Kde je nejtepleji v červnu?

Kde je nejteplejší moře v červenci

TOP města (8), kde se koupat v červenci:#1 Cancun. Teplota moře: 28.8°C.#2 Bangkok. Teplota moře: 29.3°C.#3 Miami. Teplota moře: 29.7°C.#4 Punta Cana. Teplota moře: 28.7°C.#5 New Orleans. Teplota moře: 29.7°C.#6 St Petersburg. Teplota moře: 29.7°C.#7 Antalya. Teplota moře: 27.9°C.#8 Shanghai. Teplota moře: 26°C.

Kde se koupat v červnu

TOP města (8), kde se koupat v červnu:#1 Dubaj. Teplota moře: 31.7°C.#2 Cancun. Teplota moře: 28.5°C.#3 Bangkok. Teplota moře: 29.6°C.#4 Miami. Teplota moře: 28.6°C.#5 Punta Cana. Teplota moře: 28.2°C.#6 New Orleans. Teplota moře: 28.3°C.#7 Tchaj-pej. Teplota moře: 27.3°C.#8 St Petersburg. Teplota moře: 27.9°C.

Kde je teplo u moře v cervnu

Dle průzkumů cestovních kanceláří Egypt v červnu navštěvují především páry, mladí lidé a senioři. Jako vhodná náhrada za Egypt pro ty, jež tolik neholdují horku, je právě Tunisko. Uvádí se, že červen ne nejlepší měsíc pro návštěvu této země. Je tu totiž teplo, slunečno a již i velmi teplé moře.
Archiv

Kde je nejteplejší moře

Mezi místa, kde je v současnosti moře nejteplejší, patří ostrovy Ibiza, Ischia a Hvar. Téměř 30 stupňů má také voda, která omývá Kypr a řecké ostrovy. Vyšší teploty jsou na východě, v Turecku – například v populární Antalyi může dokonce tropickou hranici překročit.

Kdy je nejlepší jet do Řecka

Hlavní sezona trvá v Řecku od poloviny června do poloviny září, v tuto dobu je zde nejvíc turistů a také ceny jsou nejvyšší. Pokud chcete ušetřit a zároveň mít vysokou pravděpodobnost pěkného počasí, vydejte se do Řecka na konci dubna, v květnu, září nebo v říjnu.

Kam na dovolenou v červnu

Červen – nejlepší místa, kam na dovolenou v červnuTibet. Tibet.Réunion. Až si budete balit kufry na Reunion, plavky a žabky vám stačit nebudou.Mauritius. Pohoda a usměvaví lidé.Fiji.Francouzská Polynésie.Indonésie.Havajské ostrovy.Bahamy.

Kde se vykoupat bez lidí

25 tipů na skoro neobjevená místa ke koupáníPřírodní koupaliště Lazna v Borovanech.Přírodní koupací biotop Malvíny v Třešti.Přírodní koupací biotop Litovel.Koupaliště Divoká Šárka v Praze 6.Koupací biotop Pilař ve Voticích.Přírodní plovárna ve Volyni – jedna z nejstarších říčních plováren v ČR.

Kam k moři v červnu v Evropě

Azory. Azory v červnu. chladné koupáníAlbánie. Albánie v červnu. příjemné koupáníBaleárské ostrovy. Baleárské ostrovy v červnu. příjemné koupáníBosna a Hercegovina. Bosna a Hercegovina v červnu. příjemné koupáníBulharsko. Bulharsko v červnu.Kanárské ostrovy. Kanárské ostrovy v červnu.Kypr. Kypr v červnu.Korfu. Korfu v červnu.

Kam na dovolenou k moři 2023

Oblíbené destinace 2023

V současné době jsou nejvíce poptávanými destinacemi Řecko, Bulharsko, Turecko, Egypt a Chorvatsko. V zimě Kanárské ostrovy, Dominikánská republika a Zanzibar, zejména díky přímým letům.

Který řecký ostrov je nejkrásnější

Nejkrásnější řecké ostrovy

Kromě Kefalonie se také Skiathos a Lefkada osvědčily jako perfektní pro ty, kteří nechtějí hluk, ale hledají odpočinek bez davů turistů. V anketě skončila na druhém místě Lefkada – pro svou zeleň, krásné pláže a fascinující hrad ze 14.

Kde je v Řecku v říjnu nejtepleji

Na Kypru je průměrná říjnová teplota vody dokonce o tři stupně vyšší než ta červnová. Z evropských destinací se v říjnu jezdí hodně do Řecka, hlavně na Rhodos a Krétu, kde bývá nejtepleji.

