Jak zmenit adresu dm?

Jak změna hesla dm karta

Pokud zapomenete vaše heslo, můžete si zaslat nové po zadání vašeho uživatelského jména. Následně vám bude zaslán email s odkazem na provedení změny hesla na vaši emailovou adresu, kterou máte zadánu ve vašem uživatelském profilu.
Archiv

Jak propojit dm konto

Propojení kont v aplikaci Moje dm

Propojte svá konta zadáním posledních 10 číslic vaší věrnostní karty a svůj 4místný PIN, který používáte při uplatnění bodů na pokladně. V sekci Moje dm klikněte na dm active beauty program a poté „Propojit konta“.

Jak se prihlasit na dm kartu

Registraci hlavní i doplňkové active beauty karty proveďte prostřednictvím webové stránky www.dm.cz/registrace. Při registraci je nutné zadat údaje, které naleznete na zadní straně své karty – šestnáctimístné číslo zákaznické karty a třímístný CVC kód.

Jak zrušit účet na dm

dopisem, emailem nebo faxem) na kontaktní údaje uvedené níže: dm drogerie markt s.r.o., Zákaznický servis, Jeronýmova 1485/19A, 370 01 České Budějovice, e-mail: [email protected] nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
Archiv

Jak zjistit heslo k dm kartě

Zapomněli jste svůj PIN Zadejte 16místné číslo active beauty karty nebo svůj e-mail, který jste uvedli při registraci a získáte tak nový PIN.

Jak funguje dm karta

Odměníme každý váš nákup cennými body

Například za nasbíraných 200 bodů tak ušetříte 50 Kč, při nasbírání 1.000 bodů získáte slevu 250 Kč. Záleží jen na vás, kolik bodů proměníte ve slevu na svůj nákup. Body můžete uplatnit v prodejnách dm opakovaně během měsíce – stačí jich mít na kontě dostatek.

Co je to Payback

Doba návratnosti (anglicky Payback Period), obvykle se používá zkratka PP nebo celý název, udává počet let, které jsou zapotřebí k tomu, aby se kumulované příjmy vyrovnaly investici, tedy dobu, za kterou se investice bude vracet.

Jak zjistit stav dm bodů

Jak zjistit svůj stav trestných bodůonline na Portálu občana,na kterékoli pobočce CZECHPOINT (obecní úřady, Česká pošta, Hospodářská komora, notáři),na kterémkoli registru řidičů.

Kde získat dm kartu

Digitální věrnostní kartu máte vždy po ruce v aplikaci Moje dm.

Jak zjistit body na dm kartě

Pro zobrazení svého bodového konta se přihlaste.

Zadejte 16místné číslo active beauty karty (začínající číslicí 9), které naleznete na její zadní straně a PIN (4místné číslo).

Jak dlouho platí dm body

Body platí 36 měsíců od získání příslušných bodů v programu active beauty. K jakému datu body propadají

Jak nahrát dm kartu do mobilu

Pod záložkou „Moje dm“ zvolte „dm active beauty program“ a klikněte na „propojit konta“. Nyní zadejte posledních 10 číslic vaší věrnostní karty a svůj 4místný PIN, který používáte při uplatnění bodů na pokladně.

Jak získat kartu dm

Jak získat zákaznickou kartu DM

Předně je potřeba vědět, že u DM se zákaznická karta jmenuje „DM Active beauty svět výhod“. Registraci provádějte přes odkaz níže. K odkazu se můžete dostat také tak, že na dm.cz kliknete v hlavičce na „Nový program active beauty“. Na načtené stránce pak klikněte na Registrovat.

Jak získat dm box

Pokud DM Box neznáte, tak jen v rychlosti: DM drogerie ho připravuje zhruba jednou za dvě měsíce. Abyste ho mohli získat, musíte se přihlásit a pak doufat, že se na vás usměje štěstí. Box dostane jen každý pátý přihlášený. Pokud jste těmi šťastnými, platit už nemusíte nic, ,,pouze" se vám z DM kartičky strhne 200 bodů.

