Kde sledovat TWD Dead City?

Kde sledovat zivi mrtvi pocatek konce

Živí mrtví: Počátek konce – sledovat online: stream, nákup nebo půjčení Aktuálně máte možnost sledovat "Živí mrtví: Počátek konce" streaming u Amazon Prime Video.

Kdy vyjde The Walking Dead Dead City

The Walking Dead: Dead City (2023) (seriál)

Jak koukat na Walking Dead

Aktuálně máte možnost sledovat "Živí mrtví" streaming u Disney Plus, HBO Max.

Kdy bude další díl Walking Dead

Poslední série The Walking Dead od televize AMC bude delší, než je zvykem. Fanoušci se mohou těšit na 24 dílů, které se začnou vysílat v roce 2021 a skončí v roce 2022. I když je to pro příznivce rána, příliš smutnit nemusí. Stále se totiž vysílá spin-off Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce).

Kdo dabuje Negana

Hlavní postavy

Herec Postava Český dabing
Jeffrey Dean Morgan Negan Jiří Schwarz
Samantha Morton "Alpha" Dana Černá
Ryan Hurst "Beta" Radek Valenta
Lauren Ridloff Connie

Kdy umře Rick z The Walking Dead

Rickovi zbývají pouhé dvě epizody, než nám řekne své poslední a definitivní „Sbohem“. Před několika měsíci se začalo spekulovat o způsobu, kterým Rick Grimese zakončí svou velkou jízdu. Už tehdy se hovořilo o jeho smrti, která má nastat v páté epizodě deváté série.

Jak končí Walking Dead

Poté, co Daryl na konci epizody odjel na motorce, jsme se konečně dočkali Ricka a Michonne. Ricka jsme viděli v minulosti, jak se snažil utéct Občanské republice, ale nakonec ho chytili, a Michonne se řítila vstříc obří hordě chodců. Tyto scény byly ale natočeny až později, původně se mělo stát něco úplně jiného.

Kdo zabije Negana

Pozor následující text obsahuje spoilery.

Rozestavěl zajatce vedle sebe a začal přeříkávat rozpočítadlo, které mohlo padnout na: Glenna, Michonne, Carla, Abrahama, Daryla, Maggie, Aarona nebo Eugena, Sashu, Rositu nebo Ricka. Volba nakonec padla na Abrahama, který se po první ráně zvedl a slovně Negana urazil.

Jak zemrel Carl Grimes

Pozor, článek obsahuje spoilery.

Postava Carla Grimese byla součástí seriálu od jeho začátku, dokud nešťastně nezemřela během války s Neganem na kousnutí od jednoho z chodců.

Co se stalo s Michonne

Michonne tedy zatím nemůže zemřít a její smrt je nepravděpodobná ani v následující sezoně. Nejspíše se jí dočkáme v některém ze tří plánovaných televizních filmů, které budou zaměřeny na postavu Ricka Grimese – jejího milého. Jeho představitel, herec Andrew Lincoln (45), také v seriálu skončil.

Jak zemřel Rick Grimes

Udržován v umělém spánku tak zaspí veškeré události, které naprosto změní svět. Probouzí se sám uprostřed, pro něj, zcela pustého světa, ve kterém ho neustále vede myšlenka na jeho ženu Lori a syna Carla. Rick se proto vydává na strastiplnou cestu za svou rodinou zničeným a smrtí páchnoucím světem.

Kdo dabuje daryla Walking Dead

Možná byste to do Bendera z Futuramy, Daryla Dixona z The Walking Dead nebo doktora House neřekli, ale jedná se o hráče. Tedy přesněji, Martin Stránský, který této trojici známých antihrdinů propůjčil svůj hlas, ve volném čase hraje na svém mobilu i PlayStationu.

Jak dopadne Negan

V komiksech došlo po válce s Šeptači k Neganově odchodu. Rick sice uznal, že jim velmi pomohl během války, ale i tak ho již nechtěl vidět, a proto ho vyhnal. Negan odešel do neznámých končin a dlouhou dobu nebyl vidět. Objevil se až v úplně posledním čísle, díky čemuž byl jeho osud vyřešen.

Koho zabil Negan

Negan zabil i Glenna. Pak už si Negan odvezl Ricka na výlet.

Kdy zemřel Rick Grimes

Před několika měsíci se začalo spekulovat o způsobu, kterým Rick Grimese zakončí svou velkou jízdu. Už tehdy se hovořilo o jeho smrti, která má nastat v páté epizodě deváté série.

Kdy se vrati Rick do Walking Dead

AMC potvrdilo, že se Rick nevrátí

Kdy zemře Glen

V první epizodě 7. řady seriálu The Walking Dead nový záporák Negan (Jeffrey Dean Morgan) zabil baseballovou pálkou dva z ústředních hrdinů – Glennna (Steven Yeun) a Abrahama (Michael Cudlitz).

Co delal Daryl Dixon

Charakter byl představen v první sezóně jako jižan, stopař a lovec, žijící ve stínu svého staršího bratra, Merla. Navzdory jeho vznětlivé povaze a sklony k násilí, je tolerovaným jádrem skupiny přeživších, díky jeho schopnostem lovit zvířata a nebojácně a efektivně zabíjet chodce.

Kdo hraje Negana

února 2021. Na jedné z fotek je Negan a Lucille z dob ještě před nákazou. Takže se konečně dočkáme Neganova preqelu. Je tady snad někdo kdo sleduje The Walking Dead a nezná Negana (Jeffrey Dean Morgan)

Kdo dabuje daryla Dixon

Martin Stránský

MgA. Martin Stránský
Aktivní roky 1993–
Významné role MUDr. Ota Kovář (Ordinace v růžové zahradě, Doktoři z Počátků)
Český dabing Bender Ohýbač Rodriguez (Futurama) Daryl Dixon (Živí mrtví) Dr. Gregory House (Dr. House)
Umělecké ceny

Koho dabuje Holan

Herec, dabér. Absolvent Pražské konzervatoře, obor hudebně-dramatický (herectví). Namluvil nespočet televizních reklam pro mnoho významných klientů: Datart, Skittles, Nivea, Skechers, Mattoni, Kaktus a mnoho dalších. Daboval například tyto herecké hvězdy: Channing Tatum, Justin Long.

Co dabuje Bohdan Tůma

Jeho nejvýznamnější dabérské role jsou android Dat ve Star Treku, Semir Gerkhan v Kobře 11, Eric Cartman v Městečku South Park, Peter Griffin v Griffinových, Clancy Wiggum v Simpsonových, Brandon Walsh v Beverly Hills 90210 nebo Bobby v Brickleberry.

Kdo dabuje Bena jagera

Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana.

Kdo mluví Alzáka

Alzák
Alzák na alzaboxu
Vytvořil Jan Coufal
Namluvil Bohdan Tůma
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Kdo hraje v Kobre 11

Kobra 11
Hrají Johannes Brandrup Rainer Strecker Erdoğan Atalay (1995–dosud) Mark Keller René Steinke Christian Oliver Gedeon Burkhard Tom Beck Vinzenz Kiefer Daniel Roesner Pia Stutzenstein (2020–dosud)
Země původu Německo
Jazyk němčina
Počet dílů 381 + (seznam dílů)