Kam vyrazit v Praze za zabavou?

Kam za zazitkem v Praze

Půjčovna lodiček a šlapadel Slovanka na Slovanském ostrověZoo Mořský svět – největší mořské akvárium v České republice.Muzeum Smyslů Praha.Plavecký bazén Pražačka.Dětský ostrov na pražském SmíchověŽluté lázně v Praze.Zrcadlové bludiště Petřín – zábava pro malé i velké

Kam za zábavou s dětmi v Praze

TOP 10 míst, kam v Praze vyrazit s dětmi, abyste o nich aniMuzeum Karla Zemana – ráj pro “potomky” dinosaurůMuzeum LEGA – za hračkou stoletíSvět medúz – největší v EvropěMuzeum fantastických iluzí – vzneste se do vzduchu.Zoo Praha – z Údolí slonů do Darwinova kráteru a dál.
Archiv

Kam zajít s přáteli v Praze

Navštiv 200 nejlepších míst v PrazePetřín. 9.1. Praha, Hlavní město Praha.Crêperie Gavroche. Mařákova 8, Praha, Hlavní město Praha.Terarium Praha. 7.8.Invisible Exhibition. 9.1.La Casa de la Havana vieja. 9.1.Skleník Fata Morgana. 8.8.Fur Seal Exhibit. 8.8.Švandovo divadlo na Smíchově 8.4.

Kam vyrazit v okoli Prahy

12 tipů na výlety v okolí Prahy. Památky UNESCO, tanky i labyrintyHistorické jádro Kutné Hory.Hrad Karlštejn, Velká Amerika.Zámek KonopištěKřivoklátsko.Poděbrady.Koněpruské jeskyněZámek LoučeňVojenské technické muzeum Lešany.

Kam zajít na jídlo v Praze

Nejlepší restaurace v Praze: 30 restaurací, které musíteGrosseto. Italská restaurace, kde není nouze o skvělé jídlo i servis.Pizza Nuova. Vyzkoušejte restauraci, jeden z podniků ze sítě Ambiente.SOHO. Nádherné prostředí, skvělé jídlo, špičkoví kuchaři…to je SOHO.Eska.Meat & greet.Pasta Fresca.KuchyňNaše maso.

Co dělat sám v Praze

Máme pro vás tipy na výlet, kde se v Praze nebudete nuditMuzeum Smyslů Praha.Národní muzeum – Historická budova Národního muzea.Národní technické muzeum Praha – ráj exponátů z oblasti vědy a techniky.Muzeum Lega v Praze.Majaland Praha.Muzeum čokolády Choco-Story Praha.Letecké muzeum Kbely.

Kam vzít děti za zábavou

50 tipů, kam s dětmi za zábavou, poznáním a na výletZážitkový park Zeměráj.Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani.Zámecká lékárna v Třeboni.Permonium – zábavní park s příběhem.Boheminium – miniatury z celého Česka v Mariánských Lázních.Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami.Obora Žleby – bílí jeleni a dravci.

Kam na vikend z Prahy

Kam na výlet v okolí Prahy – tipy na zajímavá místaVyhlídka Máj. Vyhlídka Máj je oblíbenou turistickou atrakcí nacházející se nedaleko obce Teletín.Bubovické vodopády.Lomy Velká a Malá Amerika.Prokopské údolíKoněpruské jeskyněHrad Karlštejn.Hrad OkořZámek Nelahozeves.

Kam v Praze dovnitř

Co dělat, když prší: 10 tipů z regionu PrahaInteraktivní filmové muzeum NaFilM v Praze.Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkáníMusoleum Davida Černého.Národní muzeum – Historická budova Národního muzea.Skleník Fata Morgana – výlet exotickou přírodou v Praze.

Kam autem za Prahu

30 tipů, kam na výlet v okolí Prahy. Autem do 30 minutZámek Mníšek pod Brdy | Okres Praha – Západ.Hrad Okoř | Okres Praha – Západ.Kozí hřbety a Alšova vyhlídka | Praha – Suchdol.Zámek Průhonice | Okres Praha – Západ.Zámek Nižbor | Okres Beroun.Medvědárium Beroun | Okres Beroun.Koněpruské jeskyně | Okres Beroun.

Kam se jet projet autem

Tipy, kam se vydat na pohodlný autovýletZámek Milotice – perla jihovýchodní Moravy.Vrch Kozákov v Českém ráji – v létě i v zimě aktivně i za poznáním.Zámek Sychrov – sídlo Rohanů, kam se můžete vydat po celý rok.Zámek Lednice – zámek s nádherným krajinářským parkem.Tajuplný hrad Střekov – zřícenina umělců

Kam na levny oběd v Praze

Kam na nejlepší a nejlevnější obědové menu v PrazeDhaba Beas. Adresa: Vladislavova 1587/24 a Purkyňova 9, Praha 1.Al Karim. Adresa: Jindřišská 11, Praha 1.Banh–mi–ba. Adresa: Panská 9, Praha 1.Las Adelitas. Adresa: Malé náměstí 13, Praha 1.Jiná krajina. Adresa: Řeznická 4, Praha 1.

