Kde hledat zákazníky?

Kde získat zákazníky

Velmi dobrým zdrojem zkušeností jsou podnikatelé z oboru.

Můžete zapátrat mezi svými známými nebo vyzkoušet mentoring (třeba na pravidelných akcích BPW), networking. Pokud nemáte vůbec žádnou zkušenost s oborem, ve kterém chcete podnikat, doporučuji nechat se v tomto oboru zaměstnat.
Archiv

Jak sehnat zákazníky

6 tipů, jak získat nové zákazníkyVytvořte škálovatelnou strategii a stanovte si jasné cíle.Vytvořte poutavý obsah a usnadněte jeho vyhledáníMyslete v intencích omnikanálu – stejně jako vaši zákazníci.V jednoduchosti prodeje je síla.Přesvědčte nerozhodné návštěvníky webových stránek.Odměňte věrnost.
Archiv

Jak přilákat lidí do obchodu

Jak nalákat do obchodu v době onlinuOmnichannel. Roste počet zákazníků typu omnichannel, kteří při nakupování více využívají nejen domácí počítače, ale i mobilní zařízení.Investice.Chytré využívání dat.Sociální média.Personalizovaná komunikace.Showrooming.Instore služby.Zrychlení nákupního procesu.

Jak zjistit potřeby zákazníka

Pocit, vnímání okolí, povaha, chování, zákazník jako takový, to všechno hraje roli v tom, aby obchodník zjistil, jaké ty potřeby jsou. Tedy na základě hlubšího rozhovoru a účelně položených otázek může obchodník definovat co je pravá potřeba zákazníka.

Kde hledat nové zákazníky

Kde hledat nové zákazníkyrešerše firem podnikajících v určitém oboru.účast v diskusních skupinách a publikování příspěvků na LinkedIn nebo jiných sociálních sítích.účast na relevantních konferencích.blog a newsletter s tipy a informacemi o nových trendech.reference přes spokojené zákazníky.

Jak najít nové zákazníky

Čtyři nejpoužívanější postupy:Firemní databázi dostanete jako první.Mapování terénu (přiděleného regionu) se naučte využívat od samého nástupu ve firmě.Kontaktování po telefonu, další ze způsobů jak najít nové zákazníky.Email marketing je další způsob, jestliže tento nástroj vaše firma používá.

Jak získat více klientů

Odborníci radí: 10 tipů, jak získat více klientůPoznejte svého klienta.Osekejte vše nepodstatnéNajděte slabé body vaší strategie.Ptejte se na doporučeníSoustřeďte se na klienta.Udržujte dobré vztahy na pracovišti.Zaměřte se na současné klienty.Využijte v prodeji svou povahu.

Jak oslovit nové zákazníky

Jestliže podnikáte online a máte svým zákazníkům stále co nabídnout, můžete je pomocí e-mailu oslovit klidně až třikrát týdně (nebo i častěji). Pokud nemáte tolik obsahu nebo nechcete zákazníkům psát několikrát do týdne, můžete zvolit frekvenci jednou za týden. Je třeba najít ideální frekvenci přímo pro vaše podnikání.

Jak přivést zákazníky na eshop

5 způsobů, jak přilákat lidi na svůj e-shopSEO. Začneme způsobem, na který byste měli myslet už při samotném budování e-shopu.PPC. Další zkratka v řadě znamená pay-per-click, česky platba za proklik.Blog. Firemní blogy zažívají boom – a právem.Srovnávače zbožíSociální sítě

Jak zvýšit návštěvnost obchodu

Následující kroky vám pomohou zvýšit návštěvnost prodejnyPrvní dojem. Víte, že obchodní výlohy se stále častěji stávají cenným marketingovým aktivemČistota a pořádek. Čistá prodejna dělá divy pro venkovní dojem.Zákaznické služby.Trendy a události.Přímý marketing.Akce a slevy.Nabídka doplňkových služeb.

Jak sehnat nové klienty

První klienty nejčastěji získáte prostřednictvím svých známých a později na jejich doporučení. Aby vás ale mohli doporučit, musejí vědět, co děláte. Rozhlaste u rodiny a přátel, že začínáte brát menší zakázky. Pokud by oni sami nebo někdo z jejich známých cokoliv potřeboval, mohou se na vás obrátit.

Jak si vybudovat klientelu

Pět tipů jak získat klientyNeříkejte lidem to samé co ostatní. „Zlevním Vám pojistky.Buďte expertem. Bud'te v něčem zatraceně dobří.Mějte svůj vlastní web a budujte si e-mailovou databázi. Musíte být vidět na internetu.Publikujte na svém webu nebo alespoň na blogu.Pomáhejte.

