguje. Jestliže potřebujete se Skrillem peníze převádět či vybírat, zde zjistíte, jaké poplatky se k tomu váží.

Kde se dá platit přes Skrill

Karta Skrill a poplatky

S předplacenou Skrill karou můžete platit všude, kde přijímají karty Mastercard (téměř všude). Vyžádat si ji můžete přímo ve svém Skrill účtu. Vedení karty však není zdarma, za její provoz platíte poplatek €10 ročně.

Co to je Skrill

Skrill je společnost, která provozuje stejnojmennou internetovou peněženku. Skrill funguje na velmi podobné principu, jako internetové bankovnictví, ovšem namísto čísla bankovního účtu si mezi sebou uživatelé peníze posílají na emailovou adresu, která je spojena s jiným Skrill účtem.

Jak převést peníze z paysafecard na účet

Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail [email protected] číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC. Přiložte také celé své jméno a oboustrannou kopií platného průkazu s fotografií (např. pasu, řidičského průkazu či občanského průkazu).

Jak dát peníze z paysafecard na PayPal

Ačkoli PayPal nepřijímá paysafecard jako platbu přímo, je stále možné převést prostředky z paysafecard na PayPal. K tomu potřebujete platební kartu Skrill nebo Neteller. Zakupte si paysafecard kupon. Prostřednictvím paysafecard doplňte peněženku Skrill nebo Neteller.

Co je to Skrill účet

Váš účet Skrill je účet s elektronickými penězi, který Vám umožňuje posílat a přijímat elektronické platby. legislativou platnou ve Spojeném království. 3.3. Váš účet Skrill je veden v měně, kterou jste si zvolili z výběru dostupných měn.

Co je to Skrill

Váš účet Skrill je účet s elektronickými penězi, který vám umožňuje posílat a přijímat elektronické platby. 3.2. Váš účet Skrill je veden v měně, kterou jste si zvolili z výběru měn, které Skrill čas od času zpřístupňuje. Ta zůstane měnou vašeho účtu Skrill po dobu trvání vaší smlouvy s námi.