Kam na kávu v Praze

Pokud chcete okusit atmosféru doby dávno minulé, navštivte některou ze známých pražských kaváren nebo nasajte atmosféru živého města v nedávno otevřené kavárně.Café Savoy.Café Louvre.Cafe Imperial.Kavárna Slavia.Místo.Můj šálek kávy.Ema espresso bar.Mono Fono.

Jak se zabavit v Praze

Půjčovna lodiček a šlapadel Slovanka na Slovanském ostrověMuzeum Smyslů Praha.Žluté lázně v Praze.Zrcadlové bludiště Petřín – zábava pro malé i velkéZoo Praha – pátá nejlepší zoo na světěLumina Park Praha.Království železnic v Praze na Smíchově – největší modelová železnice v ČR.Muzeum fantastických iluzí

Co se dá delat doma

12 tipů na to, co dělat domaTvořte. Začněte malovat, ušijte svůj první kus oblečení, upleťte si šálu nebo vyrobte nějakou domácí dekoraci, třeba ze sádry.Zkoušejte nové recepty. Tohle jste ode mě asi čekali.Zacvičte si.Přečtěte si knihu.Poslechněte si podcast.Ukliďte si.Relaxujte.Věnujte se svým nejbližším.

Co se dá dělat v Praze

Kam na výlet v Praze a okolíNárodní muzeum. Muzea a historie.Žižkovská věž Rozhledny.Národní památník na Vítkově Památníky.Staroměstská radnice s orlojem. Muzea a historie.Pražský hrad. Hrady a zámky.Chrám sv. Víta, Václava a Vojtěcha.Petřínská rozhledna. Rozhledny.Zoologická zahrada Praha. Zoologické a botanické zahrady.

Co je zajimave v Praze

Největší zajímavosti PrahyPražský orloj Nejstarší fungující orloj na světěVyšehrad Hrad opředený pověstmi s významným hřbitovem Slavín.Karlův most Nejstarší pražský most.Strahovský klášter Nejstarší klášter v Čechách se slavnou knihovnou.Žižkovská věž Nejvyšší stavba v Praze (216 m) s unikátními výhledy.

Kam se jet projet autem Praha

Vyhlídka V Zámcích: U řeky s dynamitem za zády

Stačí jet do Bohnic, objet areál psychiatrické nemocnice (ulice Ústavní) a napojit se na ulici s názvem Bohnická. Tou dojedete až na její konec, k cyklostezce do Klecan. Najdete zde malý plácek k zaparkování s pěkným výhledem na řeku a protější Sedlecké skály.

Kam na vyhled autem

Autem na rozhlednu: 30 tipů, kam dojedete až těsně pod vyhlídkovou věžStezka Valaška – stezka mezi korunami stromů Pustevny.Ještěd – jedinečný výhled na všechny světové strany a originální ubytováníRozhledna Šibenice ve Stěbořicích.Vrch Kozákov v Českém ráji – v létě i v zimě aktivně i za poznáním.

Kde přespat v autě

V případě, že už je moc pozdě a vy se nacházíte uprostřed města, bývá možné zaparkovat a přespat na parkovištích u supermarketů, lanovek a jiných veřejných místech, kde auta stávají i přes noc. Možností je přespání na odpočívadle u benzínky.

Kam v Praze na českou kuchyní

Pro nejlepší tradiční českou kuchyni zamiřte do těchto restaurací: Plzeňská restaurace Obecní dům ; U Sádlů ; La Degustation Boheme ; CzecHouse ; U Maltézských Rytířů , Mlýnec , Malostranská beseda , Čestr , Potrefená husa , V Zátiší .

Kam na dobrou snídani v Praze

11 míst v Praze, kde si dáte boží snídaněOsada, Holešovice. Máte schůzku v HolešovicíchSpižírna 1902, Vinohrady.Dvorek, Karlín.Bistro Monk, Staré Město.Bistro Laskavá, Vinohrady.Flat Café, Vršovice.Vejce Dejvice.Typika, Nusle.

Kam v Praze do bistra

8 gurmánských bister v Praze, kam chcete letošní podzim zvát klientyWine Food Market, Smíchov.Bistro ROH, Karlín.Mezi Srnky, Vinohrady.Bistro 8, Praha 7.Gourmet Pauza, Anděl.Bistro à Table, Praha 6.Sylvius wine bistro & bruschetterie, Praha 1.By The Way Bistro, Náplavka.

Co dělat se svým přítelem

Deset tipů na to, jak se s partnerem doma zabavitUvařte spolu večeři.Sestavte spolu puzzle.Naplánujte si večer s fondue.Domácí lázněZahrajte si deskové hry.Společná jóga.Malujte.Vyzkoušejte online kurz.

Co se dá delat bez peněz

Zavzpomínat na časy na základce Můžete jít běhat, osedlat kolo, vyrazit na brusle, jít na túru nebo si zaházet s kamarády frisbee. Na druhé straně je možnost dělat vedoucího nějakého sportovního kroužku nebo jet s dětmi na tábor. Taky můžete vyrazit s kamarády na vodu.