Jak zaujmout zákazníky

Jak můžete své podnikání ukázat jinak a zaujmout zákazníkynedívejte se na něj z hlediska produktu, ale z pohledu užitku pro zákazníky.najděte originální vyjádření a obrazy.zaměřte se především na emoce.

Jak oslovit potenciálního zákazníka

Většina expertů doporučuje začít s e-mailem. “Poslat jako první e-mail dává většinou větší smysl, protože nevyžaduje (od potencionálního zákazníka) okamžitou odpověď,” píše Robert Graham, autor knihy Cold Calling Early Customers. Navíc, jak zdůraznili ostatní, e-mail můžete použít jako důvod k zavolání.

Kde propagovat reklamu

Inzerovat své produkty můžete na Googlu, Seznamu, YouTube, Facebooku, Instagramu nebo třeba i na LinkedInu. Reklama se může zobrazit, když někdo do vyhledávačů zadá konkrétní klíčové slovo a nebo když má uživatel zájem něco koupit. Mezi hlavní typy kampaní se řadí textové, produktové, bannerové nebo remarketingové.

Jak vybudovat úspěšný e-shop

7 tipů, jak mít úspěšný e-shopMějte konkurenční výhodu. Konkurenční výhoda je základní způsob, jak mezi ostatními e-shopy doslova vystoupit z řady.Prodávejte něco, co nikdo nemáSestavte si personu zákazníka.Tvořte vlastní obsah.Dodržujte tonalitu značky.Neslevujte zbytečněDejte si záležet na komunikaci.

Jak zvýšit prodej

5 způsobů, jak zvýšit prodeje:přidat více leadů do pipeliny,zvýšit průměrnou cenu objednávky,změnit kvalitu generovaných leadů,zvýšit procento úspěšně uzavřených obchodů,najmout více prodejců.

Jak se stát dobrou prodavačkou

Dobrá prodavačka by měla být poctivá a zodpovědná, měla by umět komunikovat s lidmi, být optimistická a šířit kolem sebe pozitivní energii, měla by dbát na svůj vzhled, každé ráno přicházet do práce upravená a dobře naladěná, mít čisto v obchodě i před ním.

Jak se chovat k zákazníkům

Jednat pravdivě a čestně a vždy v zájmu klienta či zákazníkanabízet oboustranně výhodný kontrakt.vždy dostát slíbeným termínům a závazkům.zachovávat mlčenlivost a diskrétnost.přijmout plnou zodpovědnost za své jednání a chování

Jak si udělat reklamu zdarma

V ČR vznikla nová aplikace Parquetri.com, která nabízí reklamu zdarma. Pokud jste firma, podnikatel či umělec a nabízíte nějaký produkt, za reklamu a propagaci již nebudete muset platit. Pomocí PARQUETRI.COM si rovněž můžete i přivydělat, nebo si objednat různé umělce na vaši akci.

Kde propagovat produkt

Možnosti propagace existují celkem čtyři. Jde o přítomnost na zbožových srovnávačích, PPC eshop reklama, prezentaci na sociálních sítích a optimalizace pro vyhledávače. Dnes si je všechny postupně projdeme.

Jak si vytvořit vlastní eshop

Většinou vám postačí, když si zřídíte oprávnění na živnost „Maloobchodní prodej“. Protože je to volná živnost, nemusíte dokládat osvědčení o svojí odbornosti nebo jiná potvrzení. Na živnostenském úřadě vyplníte jednoduchý formulář, zaplatíte poplatek ve výši 1000 Kč a můžete se rovnou vrhnout do podnikání.

Co všechno musí mít eshop

Provozovatel eshopu musí sdělit, zejména prostřednictvím obchodních podmínek, informace o prodávajícím (firmu, IČO, sídlo) a kontaktní údaj na něj. Také by měly obchodní podmínky spotřebitele upozornit, že pokud kupní smlouva obsahuje ustanovení odchylující se od obchodních podmínek, platí to, co je v kupní smlouvě.

Jak zvýšit obrat e shopu

Zvyšování obratu e-shopu: 15 taktik, které vám pomohou růst (částCross-sell and upsell.Ukažte nákupní chování ostatních zákazníkůMocný retargeting.Vytvořte urgenci.Sezónní kampaněVyužijte známky důvěryhodnosti.Zkraťte nákupní proces.Síla konverzační e-commerce.

Co by měl umět prodavač

Dobrá prodavačka by měla být poctivá a zodpovědná, měla by umět komunikovat s lidmi, být optimistická a šířit kolem sebe pozitivní energii, měla by dbát na svůj vzhled, každé ráno přicházet do práce upravená a dobře naladěná, mít čisto v obchodě i před ním.