Jak vyčistit dům od duchů?

Co odpuzuje duchy

Do vytírací vody přidejte šalvěj a sůl, vyženete zlé duchy, radí věštkyně a kartářka Michaela Kudláčková. Pokud by to bylo nutné, nabarvěte si jednu žárovku na modro a tou si střídavě sviťte vždy přes noc v každé místnosti. Modré světlo totiž umí odehnat zlé duchy.
Archiv

Jak se zbavit negativní energie v domě

Mořská sůl dokáže absorbovat nepříjemné vlivy prostředí a natáhnout do sebe negativní energii. V bytě ji stačí pouze rozsypat po podlaze a po hodině ji zamést nebo ji můžete v jednorázových miskách umístit do rohů místnosti, kde se drží nejvíce negativní energie. Po měsíci je však nutné misky se solí vyhodit.
Archiv

Jak poznat že v domě není negativní energii

Obzvlášť u šperků nebo zrcadel byste měli udělat očistný rituál vždy, když si je přinesete domů. Chlad, průvan, slyšitelné kroky, v extrémních případech i věci padající z polic nebo stolu. Tohle vše může být znamením, že máte doma nějakou zbloudilou duši.

Jak poznat negativní energie

Jak poznat, že je někdo pod vlivem negativní energieJe věčně nespokojený, nic mu není dobré. Stěžuje si na svůj život a přenáší své negace na ostatní.Má zdravotní problémy, ať už tělesné nebo duševní.Trpí nespavostí, neboť se mu honí v hlavně neustále negativní myšlenky.Je přehnaně kritický vůči svému okolí.

Jak se spojit s duši zemřelého

Úplně jednoduše lze komunikaci provádět přímo – oni vás slyší a jsou schopni zachytit i vaše myšlenky, ve kterých se k nim obracíte. Způsobů takové komunikace je více. Mluvte na ně. U přímého mluvení nezáleží, zda komunikace probíhá telepaticky či nahlas.

Jak se odvolat ducha

Při odvolání ducha ho oslovte celým jménem a zopakujte to nejméně třikrát. Odvolat ho musíte hlavně hned, pokud na to zapomenete, později ho bude těžší odvolat Místnost pak pořádně vyvětrejte.

Jak si vyčistit auru

Meditace je vždy dobrý nápad, jak si pročistit své nitro a posílit auru. Mantry mají velmi vysokou vibraci. Zpívání a poslech manter čistí auru. Duchovní symboly, které působí očistně a energeticky, můžete používat jako šperky, abyste měli kolem sebe stále očistnou energii.

Jak získat pozitivní energii

Zařaďte si pravidelné chvilky pro sebe, volný čas, který trávíte tím, co vás baví nebo s přáteli, vás může nabíjet pozitivní energií, to je to, co dodá tělu energii. Snažte se naopak omezit aktivity, které ve vás vyvolávají stres.

Jak mluvit se zemřelým

Jak vy sami můžete komunikovat s dušemiMluvte na ně. U přímého mluvení nezáleží, zda komunikace probíhá telepaticky či nahlas.Napište jim dopis. Dopis adresujte nejlépe jedné osobě a v něm projevte všechno, co byste jí chtěli říci.Porada ve snu. I přes sny lze komunikovat s dušemi.

Jak nechat odejít duši

Až duše pochopí, že zemřela a může odejít, vždy ji pomozte přivolat jejího strážného anděla, který ji pomůže vrátit se domů. Také ji ujistěte, že je vyléčena, vítána a je jí odpuštěno. Nikdy neposílejte duši do nebes samotnou, protože už tak je dost zamotaná a nemusela by odtud najít cestu ven.

Jak vyvolat duchy bez svíček

Zavřete oči a třikrát řekněte nahlas, jakého ducha chcete vyvolat. Nejlepší je vyslovit nahlas jméno, datum narození a datum úmrtí Pak byste měli ducha požádat, aby vám dal znamení, že se nachází v místnosti. Pak vše třikrát zopakujte, otevřete oči a čekejte, až se duch objeví.

Jak vyvolat ducha zemřelého

Pociťujte vůně, vánek ve tváři, slunce, hvězdy, všechno. Čím dokonalejší bude iluze místa ve vaší hlavě, tím lépe. Jakmile se budete cítit připraveni, zavolejte třikrát jméno zemřelého a představujte si do detailu jeho podobu, tak, jak si jej nejlépe pamatujete.

