Jak zrušit účet na Steam?

Jak obnovit Steam účet

Přejděte na stránky help.steampowered.com a pokuste se obnovit svůj účet. Pokud se Vám proces obnovení účtu nedaří dokončit, kontaktujte podporu služby Steam, která po ověření vlastnictví účet obnoví za Vás. Při kontaktování podpory služby Steam poskytněte co nejvíce z následujících informací: Doložení vlastnictví účtu.

Jak získat zpět ukradeny Steam účet

Ukradený Steam – co dělatZkontroluj počítač antivirovým programem.Změn si heslo ke svému e-mailu.Klikni sem a obnov svůj účet na Steamu zadáním e-mailu a nového silného hesla.Nastav si dvoufázové ověření – Steam Guard.

Jak napsat na podporu Steam

Přidejte ve svém e-mailovém klientu adresy [email protected] a [email protected] ke kontaktům či ověřeným uživatelům.

Jak změnit email na Steam

Změna kontaktní e-mailové adresy je velmi jednoduchá: Klikněte v levém horním rohu klienta služby Steam na „Steam“ a následně vyberte možnost „Nastavení“ (v klientu pro macOS „Možnosti“). V záložce „Účet“ poté klikněte na tlačítko „Změnit e-mailovou adresu“.

Jak kontaktovat podporu služby Steam

Jak kontaktuji podporu služby Steam Pro pomoc se svými problémy navštivte stránky https://help.steampowered.com. Tyto stránky Vám pomohou problémy vyřešit svépomocí nebo Vám umožní kontaktovat tým podpory služby Steam.

Jak se zaregistrovat na Steam

Jak se do Steamu zaregistrovatotevřete nově nainstalovanou aplikaci Steam a vyberte možnost Vytvořit nový účet.přečtěte si a odsouhlaste Smlouvu o užívání služby Steam a Zásady ochrany soukromí společnosti Valve.zvolte si název účtu, bezpečné heslo o minimálně osmi znacích a vyplňte email.

Jak zjistit Steam email

Otevřete klienta služby Steam a klikněte na. Steam > Možnosti.Klikněte na tlačítko. Ověřit e-mailovou adresu.Pokračujte podle instrukcí na obrazovce.Po dokončení byste měli obdržet e-mail od podpory služby Steam.Pro dokončení ověření klikněte na unikátní odkaz v e-mailu.

Co je služba Steam

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a nově i softwaru. Zajišťuje také multiplayerové a komunikační zázemí pro nadšené hráče. Jeho používáním zároveň odpadá jakákoliv starost o složité updatování zakoupených produktů.

Jak prodat svůj Steam účet

Mohu koupit nebo prodat účet služby Steam Účty služby Steam je zakázáno kupovat nebo prodávat. Účet služby Steam slouží pouze k osobnímu užití jeho tvůrcem.

Jak vymazat hru z Steam

Pro Windows:Na začátku otevřete aplikaci Steam poklepáním na její ikonu na ploše.Nyní musíte ve své knihovně Steam najít hru, kterou hodláte smazat.Následně na něj klikněte pravým tlačítkem myši a rozbalte možnost hry.V rozbalovací nabídce otevřete panel Správa.Nyní budete muset zvolit možnost Odinstalovat.

Jak zjistit ban na Steamu

V jakých hrách na mě byl uvalen ban Abyste zjistili, na jaké z Vašich her se ban ochrany VAC vztahuje, otevřete klienta služby Steam, klikněte na.Steam. ,Nastavení , přejděte do záložky.Účet. a vedle popisku „Stav ochrany VAC“ vyberte.Kliknutím zobrazíte podrobnosti. .

Jak si změnit email na Steamu

V záložce „Účet“ poté klikněte na tlačítko „Změnit e-mailovou adresu“. Zadejte své současné heslo a novou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko „Další“. Podpora služby Steam Vám obratem zašle na novou e-mailovou adresu zprávu, kterou adresu potvrdíte. Dialogové okno klienta služby Steam nezavírejte.

