Kam jít v Hodoníně?

Kam na výlet v okolí Hodonína

6.1 km. Slovanské hradiště v Mikulčicích. Muzea a historie.7.3 km. Koupaliště Dubňany. Koupání8.8 km. Úniková hra Poklad kapitána Reeda. Jiné atrakce.9.5 km. Bájný vrch Náklo – 265 m n. m. Památníky.10.7 km. Rozhledna Vyšicko. Rozhledny.11.7 km. Rozhledna Na Podluží11.9 km. Zámek Milotice.14.2 km. Bylinkový ráj v Čejkovicích.
Archiv

Kam s dětmi v okolí Hodonína

Tipy kam s dětmi v Hodoníně a okolí3D bludiště Hodonín.Větrný mlýn v KuželověZámek Milotice – kostýmové prohlídky a francouzská zahrada.Zahradní železnice ve VracověRatíškovická železnice – šlapací drezíny a Muzeum ve Vlaku – ZRUŠENO.ZOO Hodonín.Skanzen Strážnice – muzeum vesnice jihovýchodní Moravy.

Co delat na Hodoninsku

K oblíbeným místům Hodonína patří lázně s nabídkou wellness procedur, zoologická zahrada v městské části Bažantnice, Galerie výtvarného umění a Muzeum naftového dobývání a geologie, jediné tuzemské muzeum věnované těžbě ropy. Pěšky, na kole nebo in-linech se můžete projet po naučné přírodovědné stezce Doubrava.
Archiv

Co delat s detmi v Hodonine

Tipy kam s dětmi v Hodoníně a okolíLetní koupaliště Hodonín.Koupaliště Dubňany.Koupaliště Strážnice na Slovácku.Přírodní koupaliště Lučina v Tvarožné LhotěSlovanské hradiště v Mikulčicích.Památková rezervace Petrov-Plže.Slovácký okruh mezi vinicemi u Prušánek.Po cyklostezce z Mutěnic k milotickému zámku.
Archiv

Kam na výlet s dětmi Jižní Morava

Prozkoumejte s námi:Aqualand Moravia.Děvičky a Sirotčí hrádek.Faunapark ZOO Sedlec.Archeopark Pavlov.Rozhledny Dalibor a Maják.Mikulov.Lom Janičův vrch.

Kam s dětmi v Kyjově

Kam na výlet v Kyjově a okolíVlastivědné muzeum na zámku Kyjov. Zoologické a botanické zahrady. Kyjov.4.1 km. Bukovanský mlýn s vyhlídkou.4.1 km. Minigolf pod Lopatkami.5.7 km. Zámek Milotice.8.1 km. Bájný vrch Náklo – 265 m n. m.9.4 km. Naučná stezka Ždánickým lesem.9.4 km. Vrbasovo muzeum.10.7 km. Koupaliště Dubňany.

Kam o víkendu s dětmi Jižní Morava

Prozkoumejte s námi:Aqualand Moravia.Děvičky a Sirotčí hrádek.Faunapark ZOO Sedlec.Archeopark Pavlov.Rozhledny Dalibor a Maják.Mikulov.Lom Janičův vrch.

Kam na výlet v Jihomoravském kraji

Kam na výlet v Jihomoravském krajiPunkevní jeskyně JeskyněKatedrála sv. Petra a Pavla.Privátní let balónem na Jihomoravsku. Jiné atrakce.Hrad Špilberk. Hrady a zámky.Zoologická zahrada Brno. Zoologické a botanické zahrady.Moravské zemské muzeum – Dietrichsteinský palác. Muzea a historie.Brněnská přehrada.Zámek Lednice.

Kam s dětmi v lednici

Další tipy kam s dětmi v okolíZámek Lednice – prohlídka zámku, palmového skleníku a procházka zámeckým parkem.Okruh Lednicko-valtickým areálem.Get Out Fun – Strašidýlko lednickéLednice – zábavná lušticí hledačka.Hra HLEDÁNÍ POKLADU – Lednice na jižní Moravě

Kam na výlet s malými dětmi

50 tipů, kam s dětmi za zábavou, poznáním a na výletZážitkový park Zeměráj.Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani.Zámecká lékárna v Třeboni.Permonium – zábavní park s příběhem.Boheminium – miniatury z celého Česka v Mariánských Lázních.Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami.Obora Žleby – bílí jeleni a dravci.

Kam o víkendu na jižní Moravě

Kam na výlet na Jižní MoravěAqualand Moravia. KoupáníZámek Lednice. Hrady a zámky.Privátní let balónem na Jihomoravsku. Jiné atrakce.Moravské zemské muzeum – Dietrichsteinský palác. Muzea a historie.Katedrála sv. Petra a Pavla.Hrad Špilberk. Hrady a zámky.Zoologická zahrada Brno.Brněnská přehrada.

Co je zajímavého v Kyjově

K nejzajímavějším místům v samotném Kyjově patří malebný renesanční zámeček se sgrafitovou výzdobou, dnes sídlo Vlastivědného muzea, v jehož interiérech jsou instalovány expozice věnované prehistorii Kyjovska, přírodě a etnografii.