Co znamená Bílá aura

* Bílá – nejspirituálněji podnícená barva. Není vlastně ani barvou. Je kombinací všech barev dávající schopnost vidět „velké věci“. Takoví lidé často vidí svět ve více než jen fyzickém pojetí a penězích, které nejsou vždy předmětem života.

Jak vypadá aura

Aura vypadá jako vlnící se energetické pole kolem Slunce. Neustále mění svou velikost, tvar i zabarvení, podle aktuálních myšlenek a taky emocí. Aura obklopuje tělo jako pestrobarevný obal a kopíruje jeho tvar. Ze zabarvení a velikosti aury lze získat spoustu informací.

Jak získat psychickou energii

Pozitivní energii hledejte v tom, co vás baví, ať už je to aktivní odpočinek v jízdě na kole, běhu nebo třeba pečení, čtení a jiné aktivity. Důležité je si pořádně psychicky odpočinout, to je tajemství, kde čerpat pozitivní energii.

Jak najit energii do života

Vlastně o nich víme a mnohdy si ani neuvědomujeme, jak jednoduše se zase „nabijeme“.Vyjděte na slunce. Slunce je největším a nenahraditelným dodavatelem životní energie.Posaďte se rovněSnězte něco pro energii.Kofein ano, ale…Napijte se vody.Zazpívejte si.Dovolte si něčemu se zasmát.Obejměte někoho.

Jak se rozloučit s duši zemřelého

Poděkujte mu za to, že jste se s ním mohli v tomto životě potkat. Řekněte mu třeba, že to s ním nebylo vždycky lehké. Jestli to tak cítíte, tak mu klidně vynadejte. Zavzpomínejte na společné chvíle a nebojte se projevit emoce – plačte, smějte se – nic není špatně.

Jak se vyvolává duchy

Zavřete oči a třikrát řekněte nahlas, jakého ducha chcete vyvolat. Nejlepší je vyslovit nahlas jméno, datum narození a datum úmrtí Pak byste měli ducha požádat, aby vám dal znamení, že se nachází v místnosti. Pak vše třikrát zopakujte, otevřete oči a čekejte, až se duch objeví.

Jak poznat že mám Přivtělenou duši

Příznaky přivtělené duše:Úbytek energie.Bolesti – zejména hlavy a páteře.Neschopnost soustředit se.Nemožnost svobodného rozhodováníPsychická únava.Nespavost.Deprese.Noční děsy.

Jak se spojit s duší zemřelého

Úplně jednoduše lze komunikaci provádět přímo – oni vás slyší a jsou schopni zachytit i vaše myšlenky, ve kterých se k nim obracíte. Způsobů takové komunikace je více. Mluvte na ně. U přímého mluvení nezáleží, zda komunikace probíhá telepaticky či nahlas.

Jak se pozná aura

Jak jsem již uvedla, aura je barevné, elektromagnetické pole oválného tvaru, které obklopuje všechny živé organizmy. Lidská aura je nejlépe viditelná v oblasti hlavy a ramen. Její barvy se mění v závislosti na duševním a fyzickém zdraví. Aura viděna neškoleným zrakem vypadá jako neostrý, mléčně bílý opar.

Co znamená když vidím auru

Schopnost vidět auru v podstatě znamená umět se naladit na "signál" jiné osoby. Toho je za jistých okolností schopen každý člověk. Můžeme tak prostřednictvím aury poznávat ostatní lidi a koneckonců i sami sebe. Každý z nás již auru někdy viděl.

Co vyzařuje člověk

Energie v Prostoru houstnou, že by se daly krájet. Mnozí z nás vnímají energetické pnutí, jiskření protichůdných energií v Prostoru, kladnou nebo zápornou sílu různých energií a informací.

Kde čerpat pozitivní energii

Sedm kouzelných míst, kde načerpáte novou energiiAndělská hora nedaleko VarůBoží kameny u Strakonic.Nedokončený chrám v Panenském Týnci.Klášter Rosa coeli – Růže nebeskáHauswaldská kaple na ŠumavěMěsíční menhir u šumavského Javorníku.Svatý kopeček u Mikulova.

Jak poznat vyčerpání

Příznaky vyčerpání aneb když vám tělo dává znamenícelková únava.bolest hlavy i svalůoslabená imunita.zpomalené trávenínechutenství k jídlu.