Kde najdu platby Apple Pay?

Jak se platí s Apple Pay

Dvakrát stiskněte postranní tlačítko. Když se zobrazí výchozí karta, proveďte ověření pomocí Face ID (pohledem na iPhone) nebo zadejte přístupový kód. Podržte iPhone horní stranou u bezkontaktní čtečky, dokud se na displeji nezobrazí nápis Hotovo a značka zaškrtnutí.
Archiv

Jak zjistit za co platím Apple

Když se na výpisu z účtu objeví platba pro „apple.com/bill“Chcete-li zobrazit historii nákupů, přejděte na stránku reportaproblem.apple.com.Přihlaste se svým Apple ID.Zobrazí se seznam vašich nákupů.Chcete-li zobrazit úplnou účtenku včetně daně, klepněte nebo klikněte na datum.
ArchivPodobné

Jak zrušit platbu Apple Pay

Důležité: Když aplikaci odinstalujete, předplatné nebude zrušeno.V zařízení Android přejděte na svá předplatná na Google Play.Vyberte předplatné, které chcete zrušit.Klepněte na Zrušit předplatné.Postupujte podle pokynů.

Jak zobrazit cislo karty v Apple Pay

Pokud chcete ověřit konečnou částku, podívejte se do výpisu od vydavatele karty, který obsahuje všechny transakce Apple Pay. a potom klepněte na jednu z následujících voleb: Číslo karty: Zobrazí se poslední čtyři číslice čísla karty a čísla účtu zařízení (čísla, které je sdělováno obchodníkovi).
Archiv

Jak funguje Apple Pay na internetu

Vše, co musíte pro zaplacení pomocí Apple Pay na webu udělat, je kliknout na příslušné tlačítko, potvrdit platbu a autorizovat se. Nikde nemusíte vypisovat údaje vaší platební karty, čímž se placení pomocí Apple Pay stává naprosto bezpečné.

Které banky podporují Apple Pay

Které banky podporují Apple PayMONETA Money Bank.mBank.J&T Banka.Komerční banka.Česká spořitelna.Air Bank.Fio banka.Raiffeisenbank.

Jak zjistit predplatne na iPhone

Změna tarifu předplatného na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno a poté na položku Předplatná.Klepněte na název předplatného, které chcete změnit.Klepněte na Zobrazit všechny tarify a podle pokynů na obrazovce dokončete nákup.

Jak zablokovat Apple Pay

Jak zablokovat iPhonepřihlaste se na icloud.com/find (můžete tak učinit z jakéhokoli jiného zařízení)zařízení, které chcete zablokovat, označte jako ztracenézařízení se tak na dálku uzamkne přístupovým kódem a ochrání tak data a citlivé informace.současně s blokací se deaktivuje také Apple Pay.

Jak zjistit kde mám predplatne

Vyhledání nákupů, rezervací a předplatnýchV zařízení otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Google. Spravovat účet Google.Nahoře klepněte na Platby a předplatné.Klepněte na Spravovat nákupy, Spravovat předplatná nebo Spravovat rezervace.Další podrobnosti zobrazíte kliknutím na položku.

Jak vratit peníze z Apple pay

Jak požádat o vrácení penězPřihlaste se na stránce reportaproblem.apple.com.Klepněte nebo klikněte na „Chci provést…“ a pak vyberte „Požádat o vrácení peněz“.Vyberte důvod, proč chcete peníze vrátit, a pak vyberte Další.Vyberte aplikaci, předplatné nebo jinou položku a pak zvolte Odeslat.

Jak nastavit výchozí kartu Apple Pay

Změna výchozí karty pro Apple Pay na iPhonuOtevřete aplikaci Peněženka.Stiskněte a podržte platební kartu, kterou chcete nastavit jako výchozí.Přetáhněte kartu před ostatní.

Proč mi nefunguje Apple Pay

Pro Android i iOS

Signál NFC může rušit obal telefonu, zkuste jej z něj vytáhnout a zaplatit ještě jednou. Když ani to nepomůže, kartu z telefonu odeberte a nahrajte znovu. V případě, že Google Pay nebo Apple Pay i nadále nepoběží, obraťte se prosím přímo na jejich podporu.

Jak vybrat z bankomatu Apple Pay

Můžu pomocí Apple Pay vybírat hotovost z bankomatu Ano, na bezkontaktním bankomatu můžete hotovost vybrat také pomocí Apple Pay. Při výběru budete na bankomatu vyzváni k zadání PINu vaší plastové karty.

