Jak využít CD body?

Na co lze vyuzit ČD body

ČD body vám nabízejí různé výhody, k nimž patří:skupinová víkendová jízdenka za 150 bodů (regionální) nebo 300 bodů (celostátní)cesta sdíleným autem Autonapůl za 40 bodůpůjčení kola v cíli cesty za 50 bodůknihy a audioknihy na cestu.
Archiv

Jak uplatnit ČD body

Jak získat bodyvnitrostátní jízdenka nebo jiný doklad – za každých 10 Kč = 1 bod.místenka – za každých 10 Kč = 1 bod.mezinárodní jízdenka do 50 km = 5 bodůmezinárodní jízdenka od 51 km = 20 bodůlůžkový nebo lehátkový příplatek = 10 bodů
ArchivPodobné

Jak funguje ČD kredit

Platba je velmi jednoduchá, stačí zadat čtyřmístné PIN, které jste si zvolil při aktivaci účtu ČD Kredit a ihned dostanete jízdenku. Pro platby pomocí účtu ČD Kredit vždy nakupujte jako přihlášený uživatel. S účtem ČD Kredit můžete nakupovat a platit jízdenky v e-shopu, mobilním webu ČD nebo mobilní aplikaci Můj vlak.

Jak funguje věrnostní program

Základní princip. V praxi věrnostní program spočívá v tom, že za užívání služeb jsou udělovány body a za určitý počet bodů získá zákazník dárek nebo slevu. Věrnostního programu často využívají firmy, které se obávají (nebo již zaznamenávají) přesun zákazníků ke konkurenci.

Jak aktivovat ČD kredit

Účet ČD Kredit lze zřídit (aktivovat) pouze v e-shopu ČD na www.cd.cz. Zákazník, který chce zřídit účet ČD Kredit, musí být v e-shopu ČD registrován a přihlášen. Držitel účtu ČD Kredit nemusí být držitelem In Karty. Při registraci je zákazník povinen uvést pravdivě své jméno, příjmení a zadat PIN pro ověřování plateb.

Jak koupit skupinovou jízdenku

Při cestování skupin 20 a více osob je nutné cestu objednat nejpozději 72 hodin před jízdou prostřednictvím objednávkového formulářeobjednávkového formuláře, u pokladní přepážky ČD nebo telefonicky na Centrálním zákaznickém servisu na čísle 221 111 122.

Co je to Inkarta

In Karta je bezkontaktní čipová karta Českých drah standardu Mifare DESFire EV1 (dle ISO 14443). Vzhledem a velikostí připomíná běžnou bankovní platební kartu. Do čipu karty lze pomocí čtečky zapisovat a číst data pomocí speciálního SW a bezpečnostního prvku SAM modulu.

Jak se platí ve vlaku

E-shopCo si můžu koupit: vnitrostátní a některé mezinárodní jízdenky a místenky, In Kartu.Jak zaplatím: platební kartou, účtem ČD Kredit, poukázkou na přepravu, slevovým voucherem, Google Pay.

Jak vytvořit věrnostní program

Jak vytvořit úspěšný věrnostní programRozhodněte se, za co budete udělovat body. Zásadní otázkou při tvorbě programu je cíl, kterého chcete dosáhnout.Pojmenujte svůj program a body.Rozhodněte o hodnotě bodůKolika body odměňovat.Vytvořte stránku s vysvětlením a věrnostní program propagujte.

Jak využít body v Mountfieldu

Stejně jako doposud budete za své nákupy sbírat věrnostní body, které můžete dále využít při čerpání řady výhod:Atraktivní výrobky za výjimečné KLUBOVÉ CENY.Atraktivní výrobky ZDARMA (jen za body)Výhodnější servisní opravy.Výhodnější náhradní díly.Výhodnější dopravu zboží i dopravu výrobků do servisu a zpět.

Jak funguje in karta

In Karta zakládá nárok na slevy pouze ve vlacích Českých drah, a to jak ve vlacích provozovaných na vlastní podnikatelské riziko, tak ve vlacích objednávaných a dotovaných státem či kraji. Majitelé In Karet také mohou používat elektronickou peněženku, pomocí které je možné nakupovat většinu jízdenek bezhotovostně.

