Kde je nejteplejší moře v květnu?

Kde je teplo v květnu

V případě, že stále přemýšlíte a vybíráte dovolenou, v květnu si na seznam můžete připsat Bali, Mauricius či Mexiko. Mezi celoroční destinace patří Thajsko, Kapverdské Ostrovy, Spojené Arabské Emiráty, Maledivy či Omán.
Archiv

Kde se dá v květnu koupat v moři

Top 15 zemí, kde se koupat v květnu 2024#1 Bali. Bali v květnu. snové koupání#2 Japonsko. Japonsko v květnu. snové koupání#3 Thajsko. Thajsko v květnu. snové koupání#4 Maledivy. Maledivy v květnu. snové koupání#5 Hongkong. Hongkong v květnu.#6 Mauricius. Mauricius v květnu.#7 Kuba. Kuba v květnu.#8 Florida. Florida v květnu.

Kde se nachází nejteplejší moře

Mezi místa, kde je v současnosti moře nejteplejší, patří ostrovy Ibiza, Ischia a Hvar. Téměř 30 stupňů má také voda, která omývá Kypr a řecké ostrovy. Vyšší teploty jsou na východě, v Turecku – například v populární Antalyi může dokonce tropickou hranici překročit.

Kde se dá koupat v dubnu

Top 15 zemí, kde se koupat v dubnu 2024#1 Bali. Bali v dubnu. snové koupání#2 Thajsko. Thajsko v dubnu. snové koupání#3 Florida. Florida v dubnu. snové koupání#4 Maledivy. Maledivy v dubnu. snové koupání#5 Mauricius. Mauricius v dubnu.#6 Kuba. Kuba v dubnu.#7 Vietnam. Vietnam v dubnu.#8 Srí Lanka. Srí Lanka v dubnu.

Kde je teď teplo u moře

Přinášíme 10 tipů kam vyrazit za teplem, během sychravého podzimu a pošmourné zimy.Kapverdy. Chcete zažít exotiku za skvělou cenuEgypt. Egypt je letitou destinací ideální pro návštěvu celoročně.Zanzibar.Turecko.Maroko.Madeira.Spojené arabské emiráty.Kanárské ostrovy.

Kam na dovolenou k moři 2023

Oblíbené destinace 2023

V současné době jsou nejvíce poptávanými destinacemi Řecko, Bulharsko, Turecko, Egypt a Chorvatsko. V zimě Kanárské ostrovy, Dominikánská republika a Zanzibar, zejména díky přímým letům.

Kam v květnu na řecký ostrovy

Pokud v květnu na dovolenou do Řecka, jednoznačně bych dal přednost těm jižněji položeným ostrovům, ať už je to Kréta, Karpáthos nebo Rhodos, případně ostrov Kos nebo Santorini. Jakékoliv jiné severnější lokality na květen vynechte.

Kam nejblíže k moři

Nejkratší vzdálenost od hranic České republiky k moři činí 283 km vzdušnou čarou. Jedná se o spojnici severního cípu Šluknovského výběžku a Štětínského zálivu v Baltském moři v Polsku. Autem by však bylo potřeba najet přibližně 430 km (5 hodin cesty).

Kam v říjnu v Evropě k moři

Přinášíme pár tipů na místa, kde se v Evropě a blízkém okolí ještě ohřát.Costa del Sol. Costa del Sol je španělská klasika.Santorini. Zřejmě to byla právě tato sopka, která kolem roku 1500 před Kristem způsobila zánik vyspělé mínójské civilizace na Krétě.Turecká riviéra.Kanárské ostrovy.Jónské pobřeží Itálie.

Kde je v dubnu teplo u moře

Pro duben jsou nejlepšími zeměmi Kuba, Dominikánská republika, Srí Lanka, Bali a Mexiko. Na jaře jsou v těchto zemích nejnižší srážky z celého roku. Mezi celoroční destinace patří potom Thajsko, Kapverdské Ostrovy, Spojené Arabské Emiráty, Maledivy či Omán.

Kam v prosinci k moři levně

Kam v zimě k moři

Destinace Prosinec / Teplota moře Nejlevnější ubytování**
Kapverdy 25°C (příjemné koupání) 2.178 Kč
Kanárské ostrovy 21°C (příjemné koupání v některých oblastech) 3.756 Kč
Omán 26°C (ideální koupání v některých oblastech) 1.191 Kč
Srí Lanka 28°C (ideální koupání) 370 Kč

Kde je nejlevněji u moře

Kde je nejlevnější dovolená u mořeBulharsko,Chorvatsko,Polsko,Itálie,Egypt,Turecko,Tunisko,Řecko,

Který řecký ostrov je nejkrásnější

Nejkrásnější řecké ostrovy

Kromě Kefalonie se také Skiathos a Lefkada osvědčily jako perfektní pro ty, kteří nechtějí hluk, ale hledají odpočinek bez davů turistů. V anketě skončila na druhém místě Lefkada – pro svou zeleň, krásné pláže a fascinující hrad ze 14.

