Kde si vzít auto na splatky?

Kde vzít auto na splátky

Vedle běžných půjček si na auto můžete vzít také leasing. Jedná se o speciální úvěrový produkt, určený na financování movitých věcí, většinou se ale o leasingu hovoří především v souvislosti s půjčkou na auto. Existuje hned několik druhů leasingu, nejběžnější jsou finanční leasing a operativní leasing.
Archiv

Co potřebuju kdyz si chci vzít auto na splátky

Přijeďte kdykoliv Vaším vozem , provedme zkušební jízdu, prohlídku a nabídneme Vám nejvyšší možnou cenu za Vaše vozidlo. K vozidlu je potřeba vzít velký technický průkaz, OTP, návody a servisní knížku, klíče.
Archiv

Proč je auto na splátky levnější

Úvěr je výhodnější i pro ně, protože si z částky mohou odepsat DPH, které může následně posloužit jako akontace. Výsledná částka, o kterou člověk žádá je nižší a tím i rozpočet, který na to byl určen. Firmy tak mají o něco dříve splaceno a mohou si nakonec půjčit méně peněz.

Jak si koupit auto bez peněz

Asi nejznámější cestou k pořízení vozu bez peněz je leasing. Leasingová společnost za vás vůz koupí a následně vám ho pronajme. Vy ji ho po stanovenou dobu splácíte a po zaplacení poslední splátky se stanete jeho majitelem. Na leasingu je příjemné i to, že si ho můžete sjednat takřka v každé prodejně nebo autobazaru.

Jak dlouho splácet auto

Dle Vašeho výběru Vám ČSOB půjčí na nový i ojetý vůz (max. 7 let). Dle Vašich příjmů Vám banka stanoví splácení úvěru od 2 do 7 let. Pro auta s ekologickým pohonem mají připravený ještě lepší úrok a dobu splácení od 2 do 5 let.

Jaká je nejlepší půjčka na auto

Vítězem srovnání nebankovních autopůjček se stala Zonky. Mezi bankovními nabízí nejlepší podmínky mBank. Tohle je nejvýhodnější půjčka na auto, jakou si dnes můžete vybrat. Nízký úrok, nízké poplatky, libovolná doba splácení a výše splátek.

Jak funguje Koupě auta na splátky

Spotřebitelský úvěr: auto na splátky

Klasiku ve financování vozidla představuje účelový spotřebitelský úvěr, který nabízejí především banky. Výhodou spotřebitelského úvěru je zejména fakt, že se kupující stává jediným majitelem a provozovatelem vozidla ihned po podpisu kupní smlouvy a v ní uvedených smluvních podmínek.

Co je výhodnější leasing nebo úvěr

Pro finanční ústav je leasing výhodnější a méně rizikový. V případě leasingu nemá problém věřitel majetek zabavit, protože si v podstatě bere to, co je jeho. U bankovního úvěru to má věřitel o něco složitější. Leasingové společnosti ve spolupráci s pojišťovnami nabízejí výhodnější pojištění předmětu.

Jak nejlépe financovat nákup auta

Klasiku ve financování vozidla představuje účelový spotřebitelský úvěr, který nabízejí především banky. Výhodou spotřebitelského úvěru je zejména fakt, že se kupující stává jediným majitelem a provozovatelem vozidla ihned po podpisu kupní smlouvy a v ní uvedených smluvních podmínek.

Jak dlouho se plati leasing

Délku pronájmu si můžete zvolit na 12 až 60 měsíců. Největší zájem je o operativní leasing na 48 měsíců. První splátku hradíte při uzavření smlouvy a poté vždy k 1. dni následujícího měsíce.

Proč ne operativní leasing

Méně starostí s běžným provozem.

Zaštiťuje servisní opravy, placení povinného i havarijního pojištění. Tyto náklady má již klient zahrnuté ve své splátce, tudíž operativní leasing je ideální pro ty, kteří chtějí jednou za měsíc poslat peněžní částku a o nic jiného se nestarat.

Jaké jsou nevýhody pořízení auta na leasing

Pořízení automobilu na leasing s sebou nese celou řadu nevýhod. Tou hlavní je, že vozidlo nevlastníte. Až do konce splacení leasingu jste pouze nájemce, nikoliv majitel automobilu. Mohou vás čekat také vysoké poplatky za uzavření smlouvy a většinou musíte zaplatit část ceny automobilu předem – tzv.

Kdy se vyplatí auto na leasing

Rozmyslete si váš roční nájezd dobře a vždy je dobré mít raději trochu rezervu. I když budete platit měsíčně o trochu více, vyplatí se vám to oproti doplácení penále na konci pronájmu. Češi nejčastěji volí nájezd mezi 20 a 30 000 km ročně a smlouvu volí na 2 – 3 roky.