Jak získat věrnostní body na Twitchi?

Jak získat věrnostní body Twitch

Klíčové pokyny k používáníZhlédnutí – Získání bodů za zhlédnutí vysílání.Řada sledování – Získání bodů za sledování dvou nebo více vysílání tvůrce v řadě.Sledování – Získání bodů za sledování kanálu.Nájezd – Získání bodů za účast v nájezdu.Twitch Prime – Získání bodů jako člen Twitch Prime.

Co je potřeba ke streamování

Pokud nemáš moc času, je lepší streamovat jednou týdně nebo jen o víkendech. Během vysílání nezapomeň udržovat konverzaci. Pokud budeš jen tiše sedět, diváci rychle odejdou a nebudou mít důvod tě sledovat. Komentuj své první dojmy, vysvětli strategii, objasni co děláš a odpovídej na otázky.

Jak přilákat lidi na Stream

6 tipů, jak získat prvních 50 sledujících na Twitchi1) Drž se dál od „Následuj za Následuj“2) Streamujte důsledně3) Požádejte o sledování4) Hrajte ty správné hry.5) Nezapomeňte na interakci.6) Používejte vysoce kvalitní streamovací zařízení

Jak funguje Twitch

Co je Twitch a jak funguje Twitch můžeme definovat jako life platformu pro doručování videoobsahu s funkcemi pro tvůrce, jak zpeněžit svůj obsah. Twitch streamy jsou vysílány živě, s chatovacím oknem vedle přehrávače, kde mohou diváci komunikovat se streamerem a navzájem mezi sebou.

Jak začít vysílat na Twitch

Z mobilního zařízení:

Stáhněte si aplikaci Twitch pro iOS či Android a přihlaste se na svůj účet. Klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu, pak klepněte na tlačítko Vysílat! (Go Live!) a začněte své první vysílání.

Jak platí Twitch

Předplatná kanálu a emotikony: Partneři Twitche si mohou vydělávat pomocí předplatných od svých diváků. Kategorie předplatného jsou: 4,99 USD, 9,99 USD, 24,99 USD a bezplatné předplatné Prime Gaming. Partneři si také na kanálu mohou odemknout až 50 emotikon.

Kdo vlastní Twitch

Twitch (služba)

URL http://www.twitch.tv/
Vlastník Amazon.com
Autor Justin Kan Emmett Shear
Spuštěno červen 2011
Aktuální stav aktivní

Jak být dobrý Streamer

Pokud začínáte od nuly, pak doporučujeme dát vědět na facebooku svým kamarádům. Dále existují skupiny pro začínající streamery, kde můžete informovat, že vysíláte a mohou vám poradit, co upravit, jak vysílat a kde se propagovat.

Jak se stát partnerem Twitche

O založení týmu požádejte přes Podporu pro partnery. Přístup k příležitostem: Partnerům nabízíme speciální propagační akce, jako jsou upoutávky na partnera, setkání s fanoušky, diskuzní panely s partnery, zóny pro vysílající a další.

Jak platí twitch

Předplatná kanálu a emotikony: Partneři Twitche si mohou vydělávat pomocí předplatných od svých diváků. Kategorie předplatného jsou: 4,99 USD, 9,99 USD, 24,99 USD a bezplatné předplatné Prime Gaming. Partneři si také na kanálu mohou odemknout až 50 emotikon.

Jak dlouho je twitch

Twitch (služba)

URL http://www.twitch.tv/
Autor Justin Kan Emmett Shear
Spuštěno červen 2011
Aktuální stav aktivní
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Jak propagovat Twitch Stream

Hlavním nástrojem úrovně spolupracovníka je možnost sledujících zaplatit si Twitch předplatné. Výhodné je to nejen pro tvůrce. Divák má lepší přehled o vysílání a dostane se k prémiovému obsahu. V této úrovni je možné začít získávat příjmy z reklam.

Jak zaujmout na Streamu

▸ Hrajte a dělejte na streamu to, co chcete vy, nikoliv chat. V prvé řadě musí stream bavit vás. Nebude-li vás to bavit, budete se nechávat manipulovat do něčeho, co vám není vlastní, nevydržíte u toho. Zpětná vazba a interakce vaší fanbase či chatu je určitě potřeba, ale nikoliv na úkor vašeho přesvědčení a zábavy.

