Kde je Rock for People 2023?

Kde se pořádá Rock for People

Místem konání je Festivalpark (Hradec Králové). Program Rock for People je zaměřený na zahraniční interprety. Uslyšíte zde kombinací zvučných a nových jmen, která se začínají prosazovat.
Archiv

Kdo bude na Rock for People 2023

První den završí králové metalu Slipknot, druhý večer ovládne Machine Gun Kelly, v sobotu vystoupí The 1975 a poslední den festivalu završí monstrózní show Muse. Tešit se fanoušci mohou i na Architects, Billy Talent, Hollywood Undead, Nothing But Thieves a spoustu dalších.

Kdy se koná Rock for People

Také oznámili nové datum konání vyprodaného šestadvacátého ročníku Rock for People, který se – pokud to situace dovolí – uskuteční ve dnech 10. – 12. června 2021 v královéhradeckém Festivalparku.

Jak se plati na Rock for People

Festival bude kompletně cashless, nikoli contactless (platební karta, telefon, chytré hodinky).

Co si vzít na Rock for People

CO SI VZÍT S SEBOU NA FESTIVAL:Průkaz pojištěnce.Občanský průkaz.Platnou vstupenku.Peníze.Hygienické potřeby.Užívané léky.Pokrývku hlavy.Opalovací krém.

Jaký je název agentury která Rock for People produkuje

V roce 1998 se Rock for People stal hlavním projektem agentury Ameba Production a pod hlavičkou festivalu začaly postupně vznikat další festivaly a koncerty v různých koutech České republiky.

Kterou kapelu KB dlouhodobě podporuje

Dlouhodobé partnerství KB a Rock for People

Je za námi společný sedmý ročník Rock for People za podpory Komerční banky jako generálního partnera. Festival, jehož první ročník se uskutečnil v srpnu roku 1995 v Českém Brodě za účasti tisícovky návštěvníků, letos přišlo navštívit 37 tisíc fanoušků.

Jak prodat listky na Rock for People

TicketSwap je nejbezpečnější způsob nákupu a prodeje vstupenek na Rock for People 2024. Kupující obdrží své vstupenky ihned po provedení platby a prodávající mají záruku, že dostanou své peníze.

Jak se Oblect na rockovy festival

Správnému rockerovi stačí ke štěstí málo. Úplně nejlepší je černé triko, případně takové, které má na sobě logo oblíbené kapely. Tílko též povoleno, slušivá mikina tolerována. Běda ale, pokud byste si chtěli vzít zářivý kousek, hodící se spíše na lacinou diskotéku.

Ve kterém městě se původně konal festival Rock for People

se v Českém Brodě konal už tradiční ROCK FOR PEOPLE. Pořadatelům sice trochu pocuchal nervy občasný déšť, ale zatímco Morava se už se začínala topit ve stoleté povodni a i jinde lilo jako z konve, nad Brodem jako kdyby držel ochrannou ruku sám rokový Bůh.

Kdo založil kapelu Arakain

Zpěvák a kytarista Aleš BRICHTA (1959), kytarista Jiří URBAN (1959) a jeho kamarád bubeník Miroslav “TETE” NEDVĚD (1954) spolu vytvořili základ kapely se zvláštním a nesrozumitelným názvem ARAKAIN, který posledně jmenovaný člen v opojení vymyslel, aby následně prohlédl a zjistil, že se tak nejmenuje to, co se původně …

Jak se jmenuje historicky první singl Arakainu vydaný v roce 1987

V roce 1987 Arakain poprvé vyprodal velký sál Lucerny a zároveň mu v nakladatelství Panton vyšla v březnu 1988 první SP. Dne 31. ledna 1988 oslavila kapela páté výročí v Lucerně.

Kde prodat vstupenky na majales

Způsoby prodeje vstupenek

Vstupenky jsou prodávány prostřednictvím webového portálu vstupenky.majales.cz, praha.majales.cz, brno.majales.cz, hradec.majales.cz, ostrava.majales.cz, majales.nejticket.cz.

Kde koupit lístky na Depeche Mode

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky. Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech.

V čem jít na rockový koncert

Ať už se chystáte na koncert konaný venku či v nějaké hale, pro jistotu si s sebou přibalte nějaký ten teplejší kousek oblečení. Tím není myšlen svetr ani rolák. Spíše nějaká zajímavá mikina. Nechystáte-li se zrovna na rockový koncert, můžete sáhnout také po sportovně elegantním saku, se kterým zazáříte.

Co znamená ARAKAIN

Arakain je jedna z nejznámějších kapel u nás. Vznikla již v roce 1982 a funguje nepřetržitě do současnosti.

Jak vznikl název ARAKAIN

2) Jdem na Áčka! Název Arakainu s sebou během historie přinesl i jedno další unikum, totiž že se vyvinula slangová varianta tohoto názvu, vycházející z iniciály názvu, písmene A.

Kdo založil kapelu ARAKAIN

Zpěvák a kytarista Aleš BRICHTA (1959), kytarista Jiří URBAN (1959) a jeho kamarád bubeník Miroslav “TETE” NEDVĚD (1954) spolu vytvořili základ kapely se zvláštním a nesrozumitelným názvem ARAKAIN, který posledně jmenovaný člen v opojení vymyslel, aby následně prohlédl a zjistil, že se tak nejmenuje to, co se původně …

Jak bezpecne koupit vstupenky

CHCEŠ KOUPIT NEBO PRODAT VSTUPENKU BEZPEČNĚ VYUŽIJ SLUŽBU TICKETSWAP!Nejbezpečnější platforma na prodej vstupenek.Krok 2: Nahraj na stránce vstupenku, kterou chceš prodat.Krok 3: Až si tvojí vstupenku někdo koupí, očekávej, že ti peníze přijdou na účet následující pracovní den.

Co je to Viagogo

Internetová burza vstupenek Viagogo nabízí lístky na koncerty, sportovní akce a divadlo. Přestože je na webu uvedeno, že je zde naprosto bezpečný nákup i prodej vstupenek, po celém světě se množí případy nespokojených zákazníků.

Kdy budou Depeche Mode v Praze

DEPECHE MODE

Datum: 30. července 2023
Místo: Letiště Praha Letňany
Adresa: U výstaviště PVA, Praha 9-Letňany

Kdy bude Depeche Mode v Praze

Britská skupina Depeche Mode oznámila, že do Prahy přijede i příští rok. Ve dnech 22. a 24. února 2024 vystoupí v O2 areně.

Co se nesmí brát na koncerty

Výslovně zakázáno je zejména vnášet zbraně, omamné a psychotropní látky (drogy), vlastní alko/nelako nápoje (výjimkou je výživa pro malé děti), profesionální fotografické, či kamerové vybavení, deštníky, rozkládací křesílka, lasery, či pyrotechniku.

Jaké šaty na koncert

Večerní koncerty

Dámy mohou zvolit přiměřeně krátké šaty, společenský kostýmek nebo sukni kombinovanou s elegantním topem. Šaty nemusí být nutně černé, ale je vhodné vyhnout se křiklavým barvám a divokým motivům. Pokud šaty nemají rukávky, můžeme přidat šátek, bolerko nebo propínací svetřík.

Co znamená v překladu Pink Floyd

Když The Tea Set zjistili, že kapela stejného názvu už existuje, Barrett navrhl používat název The Pink Floyd Sound (původně ale návrh zněl Pink Floyd Blues), podle svých koček, které se jmenovaly Pink a Floyd dle dvou amerických bluesových muzikantů, Pinka Andersona a Floyda Councila.