Jaké znamení se nejvíc hodí k Blíženci?

Kdo se nejvíce hodí k Blíženci

Vhodná znamení pro Blížence

Proto Blíženci potřebují partnera, který by je intelektuálně obohatil a zároveň je pevný ve svých postojích. Ideální je Beran, Lev i Panna, se kterou si navíc rozumí i v tom, že i Panně vládne Merkur.
Archiv

Jací jsou Blíženci v sexu

Její láska, milování a chuť k sexu je naprosto spontánní a to jak s mužem, tak s ženou. Ať už má v sobě penis, prsty, náhražky, nebo jazyk, její vzrušení je vždycky skutečné a burcující. Má nejdokonalejší a nejvášnivější orgasmus jaký lze zažít. ON ♦ Každý Blíženec je vynikající bavič a řečník.
ArchivPodobné

Co Blíženci nesnáší

Blíženci nesnáší samotu. Mají sklony navazovat rychlé vztahy. Rádi flirtují. Namlouvání je baví.

Kdo se nehodí k Blíženci

I když jsou obě znamení intelektuálně založení, nerozhodnost Blíženců může často Vodnáře vytáčet. Lidé, narození ve znamení Vodnáře jsou zase často dost nepředvídatelní, až zmatkovití. To je věc, kterou mnohdy nedokážou zkousnout Blíženci.

Jak se chová zamilovaný Blíženec

Zamilovanost dokáží proměnit v lásku a lásku v trvalé přátelství. Spokojený a šťastný Blíženec vás zahrne upřímnou láskou. Nešťastný Blíženec ztratí spoustu životní síly a životního nadhledu. Pokud nechcete lásku Blížence ztratit, naučte se vnímat a poslouchat, soustřeďte se na komunikaci.

Jak komunikovat s Blížencem

Nechte Blížence mluvit. Rád se poslouchá. Poslouchejte pozorně, co Blíženec říká, a pochvalte jeho komunikační dovednosti a vysoký intelekt. Chcete-li si získat Blížence, musíte mít nějaké zajímavé téma k rozhovoru.

Jak flirtuje Blíženec

Blíženci rádi používají svoje tělo k flirtování. Budou se na vás přímo dívat a neustále vás sledovat. Když s nimi budete, pokusí se vás obejmout, políbit nebo chytnout za ruku. Budou vás také škádlit a hravě s vámi soupeřit.

Co nemá rád Blíženec

Nemá ráda zbytečná omezení, předsudky a konvence. V lásce může být trochu nestálá, ale když se jí povede najít správného muže, který zvládne její tempo, bude mu oddaná.

Co miluji Blíženci

Blíženci jsou všestranně nadaní, rychle se učí novým věcem. V lásce dávají přednost jemné erotice před hrubostí, jsou lehce vzrušitelní. Přesto nepovažují sexualitu za nejpodstatnější věc života. Zamilovanost dokáží proměnit v lásku a lásku v trvalé přátelství.

Jak svést Blížence

Jak přilákat muže ve znamení Blíženců Když chcete svést Blížence musíte být zábavná, smát se jeho vtipům a nebát se dobrodružství. Blížencům imponují atraktivní typy žen, které však nejsou pouhou ozdobou, ale i intelektuálním parťákem.

Co má rád Blíženec

Mají sklony navazovat rychlé vztahy. Rádi flirtují, namlouvání je baví. Ženy zaujme jejich mladistvý vzhled, kultivovanost, sečtělost a mnohostrannost zájmů. Muž Blíženec potřebuje svůj myšlenkový svět s někým sdílet, a proto ho bude přitahovat žena, která má co říct a intelektuálně se mu vyrovná.

Jak okouzlit Blížence

Rádi flirtují, namlouvání je baví. Ženy zaujme jejich mladistvý vzhled, kultivovanost, sečtělost a mnohostrannost zájmů. Muž Blíženec potřebuje svůj myšlenkový svět s někým sdílet, a proto ho bude přitahovat žena, která má co říct a intelektuálně se mu vyrovná. Potřebuje dostatek prostoru a volnosti.