Jak získat platební kartu Revolut?

Jak ziskat Revolut kartu zdarma

Jak získat účet u Revolut Nejprve je nutné si stáhnout mobilní aplikaci Revolut. Pokud to provedete přes tento odkaz – Revolut karta, tak získáte kartu zdarma na nově založený účet Revolut. Při registraci vyplníte své osobní údaje.
Archiv

Na co je dobrý Revolut

K dispozici je sice jen několik tarifů, ale mají své výhody. K těm patří vyšší limit pro výběr z bankomatu, cestovní pojištění zdarma na dobu 40 dnů, pojištění vybavení jako je fotoaparát, notebook, mobilní telefon atd. Také lze využívat letištní salonky, neboť s Revolut do nich máte vstup a mnoho dalších výhod.
Archiv

Jak dlouho trva vyrizeni Revolut

Je to zdarma, bez jakéhokoliv poplatku. Nyní už je téměř hotovo. Stačí jen požádat o plastovou platební kartu Revolut a nechat si ji zdarma zaslat do 14 dní. Ihned si ale můžete do Apple Pay či Google Pay tuto kartu uložit a začít s ní platit (300 Kč bonus se připíše až po zaplacení s fyzickou kartou).
Archiv

Co je lepsi než Revolut

Výhody Revolutu ✅

Lepší směnný kurz a nižší poplatky za transakce než u jiných bank. Bohatá nabídka služeb. Platební karta zdarma. Osobní i business verze účtu.

Jak si nechat poslat peníze na Revolut

Stačí se držet těchto kroků.Otevřete aplikaci Revolut.Zvolte políčko “Přidat peníze”.Vyberte možnost převodu z bankovního účtu.Zobrazí se vám údaje vašeho Revolut účtu.Následně se přihlašte do svého internetového bankovnictví a odešlete částku tak, jak jste zvyklí.⁵

Proč si založit Revolut

V současnosti je možné prostřednictvím Revolutu bezplatně provádět platby a vybírat více než 150 různých měn z bankomatů v téměř všech státech světa. Nezáleží na tom, jestli jste právě v Francouzsku, USA nebo na Bali, díky Revolutu můžete vybrat peníze z bankomatu, aniž jste zaplatili jakýkoliv poplatek navíc.

Kde se dá platit Revolutem

V zahraničí můžete platit stejnými způsoby jako v Česku. Platební karty dnes již běžně přijímají ve všech oblíbených turistických destinacích a dovolenkových resortech. Výjimkou mohou být stánky, tržiště a menší města či vesnice, kde se obvykle bez hotovosti neobejdete.

Co je lepší Wise nebo Revolut

Wise vs Revolut: Shrnutí

Nedá se říct, která služba je lepší. Záleží na tom, co od účtu chcete. Pokud máte zájem o širší výběr operací, zkuste placený Revolut plán. Pokud vám jde hlavně o bezplatný mezinárodní účet, ke kterému máte 10 unikátních IBANů a přes 40 měn na účtu, jděte do Wise.

Jak dlouho trva prevod z Revolut na účet

Nově Revolut českým uživatelům nabízí možnost získat české údaje o svém účtu, čímž se transakce zjednoduší a zejména zrychlí – místo tří až pěti pracovních dnů by měl převod proběhnout do jednoho dne. Vzhledem ke zrychlování tuzemských bankovních převodů pak často v řádu pár (desítek) minut.

Jak dlouho trvá převod peněz na Revolut

Doba doručení vašeho převodu závisí na způsobu platby. Platby ostatním uživatelům Revolutu a platby kartou dorazí okamžitě. Převody na karty obvykle dorazí během několika minut, ale může to trvat až 30 minut. U mezinárodních převodů může trvat 3 až 5 pracovních dnů, než budou doručeny na účet příjemce.

V čem je výhodný Revolut

Co je Revolut

Mezi její největší výhody patří možnost vést si zdarma účet v několika světových měnách a platit tak na cestách výhodněji. Nabízí také okamžité peer-to-peer platby, správu a směnu kryptoměn či investování.

Jak vložit peníze na účet Revolut

Stačí se držet těchto kroků.Otevřete aplikaci Revolut.Zvolte políčko “Přidat peníze”.Vyberte možnost převodu z bankovního účtu.Zobrazí se vám údaje vašeho Revolut účtu.Následně se přihlašte do svého internetového bankovnictví a odešlete částku tak, jak jste zvyklí.⁵

Co je to Revolut karta

Revolut je mobilní aplikace na správu financí, díky které je možné bezplatně vést účty hned v několika světových měnách, a to včetně kryptoměn. Aplikace je spojená s debetní kartou. Během cestování tak můžete s Revolut kartou platit výhodněji, a to rozhodně není všechno.

Jak vypadá číslo účtu Revolut

Je však velmi důležité poslat platbu správně, jinak se odesílateli vrátí. Platba na váš účet Revolutu musí být zadaná takto: Číslo účtu: 5170013317/5500. Variabilní symbol: nevyplňuje se (případné vyplnění nemá na platbu vliv)

Jak přidat peníze na Revolut

Jak poslat peníze na Revolut přímo ze svého bankovního účtuOtevřete aplikaci Revolut.Zvolte políčko “Přidat peníze”.Vyberte možnost převodu z bankovního účtu.Zobrazí se vám údaje vašeho Revolut účtu.Následně se přihlašte do svého internetového bankovnictví a odešlete částku tak, jak jste zvyklí.⁵

Jak objednat Revolut kartu

Jak získat kartu RevolutZaregistrovat se k účtu Revolut pomocí jedinečného odkazu.Ověřit totožnost.Přidat peníze bankovním převodem nebo debetní kartou.Provést transakci (Apple, Google pay, virtuální karta)Objednat si fyzickou kartu (zdarma)přečíst si ostatní články 🙂

Jak prevest peníze z Revolutu

Návod: Jak odeslat peníze z Revolut na český účetOtevřete záložku Platby.Zvolte možnost Bankovní převod, dále Nový a Banka příjemce.Tím jste dali najevo, že jste dotyčnému peníze ještě neposílali. Revolut po vás tudíž logicky bude chtít jeho údaje.Stiskněte tlačítko Přidat příjemce. Vše by mělo být v pořádku.