Jak dlouho trval nejdelší stream na světě

Streaming trvající přes 55 hodin!

Michal Lupták z Krásného Dvora vystupující pod přezdívkou Toxxy cze vysílal na svém kanále na serveru Twitch.tv živý nonstop on-line přenos hraní počítačových her po rekordní dobu 55:05:22 hodin.

Odkud streamuje opat

Když tak po několika měsících dostal unban, Opat byl evidentně velmi nadšený a vydal i video na svém YouTube kanále, kde na své první vysílání v tomto roce lákal. Smolným se ale pro něj stal jeho poslední stream, kdy při hraní hry CS:GO ukázal profilový obrázek uživatele.

Kde streamuje opat

Opat je už na domácím Twitchi známým číslem, které se často ocitá v problematických situací, i když se jim snaží předejít. Po delší pauze se konečně vrátil, a i přes veškeré snahy se polepšit, mu však na streamu unikla další věc, která vedla k jeho dalšímu zabanování.

Za co dostal opat Ban

Twitch mu na to udělil permanentní ban za sebepoškozování. Partnerský status ovšem stále má a může se Twitchi ozvat, až se bude chtít vrátit. Zda ho platforma opravdu odbanuje zatím není jasné. Hned na to se Opat podělil o screeny konverzace s dívkou, která by mohla být s jeho přičiněním těhotná.

Co se stalo opatovi

Proč dostal ban Náplň osudného streamu byla jednoduchá; Opat si chvíli zahrál League of Legends a povídal si s lidmi. Po chvíli šel na Counter-Strike, což se mu stalo osudným, když na obrazovce vyjel hráč, který ho zval do hry a měl nevhodnou profilovou fotku.

Kdo je Agraelus

Agraelus, vlastním jménem Vojtěch Fišar (* 18. října 1996), je český streamer a youtuber, jeden z čelných představitelů vysílající na platformě Twitch.tv na území České republiky. Na serveru YouTube vlastní kanál Agraelus, dříve Agraelovo…

Co je to perma ban

Může mít délku minut, hodin či dnů, v extrémním případě týdnů. Nenapravitelní dostávají permban, čili ban nafurt. Každý server má na kicky a bany svá pravidla, to znamená, že na nějakém webu se za určitou věc dává kick na pár minut, na jiném za to samé může člověk dostat ban na více hodin …

Odkud je opat

Slovo opat je odvozeno z latinského abbas, a to z hebrejského abba, otec. V prvních křesťanských stoletích to bylo uctivé oslovení, později čestný titul a od 6. století podle řehole Benedikta z Nursie označení představeného mnišské komunity.

Co rekl opat na Streamu

Na svých Instagram Stories zmiňuje xanax, rivotril, neurol, alpzazolam a melatonin. Samozřejmě si Opat vše zdokumentoval a jeden jeho sledující na něj zavolal policii. Opat okamžitě směřoval do nemocnice, kde ho čekal velmi nepříjemný zážitek v podobě vypumpování žaludku.

Jak vznikla přezdívka Agraelus

Slash fanfikce vyprodukovali kupříkladu autoři Lecram Neznámý, JayRaize či ArcheaMajuar, která si také v oné době vysloužila status moderátora na streamu této dvojice a svou pozici si přenesla také na účet Agraela, když ten se rozhodl osamostatnit a od jara roku 2016 streamovat sólo.

Kdo je Radovan od Agraela

Je též zmiňováno, že již od mala byl neoficiálně v péči nechvalně proslulého Radovana, o němž se ví jen, že nemá úctu k lidskému životu a donatu pod sto korun. Avšak Radovan je výraznou osobou v hájení ctnosti Scarlett Johansson a sedaček v kině.

Za co dostal Ban opat

Twitch mu na to udělil permanentní ban za sebepoškozování. Partnerský status ovšem stále má a může se Twitchi ozvat, až se bude chtít vrátit. Zda ho platforma opravdu odbanuje zatím není jasné. Hned na to se Opat podělil o screeny konverzace s dívkou, která by mohla být s jeho přičiněním těhotná.