Kde najdu v iTunes Fotky?

Jak zobrazit v iTunes Fotky

Synchronizace fotografií v iTunes na PC se zařízenímiPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Fotografie.Vyberte volbu Synchronizovat fotografie a v místní nabídce vyberte album nebo složku.
Archiv

Kam se ukládá záloha z iTunes

Finder a iTunes ukládají zálohy do složky Backup. Umístění této složky závisí na operačním systému. I když složku Backup můžete kopírovat, nikdy byste ji neměli přesouvat do jiné složky ani na externí nebo síťový disk. Neupravujte, nepřesouvejte, nepřejmenovávejte ani neextrahujte obsah ze zálohovacích souborů.
ArchivPodobné

Jak zjistím jaké Fotky mám na iCloudu

Otevřete aplikaci iCloud pro Windows, přihlaste se k iCloudu pomocí svého Apple ID a pak zvolte Fotky v aplikaci iCloud, abyste v aplikaci Fotky zobrazili multimédia z iCloudu. Otevřete aplikaci Fotky nebo se vraťte do aplikace Fotky a vyberte kartu Fotky na iCloudu. Uvidíte veškerý obsah iCloudu.

Jak stáhnout Fotky z Apple do PC

Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.Zapněte telefon a odemkněte ho. Počítač zařízení nenajde, pokud je zamčené.Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů.
Archiv

Jak přenést Fotky z iPhone do iPhone

Po zálohování starého iPhonu na iCloud zapněte nový iPhone. Pokračujte v procesu nastavení a připojte nový iPhone k Wi-Fi. V zobrazení “Aplikace a data” vyberte možnost “Obnovit ze zálohy iCloud” a přihlaste se k iCloudu. Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a počkejte na dokončení zálohování.

Jak synchronizovat Fotky z iPhone

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotky. Proveďte jeden z následujících kroků: iOS 16, iPadOS 16 nebo novější: Zapněte volbu Synchronizovat tento [název zařízení]. iOS 15, iPadOS 15 nebo starší: Zapněte Fotky na iCloudu.

Jak se dostat do iPhonu přes iTunes

Obnovení nastavení iPhonu, iPadu nebo iPodu touch v iTunes na PCPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Souhrn.Klikněte na Obnovit a dále postupujte podle pokynů na obrazovce.

Kde je iTunes

Pokud iTunes Store nevidíte na bočním panelu, najdete ho následovně: Otevřete aplikaci Hudba. Na řádku nabídek vyberte Hudba > Předvolby. Přejděte na panel Obecné a vyberte iTunes Store.

Jak nahrát Fotky z iPhonu na iCloud

Nastavení iCloud na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

Přejděte do Nastavení -> [vaše jméno] -> iCloud -> Fotografie a zapněte Fotky na iCloudu. Posunutím jezdce aktivujete ve vašem iOS zařízení Fotky na iCloudu.

Jak nahrát Fotky z PC na iCloud

U položky Fotografie klikněte na Volby. Vyberte Fotky na iCloudu. Klikněte na Hotovo a pak na Použít. Zapněte Fotky na iCloudu na všech svých zařízeních Apple.

Jak stáhnout Fotky z telefonu do počítače

Možnost 2: Přesun souborů pomocí kabelu USBOdemkněte zařízení.Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.Na zařízení klepněte na oznámení Nabíjení zařízení přes USB.V sekci Použití USB vyberte Přenos souborů.V počítači se otevře okno Přenos souborů.Až budete hotovi, zařízení ve Windows odeberte.

Jak stáhnout iTunes do počítače

Pokud máte Windows 10, můžete si iTunes stáhnout z Microsoft Storu. Pokud máte potíže s instalací iTunes z webu Apple, stáhněte si iTunes z Microsoft Storu. Pokud potřebujete poradit se stažením nebo aktualizací iTunes z Microsoft Storu, požádejte o pomoc Microsoft.

