Jak ziskat body České dráhy?

Jak získat ČD body

Věrnostní program ČD Body je určen pouze pro fyzické osoby nakupující v e-shopu ČD a nemohou ho využívat zákazníci využívající výhody korporátního e-shopu ČD.Zaregistrujte se.Aktivujte si věrnostní program ČD Body.Sbírejte body za nákupy v e-shopu.Vyberte si odměnu za nasbírané body.

Kdy se přičtou ČD body

České dráhy nabízí na svém webu věrnostní program ČD body. Zjednodušeně řešeno, při nákupu jízdenek, přes e-shop českých drah se vám přičítají body za každou koupenou jízdenku. Za každých 10 utracených korun se vám připočítá jeden bod. Získané body se připíšou na váš virtuální účet, kde zůstanou 24 měsíců.
Archiv

Jak funguje věrnostní program

Základní princip. V praxi věrnostní program spočívá v tom, že za užívání služeb jsou udělovány body a za určitý počet bodů získá zákazník dárek nebo slevu. Věrnostního programu často využívají firmy, které se obávají (nebo již zaznamenávají) přesun zákazníků ke konkurenci.

Jak funguje ČD kredit

Platba je velmi jednoduchá, stačí zadat čtyřmístné PIN, které jste si zvolil při aktivaci účtu ČD Kredit a ihned dostanete jízdenku. Pro platby pomocí účtu ČD Kredit vždy nakupujte jako přihlášený uživatel. S účtem ČD Kredit můžete nakupovat a platit jízdenky v e-shopu, mobilním webu ČD nebo mobilní aplikaci Můj vlak.

Jak vyuzit body České dráhy

Jak uplatnit body

Za disponibilní body si můžete kdykoliv pořídit odměnu z naší nabídky. Odměnu získáte vždy prostřednictvím e-shopu v záložce Věrnostní program, kde stačí kliknout na tlačítko „Vybrat odměnu“ . Pokud na svém věrnostním účtu nebudete mít příslušný počet disponibilních bodů, sleva nemůže být poskytnuta.

Jak koupit skupinovou jízdenku

Při cestování skupin 20 a více osob je nutné cestu objednat nejpozději 72 hodin před jízdou prostřednictvím objednávkového formulářeobjednávkového formuláře, u pokladní přepážky ČD nebo telefonicky na Centrálním zákaznickém servisu na čísle 221 111 122.

Jak vytvořit věrnostní program

Jak vytvořit úspěšný věrnostní programRozhodněte se, za co budete udělovat body. Zásadní otázkou při tvorbě programu je cíl, kterého chcete dosáhnout.Pojmenujte svůj program a body.Rozhodněte o hodnotě bodůKolika body odměňovat.Vytvořte stránku s vysvětlením a věrnostní program propagujte.

Co je věrnostní prémie

Rozlišujeme jednorázové a pravidelné prémie. Jednorázové jsou přiznány za mimořádné plnění pracovních povinností, např. věrnostní prémie (za počet odpracovaných let v organizaci), prémie za přítomnost (za nulovou pracovní neschopnost).

Jak sbírat ČD body

Jak uplatnit body

Za disponibilní body si můžete kdykoliv pořídit odměnu z naší nabídky. Odměnu získáte vždy prostřednictvím e-shopu v záložce Věrnostní program, kde stačí kliknout na tlačítko „Vybrat odměnu“ . Pokud na svém věrnostním účtu nebudete mít příslušný počet disponibilních bodů, sleva nemůže být poskytnuta.

Jak se platí ve vlaku

E-shopCo si můžu koupit: vnitrostátní a některé mezinárodní jízdenky a místenky, In Kartu.Jak zaplatím: platební kartou, účtem ČD Kredit, poukázkou na přepravu, slevovým voucherem, Google Pay.

Jak aktivovat ČD kredit

Účet ČD Kredit lze zřídit (aktivovat) pouze v e-shopu ČD na www.cd.cz. Zákazník, který chce zřídit účet ČD Kredit, musí být v e-shopu ČD registrován a přihlášen. Držitel účtu ČD Kredit nemusí být držitelem In Karty. Při registraci je zákazník povinen uvést pravdivě své jméno, příjmení a zadat PIN pro ověřování plateb.

Jak jezdit vlakem co nejlevněji

Aby cestující mohl slevu využívat, musí si In kartu zakoupit. In karta s 25% slevou stojí na 3 měsíce 190 Kč, kartu s 50% slevou lze pořídit na rok za 2990 Kč a cena karty se 100% slevou na rok vyjde na 19 990 Kč. ve vlacích 1.

