Jak zrušit předplatné na OneDrive?

Jak zrušit předplatné OneDrive

Zrušit jiná předplatná od MicrosoftuPřejděte na Služby a předplatná a přihlaste se pomocí účtu Microsoft, který jste použili při nákupu předplatného.Najděte příslušné předplatné a vyberte Spravovat.Na další stránce vyberte Zrušit nebo Upgradovat nebo zrušit.
Archiv

Jak zrušit synchronizací na OneDrive

Na kartě Nastavení synchronizace vypněte v části Synchronizovat nastavení s OneDrive přepínač Synchronizovat nastavení na tomto počítači.
Archiv

Jak zrušit předplatné

Odinstalováním aplikace předplatné nezrušíte.V počítači přejděte na svá předplatná na Google Play.U předplatného, které chcete zrušit, klikněte na Spravovat.Klikněte na Zrušit předplatné.Ve vyskakovacím okně pro potvrzení vyberte důvod.Klikněte na Pokračovat.

Jak zrušit automatické ukládání na OneDrive

Pokud chcete automatické ukládání vypnout standardně pro všechny soubory, přejděte na Soubor > Možnosti > Uložit a zrušte zaškrtnutí políčka Ve výchozím nastavení v <application> automaticky ukládat soubory na OneDrivu a SharePointu Online.

Jak se zbavit OneDrive

Odebrání účtu OneDrive z počítačeOtevřete nastavení OneDrive (v oznamovací oblasti vyberte ikonu cloudu OneDrive a pak vyberte ikonu Nápověda a nastavení OneDrivu pak Nastavení.)Přejděte na kartu Účet.Klikněte na Zrušit propojení tohoto PC.

Jak zrušit cloudové uložiště

Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] a klepněte na iCloud. Klepněte na Spravovat úložiště účtu nebo na Spravovat úložiště a pak na Zálohy. Klepněte na název zařízení, jehož zálohu chcete smazat. Klepněte na Smazat zálohu > Vypnout a smazat.

Jak zakázat OneDrive

Stisknutím kláves Win + R na klávesnici otevřete dialogové okno Spustit. Zadejte gpedit. msc a stisknutím klávesy Enter nebo možnosti OK otevřete Editor místních zásad skupiny. Přejděte do části Zásady místního počítače -> Konfigurace počítače -> Šablony pro správu -> Součásti systému Windows -> OneDrive.

Jak zrušit platbu iCloud

Jak snížit nebo zrušit tarif iCloud+ na PC s WindowsOtevřete iCloud pro Windows.Klikněte na Úložiště.Klikněte na Změnit tarif úložiště.Klikněte na Možnosti přechodu na nižší tarif.Zadejte heslo pro své Apple ID a klikněte na Správa.Zvolte jiný tarif:Klikněte na Hotovo.

Jak zrušit předplatné na iphone

Zrušení předplatného na MacuOtevřete aplikaci App Store.Klikněte na své jméno. Pokud nemůžete najít své jméno, klikněte na Přihlásit se.Klikněte na Nastavení účtu.Přejděte na Předplatná a klikněte na Spravovat.Vedle předplatného klikněte na Upravit.Klikněte na Zrušit předplatné.

Proč používat OneDrive

OneDrive umožňuje sdílení velkých dat velmi elegantně. Zkrátka vygeneruje odkaz, který pošlete příjemci. Užitečné je omezení doby, po kterou je odkaz aktivní. Pokud soubor smažete, zkrátka není a opět máte určitou kontrolu.

Kde najdu cloudové uložiště

Kde mohu zjistit dostupné volné místo v cloudovém úložišti Přejděte do Nastavení > Přihlásit se k účtu HUAWEI ID > Cloud > Správa úložiště a zkontrolujte aktuální místo v cloudovém úložišti. Pokud chcete navýšit prostor v cloudovém úložišti, klepněte na Navýšit prostor v cloudovém úložišti.

Jak dostat data z cloudu

Smazání dat zálohy z cloudu:

Přejděte do Nastavení > Přihlásit se k účtu HUAWEI ID > Cloud > Cloudové úložiště > Správa úložiště > Cloud záloha a smažte cílová data.