Na co se používá Steam karta

Umožňuje vám nakupovat v obchodě služby Steam. Dárková karta Steam 100 Eur převede 100 eur přímo na váš účet služby Steam, takže si můžete koupit, cokoli si budete přát z nabídky herního obsahu služby Steam! Taková částka vám umožní nakoupit poměrně velké množství her nebo bude velkolepým dárkem k narozeninám!

Jak se dá platit na Steamu

Aplikace Steam nabízí velké množství platebních metod. Za hry a herní doplňky můžete platim pomocí platební karty, PayPalu, použitím Steam kuponu nebo paysafecard a dalšími platebními metodami, jako jsou WebMoney a Skrill.

Kde prodat Steam účet

Mohu koupit nebo prodat účet služby Steam Účty služby Steam je zakázáno kupovat nebo prodávat. Účet služby Steam slouží pouze k osobnímu užití jeho tvůrcem.

Jak darovat zakoupenou hru na Steamu

Pak se přesuňte do nákupního košíku a u hry zvolte možnost Zakoupit jako dárek. Nyní si ze seznamu přátel vyberte, komu chcete hru darovat. Využít můžete také naplánování doručení, kdy se hra dotyčnému doručí ve vámi zvoleném termínu. Poté už stačí pouze stisknout tlačítko Pokračovat a vyplnit krátký vzkaz.

Jak skrýt hru na Steamu

Skrytí hry je naprosto jednoduché. V seznamu her klikněte pravým tlačítkem myši na hru, kterou chcete skrýt a v rozbaleném menu vyberte položku "Zvolit kategorie". V následujícím okně pak zaškrtněte možnost "Hide this game in my library" (zatím není přeloženo).

Jak odinstalovat hru

Do hledání na hlavním panelu zadejte Ovládací panely a vyberte ji z výsledků. Vyberte Programy > Programy a funkce. Program, který chcete odebrat, stiskněte a podržte (nebo na něj klikněte pravým tlačítkem) a vyberte Odinstalovat nebo Odinstalovat nebozměnit.

Jak dlouho trvá VAC Ban

VAC2 byl zabudován v hrách běžících na enginech GoldSrc, Source a Unreal Engine 2. VAC ban je permanentní a platí pro všechny hry běžící na daném enginu na daném účtu.

Jak se zbavit VAC Banu

Ban ochrany VAC není možné odstranit, a to nezávisle na tom, kdo účet používal v době, kdy došlo k jeho uvalení – správa a zabezpečení účtu služby Steam jsou Vaše povinnosti.

Jak darovat peníze Steam

Darujte svým blízkým ten nejlepší herní dárek

Přispějte svým přátelům nebo členům rodiny přímo do peněženky služby Steam. Stačí se přihlásit do služby Steam, vybrat přítele a zvolit částku. Zbytek už nechte na nás. Někdy je však lepší dárek předat osobně.

Jak vratit peníze ze Steamu

Přejděte na stránky help.steampowered.com a přihlaste se ke svému účtu služby Steam.Po přihlášení vyberte možnost. Nákupy.Vyhledejte nákup, za který chcete vrátit peníze a klikněte na něj.Zvolte problém, jaký máte s daným produktem (resp.Následně klikněte na tlačítko.

Jak dlouho trvá Refund na Steamu

Peníze za schválené žádosti o vrácení peněz se na Vašem účtu objeví do 7 dnů, avšak pokud Vám mají být peníze vráceny prostřednictvím původního, mezinárodního způsobu platby, je možné, že celý proces zabere delší dobu. Pokud jste peníze neobdrželi do 7 dnů, kontaktujte přímo svoji banku.

Jak prodat účet na Steamu

Podpora služby Steam :: Nákup nebo prodej účtu služby Steam. Mohu koupit nebo prodat účet služby Steam Účty služby Steam je zakázáno kupovat nebo prodávat. Účet služby Steam slouží pouze k osobnímu užití jeho tvůrcem.

Jak si vytvořit účet na Steamu

Jak se do Steamu zaregistrovatotevřete nově nainstalovanou aplikaci Steam a vyberte možnost Vytvořit nový účet.přečtěte si a odsouhlaste Smlouvu o užívání služby Steam a Zásady ochrany soukromí společnosti Valve.zvolte si název účtu, bezpečné heslo o minimálně osmi znacích a vyplňte email.