Co delat v Kyjově

Kam na výlet v Kyjově a okolíVlastivědné muzeum na zámku Kyjov. Zoologické a botanické zahrady. Kyjov.4.1 km. Bukovanský mlýn s vyhlídkou.4.1 km. Minigolf pod Lopatkami.5.7 km. Zámek Milotice.8.1 km. Bájný vrch Náklo – 265 m n. m.9.4 km. Naučná stezka Ždánickým lesem.9.4 km. Vrbasovo muzeum.10.7 km. Koupaliště Dubňany.

Kam na výlet s malými dětmi Jižní Morava

Prozkoumejte s námi:Aqualand Moravia.Děvičky a Sirotčí hrádek.Faunapark ZOO Sedlec.Archeopark Pavlov.Rozhledny Dalibor a Maják.Mikulov.Lom Janičův vrch.

Kam se podívat na vylet

50 tipů na nejnavštěvovanější místa v ČeskuZámek Lednice – zámek s nádherným krajinářským parkem.Aquapark Uherské Hradiště – za vodními a saunovými zážitky.Zoo Brno – za zvířátky po celý rok.Skanzen Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v příroděNárodní technické muzeum Praha – ráj exponátů z oblasti vědy a techniky.

Kam na jednodenní výlet

10 tipů na jednodenní výlety s QMariánská Týnice – Muzeum a galerie severního Plzeňska.Putování na koních krásnou krajinou.Teplické skalní město – zázrak divoké přírody.Renesanční zámek Žirovnice.Zámek Děčín – zámek s monumentální barokní konírnou.Zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.Zámek Police na Vysočině

Co dělat v okolí Lednice

5.8 km. Lanové centrum Hájenka. Adrenalinové atrakce.6.0 km. Rybník Šutrák. Koupání6.3 km. Naučná stezka Lužní les. Turistika.6.7 km. Půjčovna kol Valtice. Jiné atrakce.7.0 km. Letní koupaliště Břeclav. Koupání7.4 km. Muzeum vinařství, zahradnictví a krajiny.7.5 km. Zámek Valtice.7.5 km. Rozhledna Maják na Přítlucké hoře.

Kdo žil na zámku Lednice

století vlastnil Lednici Kryštof z Lichtenštejna zvaný Rozmařilý, který chtěl panství roku 1571 prodat, ale jeho poddaní měli obavy z nové vrchnosti, proto se obrátili na císaře a ten prodej nepovolil. Císař potom sám Lednici držel až do roku 1575, kdy ji zpět získal Hartmann II. z Lichtenštejna.

Kam s dětmi na výlet Střední Čechy

Tipy na výlet ve Středočeském krajiRomantický hotel Mlýn Karlštejn. Romantický hotel Mlýn Karlštejn se nachází přibližně půlhodiny jízdy autem jihozápadně od Prahy v chráněné oblasti Český kras n…Vyhlídka Máj.Černolické skály.Zámek KonopištěJezero Konětopy.Jezero Lhota.Aquapark Příbram.Hrad Okoř

Co dělat s dětmi

Zabavte své děti! Tipy pro rodiče s dětmi domaUpečte si společně něco dobrého, třeba bábovku!Geocachingová procházka v příroděPostavte si bunkr.Využijte tipy na dobré knihy pro děti.Zaskákejte si panáka nebo jeho o trochu složitější verzi s rukama a nohama!Jednoduché fyzikální pokusy a kutilství

Kam za vínem na Moravě

6 top tipů kam za vínem na Moravě a v ČecháchNa Moravě se rozkládají Znojemská, Mikulovská, Velkopavlovická a Slovácká vinařská podoblast, v Čechách pak Litoměřická a Mělnická.Mělník.Vinice Šobes.Salon vín ČR.Kraví Hora.Památková rezervace Plže.

Kam se projet autem

Tipy, kam se vydat na pohodlný autovýletZámek Milotice – perla jihovýchodní Moravy.Vrch Kozákov v Českém ráji – v létě i v zimě aktivně i za poznáním.Zámek Sychrov – sídlo Rohanů, kam se můžete vydat po celý rok.Zámek Lednice – zámek s nádherným krajinářským parkem.Tajuplný hrad Střekov – zřícenina umělců

Kam na výlet v okolí Kyjova

Kam na výlet v Kyjově a okolí4.1 km. Minigolf pod Lopatkami. Jiné atrakce.4.1 km. Bukovanský mlýn s vyhlídkou. Rozhledny.5.7 km. Zámek Milotice. Hrady a zámky.8.1 km. Bájný vrch Náklo – 265 m n. m. Památníky.9.4 km. Naučná stezka Ždánickým lesem.9.4 km. Vrbasovo muzeum.10.7 km. Koupaliště Dubňany.11.6 km. Ski areál Osvětimany.

Kam jít v Kyjově

Přírodní koupací biotop Bohuslavice.Moravské Toskánsko – nejfotogeničtější krajina Česka.Aquapark v KyjověCyklostezka Mutěnka u Kyjova.Sklepní uličky v KyjověCyklostezka Kyjov – Bohuslavice – Nětčice.Kyjov – srdce Slovácka.Drážní cyklostezky na Hodonínsku.

Kam s dětmi na víkend Morava

10 tipů, jak si užít volný čas s dětmi v Jihomoravském krajiPermonium – zábavní park s příběhem.Westernové městečko Boskovice.Aqualand Moravia – nekonečná zábava i parádní relax pod jednou střechou.Svět pohádek Valtice.Zábavní vědecký park Vida!Punkevní jeskyně s propastí Macocha v Moravském krasu.