Jak aktivovat dm body

Moje dm aplikace vám přináší skvělé výhody

* Po stažení aplikace Moje dm, registraci a následném propojení s vaší active beauty kartou získáte eKupon na 400 extra bodů. eKupon lze aktivovat a uplatnit měsíc po stažení aplikace. eKupon lze uplatnit pouze jednou.

Jak funguje dm Darkova karta

To pravé v dm drogerii, díky širokému sortimentu, najde úplně každý. Na dm dárkovou kartu lze po vyčerpání přednabité částky vložit libovolnou částku až do výše 5.000 Kč a kartu použít opakovaně. Jeden uživatel může zakoupit pouze jednu kartu konkrétní hodnoty během 1 roku.

Jak mít karty v mobilu

Jak nahrát platební kartu do mobiluOtevřete aplikaci Wallet na iPhonu nebo Google Pay na Android smartphonu.Vyfoťte svou platební kartu tak, aby byly čitelné údaje.Dalším krokem možná bude odsouhlasení podmínek používání.Banka ověří, že jste majitel karty, zasláním SMS s kódem na tel.

Kdy mohu uplatnit dm body

V rámci online shopu můžete sbírat základní a vícenásobné body. Tištěné kupony jsou platné pouze při nákupu v prodejnách dm, eKupony jsou platné při nákupu v prodejnách dm nebo na online shopu dm.cz. Uplatnění bodů je možné jen v prodejnách dm v České republice.

Jak platit Darkovou kartou dm

Platba dm dárkovou kartou

Číslo karty a kód najdete na zadní straně vaší dm dárkové karty. Částka objednávky se automaticky sníží o kredit na vaší dárkové kartě. Kredit na dárkové kartě nemusíte využít najednou, můžete ho čerpat podle potřeby. Dárkovou kartou je proto možné uhradit více nákupů.

Jak platit mobilem místo karty

Jak platit pomocí Google Wallet s telefonem s Androidem

se ujistěte, že máte zapnutou možnost NFC. Poté pro zaplacení telefon odemkněte a přiložte k danému terminálu. V případě potřeby ještě jednou potvrďte pomocí čtečky otisků prstů nebo rozpoznání obličejem, pokud vás k tomu telefon vyzve. Máte zaplaceno.

Proč mi nejde platit mobilem

Signál NFC může rušit obal telefonu, zkuste jej z něj vytáhnout a zaplatit ještě jednou. Když ani to nepomůže, kartu z telefonu odeberte a nahrajte znovu. V případě, že Google Pay nebo Apple Pay i nadále nepoběží, obraťte se prosím přímo na jejich podporu.

Jak převést platební kartu do mobilu

Nastavení platební metody pro bezkontaktní transakceSpusťte aplikaci Peněženka Google .V horní části klepněte na kartu, kterou chcete použít. Možná bude potřeba přejet prstem, než ho najdete.Zkontrolujte zprávu nad kartou: „Přiložte ke čtečce“ . Vaše karta je připravena k platbě dotykem telefonu.

Jak zprovoznit NFC platby

Zapnutí NFC (Near Field Communication)V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.Zapněte možnost Používat NFC.

Co je to NFC v mobilu

Jak funguje NFC Při dotyku nebo přiblížení dvou zařízení s NFC se automaticky spustí jejich komunikace. Technologie funguje na bázi krátkých rádiových vln, má velmi nízkou spotřebu a na rozdíl od Bluetooth umožňuje vytvoření pasivních bodů, tzv. tagů (více o nich níže).

Co je to NFC na mobilu

NFC je bezdrátová technologie umožňující rychlou a zabezpečenou výměnu dat na vzdálenost do 4 cm. Podporuje ji řada chytrých telefonů (těmto zařízením tím pádem můžeme říkat NFC mobily) a tabletů, přičemž díky velmi krátké vzdálenosti je bezpečná a není vyžadována jejich identifikace.