Jak vytvořit účet na Originu?

Jak aktivovat hru na Origin

AktivacePo instalaci a otevření herního klienta Origin v levé liště klikni na "My Game Library"Nahoře vpravo se ti objeví “Add Game”. Klikni a následně vyber “Redeem Product Code”Vlož obdržený aktivační klíč do příslušného pole a potvrď volbou “Next”Potvrď klíč možností “Confirm”.

Jak spustit Origin

Přejděte do adresáře C:\Program Files (x86)\Origin. Klikněte pravým tlačítkem na Origin.exe. Vyberte Spustit jako správce. Zahajte stahování.

Jak nainstalovat hru na Origin

Stáhněte si hry do knihovny My Game LibrarySpusťte klienta Origin.Přihlaste se ke svému účtu EA.Přejděte do knihovny her My Game Library.Postup pro stažení hry:Proveďte instalaci dle pokynů pro daný titul a pusťte se do hraní!

Jak si stáhnout The Sims 4

Otevřete knihovnu Library a klikněte na The Sims 4. Po kliknutí na Add-ons (Doplňky) uvidíte, které balíčky momentálně vlastníte. Pokud vlastníte balíček, který se automaticky nenainstaluje, klikněte na ikonu Download (Stáhnout). Po dokončení instalace se při příštím spuštění The Sims 4 nový obsah objeví ve hře.

Jak se přihlásit do Origin

Mám propojený účet

Klikněte na Přihlásit. V následném okně vyberte přihlášení pomocí účtu PlayStation Network, Xbox Live, Steam, Apple ID, Facebook nebo účtu Google: Objeví se další okno pro vámi zvolenou platformu. Přihlaste se k tomuto účtu pomocí svých přihlašovacích údajů.

Jak spustit The Sims 4 přes Origin

Instalace hry z disku přes klienta OriginuPřihlaste se do klienta Originu.V liště nabídek klikněte na položku Origin a poté na Redeem Product Code.Zadejte svůj kód ke hře a stiskněte tlačítko Next.Zavřete okno pro aktivaci kódu.Vložte herní disk do mechaniky počítače.

Proč mi nejde Origin

Ujistěte se, že máte funkční připojení k internetu, a to buď přes kabel nebo síť Wi-Fi. Zkuste restartovat router. Vypněte ho, odpojte na patnáct vteřin od elektřiny, zapojte zpátky a znovu zapněte. Jakmile se připojení obnoví, ještě jednou Origin stáhněte a nainstalujte.

Jak získat zdarma The Sims 4

Základní hru The Sims 4 si budete moci od 18. října 2022 zdarma stáhnout na všech podporovaných platformách. Tady si můžete zahrát The Sims 4: PC prostřednictvím aplikací EA nebo Origin.

Jak nainstalovat The Sims bez CD

Stáhněte si klientský program Originu: http://www.origin.com… v něm pak hru zaregistrujete pomocí klíče, který je v krabičce se hrou a tím se hra přidá do knihovny. V nabídce pak bude možnost hru stáhnout a nainstalovat.

Jak zjistit svoje EA ID

Spusťte klienta služby Origin. Přihlaste se na účet EA pomocí EA ID a hesla. V dolní části klienta klikněte na EA ID.

Jak propojit EA a Origin

Na webu Nápovědy EAKlikněte na Přihlásit.Vyberte možnost přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů platformy.Ze své platformy vyplňte ve vyskakovacím okně detaily k přihlášení. Pokud váš účet EA a propojovaný účet využívají stejnou e-mailovou adresu, budete vyzváni k ověření přihlášení.Hotovo!

Jak stáhnout The Sims 4 Origin

Na stránce The Sims 4 klikněte na Add to Library (Přidat do knihovny). Po přidání hry do knihovny uvidíte vyskakovací zprávu. Kliknutím na Download with Origin (Stáhnout pomocí Originu) otevřete svoji knihovnu her. Klikněte na ikonu The Sims 4 a poté na Download (Stáhnout).

Jak spustit The Sims 4

Chcete-li pokračovat ve hraní na 64bitovém PC, spusťte The Sims obvyklým způsobem. Aplikace EA spustí plnou verzi hry. Přečtěte si našeho průvodce stahováním her pomocí aplikace EA.