Kam za exotikou v červenci

Exotické dobrodružství

Země Strava Typ destinace
Kapverdské ostrovy All inclusive celoroční
Maledivy All inclusive celoroční
Omán All inclusive celoroční
Spojené Arabské Emiráty All inclusive celoroční

Kde se vykoupat Střední Čechy

Koupání v Středočeském krajiAquapalace Praha Čestlice. Koupání Říčany.Vodní nádrž Orlík. Koupání Milešov.Koupaliště Úvaly u Prahy. Koupání Úvaly.Rekreační areál Nový rybník. Koupání Příbram.Jevanský rybník. Koupání Jevany.Přírodní koupalište Jureček. Koupání Říčany.Vodní nádrž Záskalská KoupáníMalovarský rybník. Koupání

Kam se koupat v ČR

20 tipů na skvělé koupání v příroděHamerské jezero v Hamru na Jezeře – Riviéra severu.Kamencové jezero Chomutov.Pískovna Mohelnice – Mohelnický bagr.Jezero Milada – nový rekreační cíl v České republice.Štěrkopísková jezera Ostrožská Nová Ves – přírodní koupaliště Albatros v Ostrožské Nové Vsi.Zatopený lom Výkleky.

Kde se dá koupat v květnu

Top 15 zemí, kde se koupat v květnu 2024#1 Bali. Bali v květnu. snové koupání#2 Japonsko. Japonsko v květnu. snové koupání#3 Thajsko. Thajsko v květnu. snové koupání#4 Maledivy. Maledivy v květnu. snové koupání#5 Hongkong. Hongkong v květnu.#6 Mauricius. Mauricius v květnu.#7 Kuba. Kuba v květnu.#8 Florida. Florida v květnu.

Kde je nejlevněji u moře

Kde je nejlevnější dovolená u mořeBulharsko,Chorvatsko,Polsko,Itálie,Egypt,Turecko,Tunisko,Řecko,

Kam nejezdit na dovolenou

Ministerstvo dále varuje před cestami do následujících států či jejich částí, kde hrozí vysoké nebezpečí teroristických útoků, únosů nebo ozbrojených konfliktů.Afghánistán.Alžírsko.Čad.Egypt.Irák.Jemen.Jižní Súdán.Kamerun.

Která část Řecka je nejhezčí

Kréta. Kréta je nejhezčí řecký ostrov díky své historické oblasti. Je 260 km dlouhý, 57 km široký a vedou přes něj 3 pohoří. Kréta nabízí řadu míst s archeologickými vykopávkami a stavbami z minojské doby.

Který řecký ostrov je nejlevnější

Liší se i ceny na jednotlivé ostrovy, kdy mezi nejlevnější patří Kréta, Rhodos či Kos (s odletem z Vídně) nebo Korfu (z Bratislavy a Vídně). V průměru vyjdou letenky asi na 3 000 Kč. Z Prahy na přímo na Řecké ostrovy většinou nepoletíte pod 6 500 Kč a často se vyplatí zakoupit rovnou celý zájezd.

Kde je levné pro Cechy

Absolutně nejlevnějším hlavním městem světa je pro Čechy pákistánský Islámábád, kde tisícikoruna odpovídá 2528 korunám. Jinými slovy to znamená, že si zde Čech koupí za tisíc korun tolik zboží a služeb jako v Praze za 2528 korun.

Kde je levné exotika

Srí Lanka – nejdražší položkou je letenkaZmínili jsme ji na začátku a teď se k ní obloukem vracíme. Srí Lanka je označována za slzu ukápnutou z velké Indie a zároveň za místo, které je na pomezí té nejlevnější dovolené.Do Vietnamu k moři.Perly Srí Lanky.Dovolená na Fidži.>> zpět na hlavní stránku rubriky Exotika.

Kam na koupání

10 nejhezčích přírodních míst ke koupání v ČRMašovický lom. Krásné přírodní koupání najdete v obci Mašovice na Znojemsku.Kurovický lom. Přírodní památku Kurovický lom hledejte u Kroměříže.Píšťanské jezero.Lom Baraba.Lom Borek.Lom Horní Cerekev.Pískovna Mlékojedy.Lomy u Trhové Kamenice na Kamenném vrchu.

Kam se jít koupat za Prahu

S mazlíčky i bez alergie

Přehled vybraných koupališť poblíž Prahy
Pískovna Sadská 46 min zdarma
Jezero Křenek-Ovčáry 36 min zdarma, kemp placený
Plovárna Jureček 22 min 40 Kč dospělý, 20 Kč děti
Proboštská jezera 32 min 30 Kč do areálu, travnaté louky kolem zdarma

Kam za vodou v Česku

30 tipů na nejlepší koupání v ČeskuZatím je voda dobrá, aleRYBNÍK MYDLÁK. Jihočeský kraj.HRACHOLUSKY. Plzeňský kraj.VELKÝ BOLEVECKÝ RYBNÍK. Plzeňský kraj.JEZERO MICHAL. Karlovarský kraj.VELKÝ RYBNÍK. Karlovarský kraj.KOUPALIŠTĚ ROLAVA. Karlovarský kraj.TYRŠOVA PLOVÁRNA. Pardubický kraj.

Kde je nejteplejší moře v květnu

Uchylujte se v toto období ideálně na ostrovy jako Kréta, Rhodos a Kos. V Turecku začíná sezóna také v květnu, moře je ještě studenější, ale většina hotelů má skvělá wellness centra. Skvělou variantou jsou v květnu také Baleárské ostrovy, třeba Mallorca, kde je v tuto dobu méně turistů a také příjemné podnebí.