Kde je nejlevnější Kofola?

Kde koupit kofolu ve skle

Oblíbené nápoje Kofola, Vinea a Rajec jsou nově dostupné ve vratných litrových lahvích na vybraných prodejnách Tesco a v nabídce Rohlik.cz. Projektem Cirkulka završuje Kofola ČeskoSlovensko svůj cíl vytvořit cirkulární systém pro další kategorii svých nápojů.

Kde je Kofola v akci

Akční slevu na Kofola nyní najdete v akčních letácích BILLA, Albert, Globus, Tesco anebo Kaufland. Tento výrobek najdete v kategorii Nealko nápoje a podkategorii Limonády. Vybrat si můžete i z další nabídky značky Kofola. Nejvýhodněji produkt Kofola v aktuálních akcích získáte v obchodě BILLA: 89,90 Kč za 4x 2 l.

Kdy bude Kofola ve skle

Opakovaně použitelné sklo šetří přírodní zdroje a inovativní přepravka je vyrobena z recyklovaného plastu,“ říká Daniel Buryš, generální ředitel Kofoly ČeskoSlovensko. Kofola plánuje nové lahve uvést na trh během jara příštího roku.

Kde je Frisco v akci

Cider Frisco 0.33 l běžně stojí 22,71 Kč. Akční slevu na Cider Frisco nyní najdete v akčních letácích Makro, Albert, JIP, BILLA, TAMDA FOODS anebo Ratio. Tento výrobek najdete v kategorii Alkohol a podkategorii Pivo ochucené.

Kde vratit lahve od Kofoly

Prázdné lahve a přepravky budou lidé moci vracet na místech běžného výkupu lahví. Záloha za láhev činí 8 korun, za přepravku 50 korun.

Jaké láhve vykupuje Tesco

Lahvové pivo ve skleněných lahvích o objemu 0,5 litru se prodává se zálohou 3 Kč. Vracení těchto lahví je snadné, protože jsou přijímány ve všech typech obchodů prostřednictvím automatů na výkup lahví. Ve finančním roce 2021/2022 se v Tesco ČR prodalo více než 75 milionů skleněných lahví na pivo.

Kde je aperol v akci

Akční slevu na Aperitiv Aperol nyní najdete v akčních letácích Albert, Globus, Ratio anebo BILLA.

V jakých zemích se prodává Kofola

Hlavní výroba Kofoly probíhá v Krnově, kde vznikají i bylinné výluhy, které jsou nedílnou součástí originální receptury. Další závod má pak firma v Mnichově Hradišti.

Kde berou PET lahve

Řetězce Kaufland a Lidl jako první v ČR testují zpětný odběr PET lahví a plechovek. Zákazníci za vrácené nápojové obaly obdrží slevové kupony, které mohou uplatnit při dalším nákupu. Zpětný odběr plastových lahví i plechovek dorazil do České republiky.

Co znamená Z na PET lahví

Firmy Košík.cz a Mattoni začaly testovat v Česku zálohování PET lahví. Zákazníci teď mohou u on-line prodejce zakoupit plastové lahve zálohované třemi korunami. Vratné ovšem nejsou všechny „petky“ od Mattoni, ale pouze ty ze speciální edice z 80 % recyklovatelného PETu.

Jak se pozná vratná láhev

Ano. Abychom Vratné lahve poznali, jejich originální etiketa je označená ve spodní části proužkem s nápisem „Vratné lahve“.

Co je to Bitterol

Bitterol, občas nazývaný i Bitterol Spritz je, jak jsme si řekli, o něco levnější verze Aperolu, přičemž chuť je velmi podobná a mnoho lidí ji dokonce nerozezná. Platí tu samozřejmě pravidlo „100 lidí, 100 chutí“, nicméně Bitterol je skutečně velmi věrná kopie Aperolu.