Jak jezdit načerno vlakem

Ovšem jet načerno v meziměstských vlacích, kdy každý vlak má povinně revizora, to už je jiná káva. U Českých drah můžete do vozu nastoupit bez lístku jen v případě, že daná nástupní stanice není pokladna. Pak si standardně u průvodčího lístek koupíte a žádnou přirážku ani pokutu neplatíte.

Jak využít body v Mountfieldu

Stejně jako doposud budete za své nákupy sbírat věrnostní body, které můžete dále využít při čerpání řady výhod:Atraktivní výrobky za výjimečné KLUBOVÉ CENY.Atraktivní výrobky ZDARMA (jen za body)Výhodnější servisní opravy.Výhodnější náhradní díly.Výhodnější dopravu zboží i dopravu výrobků do servisu a zpět.

Jak rozdělit prémie

Nejčastěji se používá poměr 70:30, kdy 70% platu tvoří základní mzda a 30% prémie. Pokud zvyšujete zaměstnanci plat, měli byste tento poměr zachovat. Pokud se prémie dostanou ke 20 až 10% z platu, jejich motivace je téměř nulová.

Co je Dnl 8

Doba nezbytného léčení úrazu DNL-8 nebo DNL-MAX

Dojde-li k úrazu a skutečná doba léčení tělesného poškození způsobeného úrazem je delší než jeden týden, vyplatíme za každý den doby nezbytného léčení sjednanou pojistnou částku.

Co kdyz si nestihnu koupit listek na vlak

Praha – Zmeškaný vlak už cestujícího nemusí mrzet tolik jako v minulosti. Pokud mu na peron přijede souprava jiného dopravce, může nasednout i do ní. Tedy v případě, že si koupil jednotnou jízdenku, s níž může na dané trase cestovat s jakoukoliv společností.

Jak zaplatit jízdenku kartou

Stačí dodržet tři jednoduché kroky:Nastup. Kartu už měj připravenou před nástupem, abys ji ve voze dlouze nehledal a nezdržoval ostatní.Pípni. Během své cesty při každém nástupu do vozu přilož kartu ke čtečce u dveří (i když jen přestupuješ).Jeď!

Na co jsou ČD body

Body platí 24 měsíců

Platnost každého bodu je 24 měsíců po prvním dni platnosti dokladu, za který byly body přičteny. Body starší 24 měsíců jsou z účtu automaticky vymazány. Smazané body nelze následně využít.

Jak funguje in karta

In Karta zakládá nárok na slevy pouze ve vlacích Českých drah, a to jak ve vlacích provozovaných na vlastní podnikatelské riziko, tak ve vlacích objednávaných a dotovaných státem či kraji. Majitelé In Karet také mohou používat elektronickou peněženku, pomocí které je možné nakupovat většinu jízdenek bezhotovostně.

Co je to Inkarta

In Karta je bezkontaktní čipová karta Českých drah standardu Mifare DESFire EV1 (dle ISO 14443). Vzhledem a velikostí připomíná běžnou bankovní platební kartu. Do čipu karty lze pomocí čtečky zapisovat a číst data pomocí speciálního SW a bezpečnostního prvku SAM modulu.

Jak levné cestovat po ČR

Pořiďte si Inkartu. Věrnostní karta Českých drah vám může ušetřit opravdu hodně peněz. Základní varianta IN25 stojí 990 korun na 3 roky a může se vám vrátit už při několika málo delších cestách za rok. Získáte díky ní totiž 25% slevu na všechny běžné jízdenky, slevu na Včasné a akční jízdenky i na jízdenky do zahraničí …

Co dělá průvodčí

Průvodčí se podílí na výpravě vlaku, obsluhuje zařízení vozu (například topení, klimatizaci, osvětlení vlaku, otevírání a zavírání dveří atd.). V rámci možností také sleduje stav vlaku během jeho jízdy a to zejména z hlediska všech platných bezpečnostních předpisů.

Co se stane když nezaplatím pokutu MHD

Dle průzkumu společnosti Broker Consulting třetina z mladých mezi 15 a 25 lety jezdí v MHD bez jízdenky. Když dostanou pokutu, část z nich ji nikdy neuhradí. Dopravce pak přestupek postoupí třetí straně, která na pokutu uvalí vysoké úroky.

Jak ziskat kartu Mountfield

REGISTRACÍ ZÍSKÁTE

Není nic snazšího. Při Vašem prvním nákupu Vám ji rádi na počkání vystavíme u pokladny kterékoliv prodejny. Je to otázka okamžiku.