Kdy je nejlepší jet do Řecka

Hlavní sezona trvá v Řecku od poloviny června do poloviny září, v tuto dobu je zde nejvíc turistů a také ceny jsou nejvyšší. Pokud chcete ušetřit a zároveň mít vysokou pravděpodobnost pěkného počasí, vydejte se do Řecka na konci dubna, v květnu, září nebo v říjnu.

Kde je písečná pláž v Chorvatsku

Písečné pláže v ChorvatskuRajská pláž, Lopar, ostrov Rab. Rajská pláž je jednou z největších pláží v Chorvatsku.Sakarun, ostrov Dugi Otok.Pláž Bijeca v Medulinu.Prapratno, poloostrov Pelješac.Pláž Vela Pržina, ostrov Korčula.Kraljičina plaža u města Nin.Pláž Saplunara, ostrov Mljet.Pláž Slanica, ostrov Murter.

Kam jet v Itálii k moři

5 nejhledanějších destinací pro dovolenou u moře v Itálii.Caorle – necelých 800 km od Prahy a 700 km od Brna.Bibione – letovisko s 8km pláží a množstvím zábavy.Lignano Sabbiadoro – oceněné za čistou mořskou vodu.Rimini – ráj koupání, opalování a promenád okolo moře.

Kde je teplé moře v říjnu

Vyražte na Krétu, Kos, Rhodos, stejně tak jako na Baleárské ostrovy, Kanárské ostrovy nebo Sicílii. Vysoké teploty vás čekají v Egyptě, v Turecku a Tunisku.

Kde je v Evropě nejtepleji v říjnu

Už ten název (v překladu Slunečné pobřeží) leccos napovídá. Ze všech oblastí na evropské pevnině je právě tato jižní část Španělska nejteplejší a má nejdelší letní sezonu. Podzimní výlet sem je sázkou bez rizika a pláže v širokém okolí Málagy dávají i v říjnu jistotu teplého moře a pěkného počasí.

Kam k moři v dubnu levně

Pro duben jsou nejlepšími zeměmi Kuba, Dominikánská republika, Srí Lanka, Bali a Mexiko. Na jaře jsou v těchto zemích nejnižší srážky z celého roku. Mezi celoroční destinace patří potom Thajsko, Kapverdské Ostrovy, Spojené Arabské Emiráty, Maledivy či Omán.

Kdy je Nejlevnější dovolená u moře

Výhodnější pro dovolenou u moře je určitě září, kdy je moře ještě prohřáté a venkovní teploty jsou v přímořských letoviscích velmi příjemné. Pokud plánujete individuální cestu letadlem, nejlevnější letenky bývají uprostřed týdne, nejdražší o víkendech, kdy se v letoviscích mění turnusy.

Která část Řecka je nejhezčí

Kréta. Kréta je nejhezčí řecký ostrov díky své historické oblasti. Je 260 km dlouhý, 57 km široký a vedou přes něj 3 pohoří. Kréta nabízí řadu míst s archeologickými vykopávkami a stavbami z minojské doby.

Kde je v Řecku nejhezčí moře

Za nejkrásnější a zároveň nejznámější pláže jsou považovány Myrtos na Kefalonii, Navagio na ostrově Zakynthos a Porto Katsiki na ostrově Lefkada. Asi nejfotografovanější pláž Řecka Myrtos má blankytně modrou barvu vody a tvoří jí větší naprosto bílé oblázky.

Kde je v Řecku v říjnu nejtepleji

Na Kypru je průměrná říjnová teplota vody dokonce o tři stupně vyšší než ta červnová. Z evropských destinací se v říjnu jezdí hodně do Řecka, hlavně na Rhodos a Krétu, kde bývá nejtepleji.

Kde je v Chorvatsku Nejhezci moře

V zadarském průlivu se nachází velké a oblíbené letovisko Zaton. Nabízí skvělé podmínky ke slunění a koupání, především na své 1,5 km dlouhé pláži. Tuto náramnou pláž lemuje pás borovic. Pláž je písečno-oblázková a moře, které ji omývá, tu má velmi mělké dno.

Kde je nejlepší moře v Chorvatsku

Pláž Punta Rata v letovisku Brela patří mezi nejhezčí pláže na světě. Pokud byste měli někam opravdu zajet, pak právě sem. Čeká tu na vás křišťálově čistá voda, spousta stánků s čerstvým ovocem a jiným občerstvením i krásná promenáda. A když vydržíte do večera, můžete se kochat pohledem na okouzlující západ slunce.