Kdy bude zdarma The Sims

Základní hru The Sims 4 si budete moci od 18. října 2022 zdarma stáhnout na všech podporovaných platformách.

Jak mít The Sims 4 v češtině

Klikněte na Application (Aplikace). V sekci Application settings (Nastavení aplikace) vyberte svůj jazyk pomocí rozbalovací nabídky Language (Jazyk).

Jak nainstalovat The Sims 4 bez Originu

Pokud se hra začne automaticky stahovat a vy byste ji chtěli raději instalovat z disku: V knihovně her My Game Library klikněte na dlaždici s hrou pravým tlačítkem myši. Klikněte na Download (Stáhnout). Jinou možností přerušení stahování je kliknout na tlačítko X ve vyskakovacím okně.

Jak si stáhnout The Sims 3

Základní hru The Sims 3, dodatky a balíčky je třeba uplatnit na Originu. Světy a další položky ke stažení stahujte z thesims3.com. Pokud máte účet EA, klikněte na Přihlášení a přihlaste se ke svému účtu. Pokud účet ještě nemáte, klikněte na Vytvořit účet a zaregistrujte se podle instrukcí na obrazovce.

Jak se přihlásit do EA

Na webu Nápovědy EA

Vyberte možnost přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů platformy. Ze své platformy vyplňte ve vyskakovacím okně detaily k přihlášení. Pokud váš účet EA a propojovaný účet využívají stejnou e-mailovou adresu, budete vyzváni k ověření přihlášení.

Kdy má vyjít The Sims 5

Datum vydání The Sims 5

části se dostali z jednoho místa na druhé. To omezilo hru The Sims 4, která je nyní zdarma pro všechny, což potvrzuje, že uvedení The Sims 5 nebo jak se nyní jmenuje Project Lotus se blíží. Toto datum vydání není oficiální, ale očekává se, že vyjde v létě tohoto roku, 2023.

Jak stáhnout The Sims 4 bez CD

Pokud se hra začne automaticky stahovat a vy byste ji chtěli raději instalovat z disku: V knihovně her My Game Library klikněte na dlaždici s hrou pravým tlačítkem myši. Klikněte na Download (Stáhnout). Jinou možností přerušení stahování je kliknout na tlačítko X ve vyskakovacím okně.

Jak nastavit Simiky do cestiny

Pak hru odinstalujte, pravým kliknutím myši na ikonu hry The Sims 4. Poté znovu hru nainstalujte, vyberte češtinu, spusťte hru a mělo by to fungovat. Tento návod je určen pro legální zakoupenou hru.

Jak Cheatovat v The Sims 3

Stiskněte ve hře kombinaci kláves [Ctrl] + [Shift] + C pro otevření cheatovací konzole. Potom napište některý z následujících kódů a stiskněte [Enter] pro aktivaci funkce tohoto cheatu. Poznámka: Ve Windows Vista se vám může konzole otevřít až po stisknutí kláves [Ctrl] + [Windows] + [Shift] + C.

Co mám dělat když mi nejde spustit The Sims 4

Nelze spustit hru Klikněte pravým tlačítkem na zástupce hry na ploše. Vyberte položku "Vlastnosti".Klikněte na záložku ‚Kompatibilita' a zaškrtněte políčko "Spustit tento program jako správce"Stiskněte tlačítka Použít a OK.

Jak propojit Origin a Steam

Při prvním spuštění libovolné hry od EA na Steamu je zapotřebí účty propojit.Přihlaste se na Steam.Kliknutím na Hrát spusťte hru od EA ze Steamu.Pokud jste dosud neučinili, nainstalujte EA app.EA app se spustí a požádá vás o propojení vašich účtů Steam a EA.

Jak přesunout The Sims 4 na jiný počítač

Máte nový počítač nebo operační systém Zde je návod, jak zálohovat hry, abyste je nemuseli opětovně stahovat.V knihovně her vyhledejte titul, který chcete přesunout.Klikněte pravým tlačítkem na hru a zvolte Move game (Přesunout hru).Najděte novou složku, do které chcete titul přesunout.