Jak přenést Fotky do iPhone

Import fotek a videí na iPhonuDo konektoru Lightning na iPhonu zasuňte adaptér fotoaparátu nebo čtečku karet.Proveďte některou z následujících akcí:Otevřete aplikaci Fotky na iPhonu a klepněte na Importovat.Vyberte fotky a videozáznamy, které chcete importovat, a potom vyberte cíl importu.

Co se stane kdyz vypnu Fotky na iCloud

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Jak synchronizovat Fotky

Na telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Přihlaste se k účtu Google.Vpravo nahoře klepněte na svoji profilovou fotku nebo iniciálu.Klepněte na Nastavení Fotek. Záloha.V části Nastavení klepněte na Zálohovat složky ze zařízení.Vyberte složky, které chcete zálohovat.

Na co je iTunes

S iTunes můžete provádět následující akce: Uspořádávat a přehrávat hudbu a videa. Přehrávat a stahovat neomezený počet skladeb ze služby Apple Music (vyžaduje předplatné) Vyhledávat hudbu, filmy, seriály, audioknihy, bezplatné podcasty a další obsah v iTunes Storu.

Jak zobrazit aplikace v iTunes

Zobrazení historie nákupů

V aplikaci iTunes na PC použijte příkaz Účet > „Zobrazit můj účet“ a přihlaste se. V okně s informacemi o účtu klikněte na See All (v části Purchase History). V historii nákupů jsou uvedeny nákupy provedené prostřednictvím tohoto účtu (nejnovější nákupy jsou uvedeny na začátku).

Jak zobrazit telefon v iTunes

Zobrazení zařízení v iTunes

Pokud Mac používá macOS Mojave nebo starší, nebo používáte Windows PC, zobrazí se ikona vašeho připojeného zařízení v levém horním rohu okna iTunes. Kliknutím na ikonu zařízení zobrazíte jeho podrobnosti.

Jak přenést Fotky ze starého iPhonu do nového

Po zálohování starého iPhonu na iCloud zapněte nový iPhone. Pokračujte v procesu nastavení a připojte nový iPhone k Wi-Fi. V zobrazení “Aplikace a data” vyberte možnost “Obnovit ze zálohy iCloud” a přihlaste se k iCloudu. Vyberte zálohu, kterou chcete obnovit, a počkejte na dokončení zálohování.

Jak dát Fotky z PC do iPhone

Import fotek a videí na iPhonuDo konektoru Lightning na iPhonu zasuňte adaptér fotoaparátu nebo čtečku karet.Proveďte některou z následujících akcí:Otevřete aplikaci Fotky na iPhonu a klepněte na Importovat.Vyberte fotky a videozáznamy, které chcete importovat, a potom vyberte cíl importu.

Jak dostat Fotky z PC do iPhone

Přenos souborů mezi iPhonem, iPadem nebo iPodem touch a počítačemPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Sdílení souborůV seznamu vlevo vyberte aplikaci, jejíž soubory chcete mezi zařízením a počítačem přenést.

Kam se ukládají fotky z telefonu

Google Photos

Místo, kde si můžete ukládat fotky, jak z mobilu tak z počítače. Pokud máte založený gmail účet, tak automaticky máte účet i na Google Photos. Pokud vlastníte Android, můžete si nastavit automatické ukládání nově vytvořených fotek v telefonu na cloud.

Jak stáhnout fotky do PC

Nejprve připojte svůj telefon k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.Zapněte telefon a odemkněte ho.Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.Vyberte Importovat > Z připojeného zařízení a postupujte podle pokynů.

Jak funguje iTunes

Aplikace iTunes nabízí vše, co je potřeba ke správné zábavě – kdykoli a kdekoli. S iTunes můžete provádět následující akce: Uspořádávat a přehrávat hudbu a videa. Přehrávat a stahovat neomezený počet skladeb ze služby Apple Music (vyžaduje předplatné)

Jak se pracuje s iTunes

Synchronizace kontaktů a dalších informací s iPhonem, iPadem nebo iPodem touchPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Informace.Vyberte položky, které chcete synchronizovat.Klikněte na volbu Použít.