Jak zrušit předplatné v aplikaci

Důležité: Když aplikaci odinstalujete, předplatné nebude zrušeno.V zařízení Android přejděte na svá předplatná na Google Play.Vyberte předplatné, které chcete zrušit.Klepněte na Zrušit předplatné.Postupujte podle pokynů.

Co se stane když přestanu platit iCloud

Pokud snížíte tarif iCloudu na bezplatnou verzi, nebudete mít nadále přístup k funkcím iCloudu+, jako je Skrýt můj e‑mail, Soukromý přenos a podpora Zabezpečeného videa HomeKitu.

Jak zjistit kde mám predplatne

Vyhledání nákupů, rezervací a předplatnýchV zařízení otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Google. Spravovat účet Google.Nahoře klepněte na Platby a předplatné.Klepněte na Spravovat nákupy, Spravovat předplatná nebo Spravovat rezervace.Další podrobnosti zobrazíte kliknutím na položku.

Jak zrušit placený iCloud

Jak snížit nebo zrušit tarif iCloud+ na MacuZvolte nabídku Apple  > Nastavení systému.Klikněte na Apple ID.Klikněte na iCloud.Klikněte na Správa.Klikněte na Změnit tarif úložiště.Klikněte na Možnosti přechodu na nižší tarif.Pokud budete vyzváni, zadejte heslo pro své Apple ID a klikněte na Správa.

Jak přesunout fotky z OneDrive

Stažení souborů z OneDrivu do zařízeníV aplikaci OneDrive otevřete složku obsahující soubory, které chcete stáhnout. Zkontrolujte, že se obsah složky zobrazuje jako seznam, ne jako miniatury.Klepněte na DalšíKlepněte na šipku u Uložit do tohoto umístění a zobrazí se složky na vašem zařízení.

Jak vyčistit cloudové uložiště

Vyčištění úložiště v Androidu

Pokud si v telefonu s Androidem otevřete „Nastavení“, zvolíte „Úložiště“ a kliknete na „Uvolnit místo“, tak se vám v telefonu zobrazí soubory, které váš telefon doporučuje vymazat a také uvidíte i to, kolik místa daný soubor zabírá.

Co se stane kdyz vypnu fotky na iCloud

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Jak vymazat věci z cloudu

iCloud.comPřihlaste se na web iCloud.com.Klepněte na aplikaci iCloud Drive.Vyberte soubory, které chcete smazat, a klepněte na Smazat .Otevřete složku iCloud Drive a klepněte na Nedávno smazané.Vyberte složky nebo soubory, které chcete smazat.Klepněte na Smazat.

Jak zrušit předplatné na Google fotky

Přejděte na adresu www.google.com/settings/storage. Přihlaste se do účtu Google, ve kterém jste úložiště zakoupili. Pod svým tarifem klikněte na Zrušit. Projděte si změny, ke kterým v úložišti po zrušení dojde.

Jak zrušit platbu za iCloud

Jak snížit nebo zrušit tarif iCloud+ na MacuZvolte nabídku Apple  > Nastavení systému.Klikněte na Apple ID.Klikněte na iCloud.Klikněte na Správa.Klikněte na Změnit tarif úložiště.Klikněte na Možnosti přechodu na nižší tarif.Pokud budete vyzváni, zadejte heslo pro své Apple ID a klikněte na Správa.

Jak zjistit co mám na iCloudu

Určení, které aplikace se mají z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch zálohovat. Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud. Klepněte na Spravovat úložiště účtu nebo na Spravovat úložiště a pak na Zálohy.

Jak zrušit předplatné časopisů

Odstoupení musí být oznámeno společnosti SEND Předplatné písemně nebo telefonicky takto: e-mailem na adresu [email protected], dopisem na adresu SEND Předplatné, Ve Žlíbku 1800/77 (hala A3), 193 00 Praha 9 , telefonicky na číslo 225 985 225.

Co se stane kdyz se odhlásit z iCloudu

Odhlášení na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchPřejděte do Nastavení a klepněte na své jméno.Přejděte dolů až na konce.Klepněte na Odhlásit se.Zadejte heslo ke svému Apple ID a klepněte na Vypnout.Zapněte data, jejichž kopii si ve svém zařízení chcete nechat.Klepněte na Odhlásit se.