Kde je Prosecco v akci

Prosecco brut DOC Treviso Mionetto

Globus platí pro 1 nejbližší pobočku cena 179,90 Kč / 0.75 l –28 % 239,87 Kč / 1 l Přidat
Globus platí pro 4 nejbližší pobočky cena 179,90 Kč / 0.75 l 239,87 Kč / 1 l Přidat
Tesco platí pro 27 nejbližších poboček cena 189,90 Kč / 0.75 l –30 % 253,20 Kč / 1 l Platí pro členy klubu Přidat

Kdo vlastní firmu Kofola

Kofola ČeskoSlovensko

Kofola ČeskoSlovensko a.s.
Základní údaje
Majitelé Aetos (67,2 %) Radenska (Slovenia) (5 %)
Dceřiné společnosti Kofola Radenska (Slovenia) Studenac Premium Rosa (Poland) Leros Ondrášovka Santa-Trans
Identifikátory

Co způsobuje Kofola

I když se soustředíme na kofolu bez cukru, stále je to nealkoholický nápoj, který obsahuje různé přídavné látky, jež například mohou způsobovat zvýšené ztráty vápníku a tak při pravidelném užívání (jedna sklenice denně není až tak málo) významně přispívat např. k riziku osteoporózy.

Který Lidl vykupuje PET lahve

Jednorázové PET nebo hliníkové obaly dnes začaly přijímat výkupní automaty v prodejnách Kaufland v Praze – Michli, Šternberku a v Olomouci-Neředíně. Lidl zapojil své provozovny ve Lhotecké ulici v Praze, ve Folmavské ulici v Plzni a v Trnkově ulici v Brně.

Kde vracet PET lahve Lidl

Brno – V šesti prodejnách řetězců Kaufland a Lidl po celé republice mohou nově zákazníci vracet kromě skleněných lahví také PET lahve a plechovky. V Brně mohou zákazníci obaly vracet v Lidlu v Trnkově ulici.

Co znamená pět 1

PET 1. V této skupině nalezneme například staré známé PET láhve. Označení se však nevztahuje pouze na PET láhve, ale jde o značku pro tzv. polyethylentereftaláty.

Jak poznám vratnou PET lahev

116/2002 Sb. Vratný zálohovaný obal se označuje podle technické normy ČSN 77 0053 na obalu samotném nebo na jeho štítku. “

Co je to aperol

Aperol je ovocný likér vyráběny převážně z výtažků z pomerančů, má lehce nahořklou chuť a charakteristickou oranžovo-červenou barvu. Pro samostatné pití se doporučuje vychlazená teplota – Aperol má jen 11 % alkoholu, dobře tak chutná samostatně i se sodou. A nebo právě v kombinaci se šumivým vínem.

Jak se pije aperol

Postup přípravy koktejlu Aperol Spritz:

Dostatečně velkou sklenici naplníte ze 2/3 ledem, přilijete perlivou vodu, Prosecco a na závěr přidáte krouživým pohybem likér Aperol. Dozdobíte kouskem pomeranče. Vše se krásně propojí a vznikne drink, který se hodí nejen pro letní párty, ale i jako nápoj sváteční.

Jak se dá pít prosecco

Nejlépe chutná ledově vychlazené na 5 až 7 °C. Snoubení prosecca a jídla je také velice široké. Slouží jako doplněk k rychlovkám (tedy rychlým chuťovkám). Nejharmoničtější spojení ovšem naleznete s potravinami pro konkrétní oblast.

Z jaké země je Kofola

Kofola je sycený nealkoholický nápoj kolového typu, který vznikl v roce 1959 v Československu jako alternativa k tehdy nedostupným konkurenčním nápojům Coca-Cola nebo Pepsi. Nápoj vyrábí česká společnost Kofola a.s.

Jak škodí Kofola

Co zpusobuje Kofola

I když se soustředíme na kofolu bez cukru, stále je to nealkoholický nápoj, který obsahuje různé přídavné látky, jež například mohou způsobovat zvýšené ztráty vápníku a tak při pravidelném užívání (jedna sklenice denně není až tak málo) významně přispívat např. k riziku osteoporózy.

Kde berou plastove láhve

Ve třech prodejnách Kaufland a stejném počtu obchodů Lidl napříč Českou republikou si zákazníci mohou ode dneška vyzkoušet systém zpětného odběru PET lahví a plechovek v praxi.