Jak dostat In Kartu do mobilu

Obraz In Karty má platnost stávající čipové karty. Pokud ještě nemáte In Kartu, můžete si nyní pořídit zdarma novou Virtuální In Kartu snadno během několika minut prostřednictvím mobilní aplikace Můj vlak nainstalované přímo ve vašem chytrém mobilním telefonu se systémem Android nebo iOS.

Jak mít levnejsi autobus

Aby cestující mohl slevu využívat, musí si In kartu zakoupit. In karta s 25% slevou stojí na 3 měsíce 190 Kč, kartu s 50% slevou lze pořídit na rok za 2990 Kč a cena karty se 100% slevou na rok vyjde na 19 990 Kč.

Jak zaplatit jízdenku ČD

E-shopCo si můžu koupit: vnitrostátní a některé mezinárodní jízdenky a místenky, In Kartu.Jak zaplatím: platební kartou, účtem ČD Kredit, poukázkou na přepravu, slevovým voucherem, Google Pay.

Co znamená in 25

IN 25 je elektronická slevová aplikace nahraná do nepřenosné čipové In Karty vystavené pro konkrétního člověka. Samotná In Karta je vystavena na dobu 10 let a lze do ní opakovaně dokupovat různé slevové aplikace (i s kratší platností) pro cestování vlaky Českých drah.

Co znamená in 50

IN 50 je elektronická slevová aplikace nahraná do nepřenosné čipové In Karty vystavené pro konkrétního člověka.

Kdy se plati Prirazka ve vlaku

Manipulační přirážka 40 Kč se platí ve vlaku ČD za vystavení jedné jízdenky. Jedna jízdenka může být vystavena pro vícero cestujících. Při nástupu ve stanici bez pokladny – přirážka se neplatí. Při nástupu ve stanici s pokladnou – přirážka se platí, ZTP a ZTP/P neplatí.

Jak zaplatit jízdenku kartou

Stačí dodržet tři jednoduché kroky:Nastup. Kartu už měj připravenou před nástupem, abys ji ve voze dlouze nehledal a nezdržoval ostatní.Pípni. Během své cesty při každém nástupu do vozu přilož kartu ke čtečce u dveří (i když jen přestupuješ).Jeď!

Jak ziskat kartu Mountfield

REGISTRACÍ ZÍSKÁTE

Není nic snazšího. Při Vašem prvním nákupu Vám ji rádi na počkání vystavíme u pokladny kterékoliv prodejny. Je to otázka okamžiku.

Jak aktivovat In Kartu ČD

Už mám čipovou plastovou In Kartu

Jestliže už máte plastovou čipovou In Kartu, můžete si do mobilní aplikace Můj vlak uložit její obraz, čímž se do mobilního telefonu uloží všechny informace z vaší In Karty. Pro vytvoření Obrazu In Karty potřebujete zadat heslo k vaší In Kartě.

Co je virtualni in karta

Virtuální In Kartu, i bez slevových aplikací, můžete ve vnitrostátní přepravě používat také k prokazování vaší identity k jízdenkám zakoupeným v e-shopu ČD nebo mobilní aplikaci Můj vlak. Při kontrole jízdenek vždy předložíte jen QR kód na vašem telefonu a průvodčímu se zobrazí vaše identita i aktuálně platné jízdenky.

Jak platit bezkontaktně mobilem

Jak platit pomocí Google Wallet s telefonem s Androidem

se ujistěte, že máte zapnutou možnost NFC. Poté pro zaplacení telefon odemkněte a přiložte k danému terminálu. V případě potřeby ještě jednou potvrďte pomocí čtečky otisků prstů nebo rozpoznání obličejem, pokud vás k tomu telefon vyzve.

Jak se mohu prokázat jako student

Nejjednodušší je nějaký studentský průkaz platný pro příslušný školní rok. Platnost by měla být na průkazu jednoznačně uvedena. Musí se zároveň jednat o takový typ průkazu, který může získat jen student a tato skutečnost z něj musí být také jednoznačně patrná.

Kde sehnat studentský průkaz

Průkaz ISIC si můžeš zakoupit ve škole nebo online.

Jak funguje online jízdenka

E-shop. Jakým způsobem jízdenku dostanu: jízdenka se po nákupu automaticky stáhne do počítače ve formátu PDF a také vám přijde na uvedený e-mail. Tuto jízdenku si můžete vytisknout na své tiskárně. 2D kód uvedený na jízdence lze při kontrole zobrazit průvodčímu na svém přenosném elektronickém zařízení – např.