Jak nastavit NFC platby iPhone

Otevřete si v iPhonu aplikaci Wallet a klepněte na symbol „+“ pro přidání karty. Vyfoťte svoji kartu a zkontrolujte zadané údaje. Vaše banka vám pošle SMS s kódem, který se automaticky vloží do ověřovacího pole. Můžete začít platit pomocí Apple Pay.

Jak zrušit Platby na iphone

Jak zrušit předplatné na iPhonu nebo iPaduOtevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na své jméno.Klepněte na Předplatná.Klepněte na předplatné.Klepněte na Zrušit předplatné. Možná budete muset sjet dolů, abyste našli tlačítko Zrušit předplatné.

Jak zakazat nakupy v aplikacích

Pokud necháváte děti používat vaše zařízení, můžete si nastavit vyžadování hesla u každého nákupu. Jestli chcete zabránit nákupům v iTunes Storu a Knihách, přejděte do Nastavení > Čas u obrazovky > Omezení obsahu a soukromí a klepněte na Povolené aplikace. Pak zrušte výběr iTunes Storu a Knihkupectví.

Jak zrušit předplatné na iphone

otevřete si svůj profil klepnutím na profilový obrázek či fotku; otevře se menu, ve kterém vyberte možnost Platby a předplatné; klepněte na možnost Předplatné a vyberte aplikaci, u které chce předplatné zrušit.

Jak prestat platit Voyo

Voyo plná verze si můžete zrušit několika způsoby: přímo na Voyo – na webových stránkách (po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu) v Můj T‑Mobile prostřednictvím mobilní aplikace nebo webové samoobsluhy. prostřednictvím zákaznického centra T-Mobilu na telefonu +420 800 73 73 73.

Jak dlouho trva vraceni peněz od Applu

Zjištění stavu žádosti o vrácení peněz za aplikace nebo obsah zakoupené u společnosti Apple. Aktualizace údajů může trvat až 48 hodin. Doba potřebná k tomu, aby se vrácené peníze objevily na vašem účtu nebo výpisu, závisí na platební metodě. K refundovaným položkám můžete ztratit přístup.

Jak dlouho trvá vrácení peněz na kartu

Refundace z pohledu plátce

Pokud plátce platil kartou, vrací se mu peníze zpět na stejnou kartu. Vrácenou platbu obdrží plátce standardně následující pracovní den. V případě zahraničních měn může refundace trvat až několik dní. Důvodem může být delší proces na straně kartových asociací či vydavatelské banky.

Jak nabít Apple Pay

Jak na iPhonu dobít e-peněžní kartu pomocí Apple PayV aplikaci Peněženka klepněte na e-peněžní kartu.Klepněte na Přidat hotovost.Zvolte částku a klepněte na Přidat.Zvolte kartu, kterou chcete zaplatit, a dokončete transakci ověřením pomocí Face ID nebo Touch ID.

Proč mi nejde platit kartou přes mobil

Zkontrolujte nastavení karty ve Smart Bance nebo aplikacích, zda je karta, se kterou chcete platit, nastavena jako výchozí. V případě, že jste nebyli delší dobu připojeni k internetu, mohlo se stát, že nedošlo ke spárování transakce. Je tedy nutné se opět připojit k internetu, aby došlo ke správnému spárování.

Proč nejde ověřit karta v Apple Pay

Kontaktujte vydavatele své karty a zjistěte, zda podporuje Apple Pay. Aktualizujte na nejnovější verzi iOS, watchOS nebo macOS. Zkontrolujte, že máte na svém zařízení nastavené Face ID, Touch ID nebo heslo. Ověřte, že se nacházíte v podporované zemi nebo oblasti.

Kde najdu NFC v mobilu

Zapnutí NFC (Near Field Communication)V telefonu otevřete aplikaci Nastavení.Klepněte na Připojená zařízení Předvolby připojení NFC.Zapněte možnost Používat NFC.

Jak zrušit nákup na App Store

Zrušení předplatného na MacuOtevřete aplikaci App Store.Klikněte na své jméno. Pokud nemůžete najít své jméno, klikněte na Přihlásit se.Klikněte na Nastavení účtu.Přejděte na Předplatná a klikněte na Spravovat.Vedle předplatného klikněte na Upravit.Klikněte na Zrušit předplatné.