Kde se vyrabi Bernard?

Kde se vyrábí Bernard

Bernard (pivo)

Bernard
Kategorie pivo
Vznik 1597
Pivovar Humpolec

Kde prodávají pivo Bernard

Bernard Tradiční ležák 12 světlý 0,5l – Tesco Potraviny.

Kdo vlastní Bernard

Stanislav Bernard

Ing. Stanislav Bernard
Znám jako majitel a zakladatel pivovaru Bernard
Ocenění Pivovarská osobnost století (uděleno 6. prosince 2000 Sdružením přátel piva) Brand manager ČR roku 2000
Politická strana nestraník
Choť Helena Bernardová

Které pivovary jsou české

Plzeňský Prazdroj. Výstav. 10 150 000 hl.Pivovary Staropramen. Výstav. 3 100 000 hl.Heineken Česká republika. Výstav. 2 300 000 hl.Budějovický Budvar. Výstav (2014) 1 470 000 hl.Pivovary Lobkowicz Group. Výstav (2014) 894 000 hl.LIF Group. Výstav. 802 000 hl.PMS Přerov.Rodinný pivovar Bernard. Výstav (2014) 265 000 hl.

V kterém kraji se vyrábí pivo Bernard

V Moravskoslezském kraji je to vůbec poprvé. Kategorie, ve kterých se soutěžilo, zůstaly stejné jako v předchozích letech. Vítězný stupeň získal rodinný pivovar Bernard, jeho Jedenáctka vyhrála v kategorii Světlý ležák a Jantarový ležák v kategorii Polotmavé pivo.

Kdo je majitel Radegastu

Pivovar Radegast je pivovar založený 3. prosince 1970 v Nošovicích, jehož vlastníkem je Plzeňský Prazdroj a.s. s majoritním akcionářem, společností Asahi.

Kde vratit sud Bernard

Zálohy. Kde vrátit obal V maloobchodech, našich značkových prodejnách nebo velkoobchodech.

Kdo vyrábí Gambrinus

Pivovar Gambrinus je pivovar v Plzni. V současné době je součástí skupiny pivovaru Plzeňský Prazdroj, která patří japonskému koncernu Asahi.

Jaké je nejlepší pivo v České republice

Každoroční klání o nejlepší pivo v odborné degustační soutěži České pivo v roce 2021 vyneslo dvanáctistupňovému pivu Zubr Gradus vítězství v královské kategorii ležáků. Zvítězilo již podruhé, poprvé mu první příčka patřila v roce 2019, o rok později obsadilo třetí příčku.

Kdo je majitelem Gambrinusu

Pivovar Gambrinus je pivovar v Plzni. V současné době je součástí skupiny pivovaru Plzeňský Prazdroj, která patří japonskému koncernu Asahi.

Kdo vlastní Budvar

Budějovický Budvar (podnik)

Budějovický Budvar, národní podnik
Majitel Česko (100 %)
Identifikátory
Oficiální web www.budejovickybudvar.cz
IČO 00514152

Kde se vyrábí Radegast

Radegast je značka českého piva, které v obci Nošovice v okresu Frýdek-Místek vyrábí pivovar Radegast společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s..

Kam vrátit sud od piva

Sud lze vrátit v maloobchodech a velkoobchodech prodávající naše sudové pivo. Případně lze vrátit u nás ve Svijanské prodejně nebo na distribučním centru v Liberci.

Kde koupit sud piva tábor

V našich prodejnách COOP TIP, COOP TUTY a COOP JEDNOTA si můžete objednat různé druhy sudového piva. Bližší informace získáte přímo v jednotlivých prodejnách.

Kdo vyrábí Excellent

Gambrinus, dlouhodobě nejprodávanější značka na českém trhu, vychází vstříc chutím milovníkům českého piva a rozšiřuje své portfolio o Gambrinus 11° Excelent. Od konkurenčních „jedenáctek“ se odlišuje plnější chutí danou přídavkem karamelového sladu a především unikátním dávkováním chmele.

Kdo vyrábí Heineken

Heineken
Majitelé Heineken Holding (50 %) FEMSA (8,4 %)
Dceřiné společnosti Central de Cervejas Brarudi John Smith's Brewery Harar Brewery Bralirwa Bralima Brewery Nigerian Breweries Sierra Leone Brewery Limited Lao Asia Pacific Brewery DB Breweries … více na Wikidatech
Ocenění designation Purveyor to the Royal Household

V jaké zemi je nejlepší pivo

Češi ale pomalu přestávají pivo konzumovat. Přesto je podle jednoho z nejuznávanějších belgických odborníků na pivo – Denise De Keukeleireho – to české nejlepší na světě. V loňském roce vypil každý Čech o pět litrů piva méně. Alespoň to vyplývá ze statistik Českého svazu pivovarů a sladoven.

Které pivo je nejlepší

V roce 2021 to bylo ve 18 kategoriích. Absolutním vítězem soutěže Pivo České republiky 2021 se stal sváteční ležák z pivovaru Bernard.

Kdo koupil Pilsner

Svému minulému majiteli, kterým byla britská pivovarnická skupina SABMiller, odváděl podnik v posledních letech celý zisk. Japonská skupina Asahi převzala Plzeňský Prazdroj v březnu 2017.

Kdo vlastní Gambrinus

V roce 1946 přišlo znárodnění, a pivovary v Plzni byly začleněny do národního podniku. Obnovení se dočkal v roce 1990. Poté Gambrinus patřil jako součást firmy Plzeňský Prazdroj do nadnárodní skupiny SABMiller, od března 2017 vlastní Prazdroj japonská skupina Asahi.

Kde se vyrábí pivo v ČR

Vlastnická struktura pivovarů

Název pivovaru Značka piva Většinový vlastník
Pivovary CZ Group Holba, Litovel, Zubr HSK Invest
Pivovar Bernard Bernard 50% DuvelMoortgat 25% Stanislav Bernard 25% Josef Vávra
Pivovar Nymburk Postřižinské pivo Ing. Pavel Benák
Pivovar Samson Samson Anheuser-Busch inBev

Kde se vaří kozel

Velkopopovický Kozel je značka českého piva, které se vyrábí v pivovaru ve Velkých Popovicích.

Kam vrátit sud

Sud lze vrátit v maloobchodech a velkoobchodech prodávající naše sudové pivo.

Kdo vyrábí pivo Zubr

Pivovar Přerov je přerovský pivovar, který vaří pivo značky Zubr.

Kdo pije nejvíc piva na světě

Celosvětová spotřeba piva se navyšuje. Loňský rok byl již druhým se zvýšenou spotřebou, které napomáhá silnější poptávka v Asii a Africe. Na první příčce se již 27 let drží Česká republika. V přepočtu na obyvatele vykázala nejvyšší spotřebu, a to 188,6 litru.